antradienis, rugsėjo 27 d.
Savaitės horoskopas (rugsėjo 12–18 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Savaitės horoskopas

Ši savaitė bus palanki protiniam darbui, mokymuisi ir kūrybai. Šiomis dienomis verta susirasti būdą, kaip išreikšti save. Išbandykite savo jėgas kurdami eiles, rašydami apsakymus ar kitus kūrinius, dalyvaukite intelektualinėse varžybose ar tiesiog su draugais žaiskite stalo žaidimus. Tokie užsiėmimai padės geriau suprasti save ir savo tikruosius poreikius.

Antroje savaitės pusėje sustiprės aktyvumas asmeniniame gyvenime. Šiuo metu galimos netikėtos ar neįprastos pažintys. Simpatija atsiras labai greitai, žmogus gali patikti iš pirmo žvilgsnio. Turintys pastovų partnerį žmonės ims trokšti didesnės laisvės ir įvairovės. Šiuo laikotarpiu verta surasti naują, įdomų laiko praleidimo būdą su mylimu žmogumi.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinui ši savaitė bus kupina kūrybos ir meilės. Nepaisant rūpesčių ir darbų namuose, stenkitės vis tiek sutelkti dėmesį į pozityvius gyvenimo momentus. Jūsų laukia daug nuostabių džiaugsmingų akimirkų, o kas jas pastebėtumėte ir pajaustumėte, reikalingas ypatingas nusiteikimas.

Pačioje savaitės pradžioje atkreipkite dėmesį į savo sveikatą. Higienos ir prevencinės procedūros padės sukurti patikimą barjerą nuo virusinių infekcijų.

Savaitės viduryje ir pabaigoje klestės meilės santykiai. Jei turite mylimą žmogų, galite puikiai praleisti laiką dviese, mėgaudamiesi abipusiais jausmais. Tai puikus laikas meilės prisipažinimams, sužadėtuvėms, vestuvių šventėms. Šeimą turintis Avinas bus patenkintas vaikų elgesiu.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis šią savaitę nelabai norės išeiti iš namų, nes visą tą laiką jį maloniai šildys šeimos židinys savo šiluma. Nukreipkite savo energiją į savo namų tobulinimą ir dekoravimą. Pavyzdžiui, galite nusipirkti gražų paveikslą ar kambarinę gėlę, pakabinti naują sietyną ar šviestuvą – turėsite išskirtinai subtilų skonio jausmą, todėl galėsite sukurti idealų savo namų interjerą. Taip pat geras metas rengti šeimos šventes, priimti svečius. Jei turite vasarnamį, galite ten nuvykti su visa šeima ir pagražinti svetainę bei gerai pailsėti laisvalaikiu. Šiuo laikotarpiu užmegsite gerus santykius su artimais giminaičiais, tėvais, seneliais. Tai tinkamas metas aptarti šeimos reikalus, pavyzdžiui, nekilnojamojo turto paveldėjimo klausimus.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynių šią savaitę laukia daug įdomaus ir malonaus bendravimo su žmonėmis. Suintensyvės kontaktai su draugais ir pažįstamais. Jie papasakos daug įdomių naujienų. Gali būti, kad didelę savo laisvo laiko dalį praleisite kavinėje ar kalbėdami telefonu. Jausite poreikį žinoti apie visus įvykius, ir sutikti žmonės stengsis jus gerai informuoti apie viską, kas vyksta aplinkui. Šiuo metu tarp jūsų ir jus supančių žmonių įsivyraus itin darni atmosfera. Su kaimynais pavyks susitaikyti, jei prieš tai buvo įtempti santykiai. Taip pat sustiprės intelektiniai gebėjimai, todėl mokymosi procesas mokykloje ar universitete bus džiugus ir įdomus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys šią savaitę turės puikių galimybių pagerinti savo finansinę padėtį. Visų pirma, tikėtinas pajamų padidėjimas. Galite gauti didesnį atlyginimą darbe arba nemažą premiją. Vienaip ar kitaip, bet jūsų žinioje greičiausiai atsiras papildomų finansinių išteklių. Geros naujienos tuo nesibaigia. Žinome, kad pinigai mus džiugina ne tik patys savaime, bet ir tada, kai už juos galime nusipirkti tai, apie ką seniai svajojome. Be to, ši savaitė bus itin palankus metas apsipirkti. Visi daiktai, kuriuos įsigysite šiomis dienomis, bus kokybiški ir džiugins jus ilgai. Tai ypač pasakytina apie madingų drabužių, papuošalų ir meno kūrinių pirkimą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią savaitę Liūtas spindės žavesiu ir trauks priešingos lyties simpatijas. Tai išskirtinai geras metas keisti įvaizdį. Galite keisti šukuoseną, makiažo stilių ir drabužius. Visi jūsų atlikti įvaizdžio pakeitimai bus itin sėkmingi. Taip elgdamiesi maloniai nustebinsite aplinkinius, kurie negalės neįvertinti jūsų išvaizdos. Tačiau net jei būsite gana patenkinti savimi ir nenorėsite nieko keisti, jie vis tiek jums skirs daugiau dėmesio, nes jus apims geranoriška nuotaika. Tai palankus laikotarpis mokymuisi ir asmeniniam tobulėjimui. Kelionės bus sėkmingos. Taip pat galima sutikti įdomių ir neįprastų, kūrybingų žmonių.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė šią savaitę bus ramiai ir taikiai nusiteikusi. Greičiausiai norėsite pasitraukti iš šurmulio ir pabūti kokioje nors ramioje vietoje. Jei turite pakankamai laisvo laiko, galite pažvejoti ar pagrybauti miške. Užsiimdami tokia veikla galėsite rasti harmoniją sieloje. Tokia būsena jus užvaldys greičiau, jei kurį laiką praleisite gamtoje. Taip pat ši savaitė palankus metas dvasinėms praktikoms. Patogioje ir nuošalioje aplinkoje galite lengvai pereiti į egzaltuotą būseną, medituoti, įvaldyti autogeninės treniruotės techniką – pagerinti savo dvasinę ir fizinę savijautą. Sustiprės jūsų susidomėjimas ezoteriniais mokslais, ims traukti viskas, kas draudžiama, paslaptinga, mistiška. Galbūt pavyks rasti užuominą apie tai, kas jus jau seniai vargina.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią savaitę gali išsipildyti vienas slapčiausias Svarstyklių troškimas. Norėdami, kad tai įvyktų, turėtumėte optimistiškai žvelgti į ateitį ir būti malonūs aplinkiniams. Jei kas nors jūsų ko nors paprašys, darykite viską, ką galite, kad padėtumėte. Tai bus nesavanaudiškos žmonių pagalbos vienų kitiems metas. Už padarytą gerą darbą tikrai bus jums atlyginta, tik tai galės padaryti visai kiti žmonės ir kitomis aplinkybėmis. Taip pat išaugs teigiamas draugų vaidmuo jūsų gyvenime. Neatsisakykite kvietimų susitikti jums artimų žmonių kompanijoje. Tokia pramoga ilgam įkraus teigiamų emocijų. Ši savaitė bus palankus laikotarpis gerinti santykius su santuokos partneriu.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas šią savaitę taps labiau pastebimas žmogus, su kuriuo pageidaus bendrauti kiti. Jie dažniau atkreips į jus dėmesį, ir tai bus daroma maloniai, su empatija. Pavyzdžiui, gali būti, kad vadovybė jumis susidomės ir norės pakylėti karjeros laiptais. Šiuo metu likimas gali suteikti jums realią galimybę teigiamiems pokyčiams profesinėje karjeroje. Galbūt pajusite, kad priešingos lyties atstovai į jus pradėjo kreipti dėmesį dažniau.

Vienišam Skorpionui tai bus puiki proga užmegzti romantišką pažintį kokiame nors socialiniame renginyje. Ši savaitė – tinkamas metas įsigyti egzotišką augintinį.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys šią savaitę labiau už viską pasaulyje trokš traukti į tolimas šalis. Jei atostogaujate ir neturite įsipareigojimų šeimai, vargu ar kas sutrukdys jums keliauti. Tai puikus laikas tolimoms turistinėms kelionėms, naujiems potyriams, akiračio plėtimui. Šiuo laikotarpiu gerai būtų atsidurti kokiame nors kurorte ant šiltos jūros kranto, kur galima būtų mėgautis atostogų romantiką ir galbūt su kuo nors susipažinti. Tam būsite tinkamai nusiteikę. Dar viena palanki savaitės tema – studijos. Jei esate universiteto studentas, patartina stengtis aktyviau dalyvauti mokymosi procese. Šiuo metu jūsų intelektas įveiks net sudėtingiausią mokomąją medžiagą, kuri anksčiau jums atrodė nesuprantama.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis šią savaitę gali patirti daug įtampos ir dažnai patekti į stresines situacijas. Greičiausiai kartu su jumis rizikuos ir kiti artimi žmonės, bet jūs iš vandens išlipsite sausas. Tačiau tokia sėkmė nereiškia, kad galite nustoti būti apdairūs ir atsargūs. Pavyzdžiui, jei vairuojate automobilį, kelyje turėtumėte padidinti savo budrumą, nes kiti vairuotojai dažnai bus atsipalaidavę ir galės sukelti eismo įvykį. Taip pat šią savaitę sustiprės meilės troškimas. Jei turite nuolatinį partnerį, pasistenkite skirti jam kuo daugiau dėmesio ir rengti romantiškus vakarus. Šią savaitę galite skolintis ir skolinti pinigus kitiems, susitarti dėl paskolų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Susituokęs Vandenis šią savaitę galės sustiprinti savo sąjungą. Greičiausiai tai bus dėl to, kad jūsų regėjimo lauke atsiras naujų žmonių. Palyginę juos su savo partneriu, suprasite, kokią brangenybę turite šalia. Būtent šis palyginimas leis iš naujo įvertinti savo aistrą ir atrasti naujų mylimo žmogaus privalumų. Jūsų širdis šiuo laikotarpiu bus perpildyta empatijos ir meilės jausmo. Be to, harmonija asmeniniame gyvenime padės įveikti nesusipratimus ir nemalonias situacijas, kurių pasitaikys jūsų kasdienybėje. Sugebėsite išspręsti ir permąstyti esamas problemas, nesunkiai rasti sprendimus net ir sudėtingiems klausimams, dėl kurių jūs ir jūsų partneris anksčiau negalėjote pasiekti kompromiso. Tai palankus metas dalyvauti iškilminguose renginiuose. Jei esate pakviesti į vestuves, ar jubiliejų būtinai sutikite.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys šią savaitę norės sutvarkyti ir pagerinti erdvę aplink save. Visų pirma tai taikoma jūsų namams. Veikiausiai su malonumu imsitės viską valyti, šveisti, siurbti, skalbti, lyginti. Šluostyti dulkes ir blizginti paviršius. Ir šiame procese, kad ir kaip keistai tai atrodytų, rasite estetinį ir fizinį pasitenkinimą. Galite pastebėti, kad kuo daugiau tvarkos aplink jus, tuo geresnė jūsų savijauta. Patobulinimai taip pat atsiras ir jūsų darbo vietoje, jie turės įtakos produktyvumui. Apskritai ši savaitė skirta įkvepiančiam darbui. Kita teigiama tema – sveikatos prevencija. Mylėkite savo kūną, siekite jo tvirtumo ir tobulumo visais įmanomais būdais. Tai tinkamas laikas pradėti dietą dirbant fizinį darbą, aktyviai ilsintis ar apsilankyti sporto klube.

2022 09 08 12:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt