trečiadienis, spalio 20 d.
Savaitės horoskopas (rugsėjo 13–19 d.)
tiesa.com
Pixabay.com
Savaitės horoskopas

Nuo rugsėjo 13 iki 19 dienos – augančio mėnulio savaitė. Visi darbai ir planai, kurių anksčiau negalėjote išjudinti iš mirties taško, dabar galės būti realizuoti. Todėl pasinaudokite palankiu metu, kad užbaigtumėte senas užduotis ir galėtumėte imtis naujų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Pasistenkite sulėtinti tempą. Šiuo laikotarpiu už kiekvieno kampo gali tykoti pavojai, todėl turite būti budrūs. Vertinkite kiekvieną savo žingsnį ir nesielkite pernelyg spontaniškai, nes priešingu atveju vėliau gali tekti gailėtis. Žvaigždės pataria labiau susirūpinti savo sveikata: dabar būsite pažeidžiami, todėl neignoruokite pasireiškiančių simptomų ir laiku apsilankykite pas gydytoją.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Gali tekti spręsti finansines problemas. Šiuo laikotarpiu vertėtų vengti pernelyg didelių išlaidų ar spontaniškų pirkinių, nes greitu metu galite pajusti pinigų stygių. Jei kiltų pagundų šiek tiek pasilepinti, žvaigždės pataria rinktis tokias pramogas, kurios nereikalauja didelių išlaidų: paprastas pasivaikščiojimas gamtoje gali padėti išsklaidyti niūrias mintis ir įgauti daugiau energijos.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Turėtumėte būti atidesni vairuodami ir vykdydami atsakingą veiklą. Šiuo laikotarpiu vertėtų susilaikyti nuo spontaniškų sprendimų, nes vėliau gali būti sudėtinga atitaisyti padarytą žalą. Žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti anksčiau pradėtai veiklai: jei suimsite save į rankas ir pasistengsite užbaigti pradėtus projektus, vėliau galėsite daugiau laiko skirti savo mėgstamai veiklai. Galite būti užtikrinti, kad visos jūsų pastangos sulauks tinkamo įvertinimo, todėl pasiraitokite rankoves ir kibkite į darbus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pasistenkite daugiau laiko praleisti vienumoje. Nors jūs ypatingai vertinate bendravimą su kitais žmonėmis, tačiau kartais naudinga nuo visko atsiriboti ir bandyti atrasti vidinę ramybę. Tikėtina, kad laikas, praleistas vienumoje, jums bus tikrai naudingas: rasite atsakymus į ramybės neduodančius klausimus, ar net susidėliosite ateities planus. Nesvarbu, kokį sprendimą nuspręsite priimti, galite net neabejoti, kad sulauksite žvaigždžių palaikymo.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Neskubėkite priimti sprendimų. Nors galite jausti aplinkinių spaudimą, tačiau nepamirškite, kad viskas yra jūsų rankose, ir tik jūs patys galite nuspręsti, kaip turėtumėte pasielgti. Daugiau laiko skirkite apmąstymams ir neskubinkite įvykių tėkmės: jei išliksite ramūs, tikėtina, kad atsakymai ateis tarsi savaime, ir jums nebereikės blaškytis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Venkite pernelyg įtempto ar skubaus darbo. Jei jausite, kad turite šiek tiek atsikvėpti, per daug savęs nevarginkite, ir atsiribokite nuo vykdomos veiklos. Pradėti darbai tikrai niekur nedings, tačiau jūs įgausite daugiau jėgų, ir prie pradėtų užduočių grįšite su visai kita energija. Žvaigždės žada, kad šis laikotarpis bus itin palankus atostogoms, taigi, jei apie tai vis susimąstydavote, dabar pats laikas imtis atitinkamų veiksmų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Geriausia, ką galite padaryti, – tai visiškai nieko neplanuoti. Šiuo laikotarpiu įvairių užduočių netrūks, tačiau visos jos bus užkrautos visiškai netikėtai. Jei parengsite precizišką dienotvarkę, netikėti darbai gali išmušti jus iš vėžių, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų. Nesibaiminkite, jei ims atrodyti, kad paprasčiausiai nieko nespėjate: jei susikaupsite ir susitelksite į vykdomą veiklą, labai greitai galėsite pasimėgauti maloniu poilsiu.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Pasistenkite nieko nežadėti, nes priešingu atveju galite nuvilti jums brangius žmones. Atrodys, kad šiuo laikotarpiu viskas einasi priešingai nei buvo suplanuota, todėl turėtumėte nusiteikti, kad dabar gali nutikti bet kas. Žvaigždės pataria šiuo laikotarpiu vengti atsakingų finansinių operacijų, nes ateityje tai gali skaudžiai atsiliepti jūsų piniginei.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jūsų dėmesio centre atsidurs šeimos santykiai. Tikėtina, kad ieškosite būdų, galinčių padėti daugiau laiko praleisti drauge, tačiau tą padaryti gali būti gerokai sudėtingiau nei pasirodys iš pirmo žvilgsnio. Vis dėlto, jei siekiate užkasti karo kirvį ar nutraukti ilgus metus trukusią tylą, dabar tam bus tikrai palankus metas. Nors suburti visus šeimos narius kol kas gali būti pernelyg sudėtinga, tačiau žvaigždės pataria šios minties neatsisakyti: tikėtina, kad jau labai greitai galėsite įgyvendinti savo sumanymą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Žvaigždės pataria atidžiau peržvelgti užduočių sąrašą ir įsitikinti, kad nieko svarbaus nepraleidote. Jei kurį laiką atrodė, kad laiko turite daugiau nei reikėtų, dabar viskas gali apvirsti aukštyn kojom. Veiklos tikrai netrūks, todėl pasirūpinkite, kad viską spėtumėte atlikti laiku, nes priešingu atveju galite įsivelti į tam tikrus nemalonumus. Būkite atsargesni vairuodami ir venkite bendravimo su nepažįstamais žmonėmis: tikėtina, kad jie bandys pasinaudoti jūsų naivumu.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Atrodys, kad jūsų kantrybė galutinai išseko. Šiuo laikotarpiu erzins net ir pačios menkiausios smulkmenos, todėl atrasti vidinę ramybę nebus paprasta. Bendraudami su kitais žmonėmis pasistenkite ieškoti kompromisų ir nesivelkite į ginčus, nes tai gali išsunkti pernelyg daug energijos. Ieškokite būdų, kurie jums padėtų nusiraminti, o prireikus tiesiog nuo visko atsiribokite ir leiskite laiką vienumoje.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Venkite improvizavimo, nes tai gali baigtis didele nelaime. Pasistenkite, kad visi darbai eitųsi pagal numatytą planą, ir neleiskite sau per daug nukrypti. Jei nesate užtikrinti, kad tam tikrus darbus atliekate tinkamai, tiesiog pasikonsultuokite su šios srities specialistais, kurie jums tikrai nepagailės patarimų ir padės kur kas paprasčiau atlikti numatytus darbus. Taip pat vertėtų labiau susirūpinti savo sveikata – šiuo laikotarpiu bus didesnė traumų ir infekcinių ligų tikimybė.

Patarimupasaulis.lt

2021 09 08 19:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt