trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Savaitės horoskopas (rugsėjo 14–20 d.)
Alfa.lt

Ši savaitė bus palanki tiems, kurie energingai ir ryžtingai imsis naujų projektų ir sumanymų įgyvendinimo. Šiuo metu pradėta dieta ar iškrovos diena išvalys organizmą ir pagerins savijautą. Tinkamas laikas atsikratyti žalingų įpročių.

AVINAS

(03 21–04 20)

Atrodys, kad niekaip nepavyksta pabaigti pradėtų darbų, todėl žvaigždės pataria šiek tiek sulėtinti savo tempą, ir pagalvoti, ką galėtumėte daryti kitaip. Net ir trumpa pertrauka gali padėti į situaciją pažvelgti visai kitomis akimis, todėl nepersistenkite, ir neužsibrėžkite visus darbus atlikti tuojau pat. Jei pajusite jėgų trūkumą ar tiesiog norėsite nuleisti rankas, šiek tiek laiko skirkite savo mėgstamai veiklai, ir į darbus galėsite kibti su visai kitu nusiteikimu.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Galite susidurti su nedideliais nesklandumais, tačiau žvaigždės pataria jų per daug nesureikšminti – jau labai greitai galėsite džiaugtis pasiekę užsibrėžtus tikslus. Nors įvairūs netikėtumai nebūtinai bus malonūs, tačiau jau labai greitai galėsite atsipūsti ir tiesiog stebėti, kaip viskas susitvarko ir be jūsų pastangų. Taigi, aukščiau nosį, ir kibkite į darbus!

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Darbų netrūks, tačiau žvaigždės pataria šiek tiek laiko skirti nedideliems malonumams, kurie padės pagyvinti nusistovėjusią rutiną. Jei jau seniai neturėjote progų užsiimti mėgstama veikla, dabar tikrai turėsite šansų tą ištaisyti. Kokybiškas poilsis jums bus tikrai į naudą – darbai eisis kur kas sklandžiau, o santykiai su artimaisiais taps kur kas geresni.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pasinersite į apmąstymus, ką galėtumėte pakeisti, kad dabartinė situacija būtų kiek įmanoma labiau džiuginti. Gali būti, kad labai greitai ryšitės kardinaliems pokyčiams, kurie ir gąsdins, ir džiugins. Žvaigždės pataria nepriimti pernelyg skubotų sprendimų: visuomet pagalvokite, koks yra galimas jūsų veiksmų atoveiksmis, ir numatykite ne tik teigiamą, bet taip pat ir neigiamą scenarijų. Pokyčiai yra tiesiog neišvengiami, tačiau tik nuo jūsų priklausys, kokį jie turės poveikį jūsų netolimai ateičiai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Gali tekti susidurti su draugų ar giminaičių apkalbomis, tačiau žvaigždės pataria į tai numoti ranka, ir nesistengti apginti savo garbės. Nemalonios kalbos nutils, jei į jas nereaguosite, ir labai greitai galėsite tikėtis atsiprašymo. Žvaigždės jums žada palankų laikotarpį pradėtų darbų užbaigimui: jei kurį laiką jautėte, kad ne viskas einasi pagal planą, dabar galėsite tikėtis kur kas didesnės sėkmės.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Turėsite progų pakeisti savo profesinę kryptį, tačiau tik nuo jūsų priklausys, ar tuo pasinaudosite. Paskutiniu metu vis svarstėte apie tai, ką galėtumėte pakeisti, kad jūsų kasdienybė taptų kiek įmanoma labiau džiuginanti, o dabar turėsite galimybių tą įgyvendinti. Žvaigždės pataria pasikliauti savo nuojauta, ir priimant sprendimus vadovautis ne sveiku protu, bet širdimi.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Būsite šiek tiek suirzę: gali atrodyti, kad net ir pačios didžiausios pastangos neduoda pageidaujamų rezultatų, tačiau tai tebus laikinas etapas. Jei norite kažką pakeisti, turite būti pasiryžę ir gana dideliems iššūkiams, kurių šiuo metu tikrai nestigs. Šiuo laikotarpiu turėsite galimybę dar kartą pagalvoti, ko iš tiesų norite, ir galbūt tai jums padės atrasti savo tikrąjį kelią.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Tikėtina, kad jums pavyks pabėgti nuo įprastos rutinos ir praskaidrinti savo kasdienybę. Šiuo laikotarpiu viskas yra jūsų rankose, tad tuomet, jei norite ką nors pakeisti, pradėkite nuo savęs. Net ir sudėtingas užduotis galėsite įveikti be didelių pastangų, ir tam jums neprireiks kitų žmonių pagalbos. Jei jau seniai svajojate keisti darbovietę, dabar bus palankus metas imtis tam tikrų veiksmų – tikėtina, kad labai greitai turėsite galimybę nueiti į kelis darbo pokalbius.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Gali tekti susidurti su netikėtomis išlaidomis, todėl būsite šiek tiek suirzę. Vis dėlto, per daug nuogąstauti tikrai nereikėtų – labai greitai žvaigždės jums žada finansinės situacijos pagerėjimą. Šiuo laikotarpiu gali tekti atlikti daugiau darbų, nei esate įpratę, tačiau būsite kupini jėgų, ir su visomis užduotimis susidorosite tikrai sklandžiai. Jei vis pasvarstote, kaip būtų puiku susiplanuoti atostogas, nedvejodami imkitės veiksmų, nes šis laikotarpis tam bus tikrai palankus.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Būsite labai energingi, todėl turėsite galimybę įgyvendinti seniai užsibrėžtus tikslus. Šiuo laikotarpiu jums bus atviros visos durys, tad viskas eisis be ypatingai didelių pastangų. Būsite žavūs ir nusiteikę bendrauti, galimos naujos pažintys bei svarbūs susitikimai. Vienišiai turės progą užmegzti naujas pažintis, iš kurių gali išsirutulioti ir kai kas daugiau. Žvaigždės pataria pasinaudoti siunčiamomis galimybėmis, ir tai teigiamai atsilieps netolimai jūsų ateičiai.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Paskutiniu metu jūsų gyvenimo tempas buvo tikrai smarkus, tačiau dabar turėsite galimybę atsikvėpti ir šiek tiek laiko skirti savo pomėgiams. Nors gali atrodyti, kad dar reikia atlikti daugybę darbų, tačiau žvaigždės pataria šiek tiek sulėtinti savo tempą, ir daugiau laiko skirti vien tik sau. Palankus metas planuoti atostogas, aplankyti seniai matytus draugus ar giminaičius.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Būsite kaip niekad energingi, todėl įstengsite nuveikti kur kas daugiau nei esate įpratę. Žvaigždės žada itin palankų metą sportininkams, kurie galės tikėtis iš tiesų puikių rezultatų. Jei ilgą laiką atidėliojote tam tikrų darbų užbaigimą, dabar pats laikas susiimti, ir atlikti tuos darbus, kuriuos jau senokai atidėliojate. Jei projektų užbaigimas ir vėl bus atidedamas neribotam laikui, vėliau gali tekti susidurti su rimtomis kliūtimis.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

2020 09 10 18:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt