trečiadienis, spalio 5 d.
Savaitės horoskopas (rugsėjo 19–25 d.)
Gražina Vasiliauskienė
freepik.com
Rugsėjis

Ši savaitė daug kam bus gana darbinga ir produktyvi. Kils stiprus noras gerinti savo socialinę ir materialinę padėtį, siekti didesnės nepriklausomybės, tuo pačiu ir ryžtas veikti.

Kai kurios idėjos ir sumanymai gali pasirodyti netinkami ir destruktyvūs, todėl gerai apsvarstykite visus savo veiksmus ir galima jų pasekmes iš anksto, kad patys neprisidarytumėte sau bėdų.

Santykiuose su žmonėmis atsiras daugiau aštrumo, kils nors įtikinti kitus, kad jie neteisūs. Stenkitės priimti savarankiškus sprendimus, bet per daug neskubėkite.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas šią savaitę bus nusiteikęs romantikai, poilsiui ir pramogoms. Laisviems nuo šeimos ir partnerystės įsipareigojimų šio Zodiako ženklo atstovams savaitė asocijuosis su maloniomis kelionėmis, romantiškais pasimatymais, kūryba ir meile. Labai gerai šiuo metu atsidurti prie šiltos pietinės jūros ir pradėti atostogų romaną. Nuotaika bus tinkama.

O Avino, kurį saisto santuokiniai ryšiai, santykiai su partneriu šią savaitę gali smarkiai pablogėti. Greičiausiai dabar nebūsite nusiteikę klausytis jums taikomų kritinių pastabų ir toleruoti apribojimus. Tačiau santuoka apima ne tik abipuses pareigas, bet ir atsakomybę. Šio principo pažeidimas neišvengiamai sukels konfliktus.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiui šią savaitę patariama dėti visas pastangas, kad pagražintų savo namus ir padarytų juos jaukesnius bei šiltesnius. . Geros finansinės pajamos leis jums įsigyti daugybę stambesnių pirkinių. Šiuo laikotarpiu galite įsigyti naujų šviestuvų, paveikslų, gėlių, dekoracijų – visko, kas gali padaryti jūsų namus jaukesnius ir patogesnius gyvenimui.

Šeimos santykiai bus puikūs. Jums bus taip malonu būti su savo šeima, kad vargu ar norėsite išeiti iš namų ir susitikti su draugais. Tuo tarpu tai palankus metas pasikviesti svečių ir užsiimti kulinariniais eksperimentais. Pagrindinis šią savaitę susirūpinimą keliantis dalykas – jūsų sveikata. Laikykitės higienos taisyklių ir imkitės prevencinių priemonių, tada virusinės infekcijos neturės nė vienos galimybės jūsų paguldyti

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams šią savaitę sustiprės poreikis bendrauti su juos supančiais žmonėmis. Būsite optimistiški ir draugiški kitų atžvilgiu. Jei susipykote su vienu iš savo draugų ar kaimynų, dabar laikas susitaikyti. Imkitės iniciatyvos, pirmieji ištieskite ranką santarvei, ir nustebsite, kaip lengvai ir maloniai pavyks sukurti taiką.

Greičiausiai dažnai kalbėsitės su draugais, domėsite visais pastaruoju metu jiems nutikusiais įvykiais. Tuo tarpu ši savaitė itin nestabili tiems, kurie išgyvena įsimylėjimo laiką. Santykiai su mylimu žmogumi gali prarasti buvusią magiją, jums bus sunkiau rasti tarpusavio supratimą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys šią savaitę norės ramybės ir vienatvės. Jei jūsų nesaisto darbo ar šeimos įsipareigojimai, išeikite atostogų ir važiuokite į artimiausią kurortą ar poilsio vietą. Gamtoje rasite sielos ramybę. Tai taip pat geras laikas dvasinėms praktikoms, tyrinėjant viską, kas paslaptinga ir nepaaiškinama.

Padidės susidomėjimas ir potraukis skaityti detektyvus, ezoterinę literatūrą. Galbūt galėsite rasti užuominą apie kai kuriuos jūsų gyvenimo įvykius, kurie sukėlė daug klausimų. Dabar galėsite pamatyti paslėptas priežastis, kurios keičia aplinkybes. Tuo tarpu santykiams su tėvais prasidės sunkus metas. Šeimos konfliktai bus neišvengiami.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto kontaktai su draugais ir bendraminčiais šią savaitę suaktyvės. Galbūt būsite pakviesti į draugišką vakarėlį švęsti vieno iš savo draugų gimtadienį ar vestuves. Neatsisakykite sau malonumo dar kartą smagiai praleisti laiką artimųjų kompanijoje. Bus naudinga plėtoti bendravimą neformalioje aplinkoje ar klube, kuris jungia bendrų interesų turinčius žmones.

Galite lankytis atitinkamuose būreliuose arba bendrauti forumuose, socialiniuose tinkluose ir bendruomenės namuose. Šiuo laikotarpiu galėsite susitikti su žmonėmis, kurie diskutuoja apie tas pačias problemas kaip ir jūs. Tuo tarpu būkite pasiruošę tam, kad iš pradžių teks daug ginčytis, įrodinėjant savo požiūrio teisingumą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šią savaitę Mergelei daug kas pavyks tik tuo atveju, jeigu sugebės savo ketinimus iki galo išlaikyti paslaptyje. Garsiai neskelbkite kitiems, ką norite pasiekti. Stenkitės būti tylūs ir nepastebimi. Tai geras laikas stiprinti santykius su tėvais ir tais žmonėmis, kurie jums yra neabejotinas autoritetas.

Jei turite problemų su valdžios ir įstatymų atstovais, įtakingi mecenatai padės tyliai viską išspręsti. Tas pats pasakytina ir apie pinigus. Jei jums labai reikia finansinės paramos, greičiausiai jums netrukus bus pasiūlyta pagalba. Tačiau pasistenkite ir patys elgtis atidžiau, nepiktnaudžiaukite artimųjų pasitikėjimu.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią savaitę sustiprės Svarstyklių poreikis patirti naujų pojūčių ir išgyvenimų, todėl, esant galimybei, verta leistis į kelionę. Tiems, kurių nesaisto darbo ir šeimos įsipareigojimai, patariama užsisakyti ekskursiją ir trumpam palikti namus. Naujos emocijos, įvykiai, žmonės padės atrasti vidinę harmoniją.

Tačiau ne visada mūsų norai atitinka mūsų galimybes. Šiuo metu, kai taip norisi svajoti apie tolimas šalis ir miestus, šeimoje gali kilti sunkumų. Tai gali būti ir nesusipratimas bendraujant su šeimos nariais, ir sunki buitinių problemų našta, kurią reikia spręsti. Pasistenkite parodyti toleranciją ir kantrybę, neišliekite savo neigiamų emocijų ant artimųjų. Tada viskas gali būti sutvarkyta greitai ir be nereikalingų problemų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šią savaitę Skorpionui gali kilti sveikatos problemų. Galimos nedidelės buitinės traumos, kurios vis dėlto neigiamai paveiks jūsų pasaulėjautą. Galbūt atrodys, kad kažkas iš žmonių ar fatališkos aplinkybės nuolat riboja jūsų veiklą.

Galimas vidinis nepasitenkinimas ir kankinančios abejonės dėl tam tikrų veiksmų tikslingumo. Šiomis dienomis sustiprės Skorpiono noras mylėti ir būti mylimam. Nemaža tikimybės, kad užsimegs artimas ryšys su aukštesnę socialinę ar profesinę padėtį užimančiu asmeniu.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Vedęs Šaulys šią savaitę galės mėgautis visiška santuokinių santykių harmonija. Mylimas žmogus parodys save iš geriausios pusės ir dar kartą įrodys, kad esate sukurti vienas kitam. Tai puikus metas susitaikyti po užsitęsusio kivirčo, kilusio, pavyzdžiui, dėl neištikimybės.

Šiomis dienomis sutuoktiniai atrodys kur kas patrauklesni vienas kitam.. Suprasite, kiek jums brangus sielos draugas, ir padarysite viską, kad sustiprintumėte savo sąjungą. Tuo tarpu kūrybinei veiklai prasidės nepalankus metas. Jei turite vaikų, rekomenduojama labiau kontroliuoti jų elgesį. Santykiuose su draugais gali kilti kivirčas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui šią savaitę patariama skirti maksimalų dėmesį savo sveikatai. Šiuo metu galite pataisyti savo savijautą, nes jūsų kūnas sutelkia visas jėgas kovai su negalavimais. Puikiai seksis medicininės apžiūros, grūdinimasis, gydymo kursai sanatorijose ir kurortuose. Teigiamą šių pastangų poveikį sveikatai pajusite netrukus.

Tuo tarpu pasistenkite nebūti per daug griežtas ir nesukalbamas. Jei nesugebate įtikinamai argumentuoti savo nuomonės, neturėtumėte bandyti prasilaužti kakta sienos. Sustokite, nusiraminkite ir palaukite, kol pasikeis nepalankios aplinkybės.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniui ši savaitė atneš daug šiltų jausmų ir santarvę santuokoje. Tų, kurie yra įsimylėję, laukia meilės prisipažinimai ir daug malonių staigmenų. Jei ilgai palaikote nesantuokinius ryšius, kurie jau atlaikė laiko išbandymą, tuomet šią savaitę gali įvykti kokybinis poslinkis – galvokite apie vestuves.

Jau susituokę šio Zodiako ženklo atstovai galės iš naujo atrasti savo partnerį ir įžvelgti tokių privalumų, kurių nematė anksčiau.. Greičiausiai jūsų sąjunga įgaus antrą kvėpavimą. Tuo tarpuastrologai pataria būti atsargiems gatvėse ir vairuojant asmeninį automobilį. Nepamirškite laikytis kelių eismo taisyklių.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šią savaitę Žuvims gali atsirasti daug naujų šeimyninių rūpesčių, tačiau visi jie teiks didelį malonumą. Šiomis dienomis atsiras poreikis tinkamai susitvarkyti savo artimiausią aplinką. Verta paminėti, kad sutvarkyti ir išvalyti namai teigiamai paveiks jūsų savijautą. Taip pat džiaugsitės, kad siekdami tvarkos namuose, sulauksite visapusiško ir vieningo šeimos narių palaikymo.

Tai pat bus geras laikas padirbėti vasarnamyje, ruošiant žemę ir daugiamečius augalus žiemai. Deja, šią savaitę ne visos jūsų idėjos bus įgyvendintos. Veikiausia jus apribos materialinių išteklių trūkumas.

2022 09 15 13:36
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt