antradienis, spalio 19 d.
Savaitės horoskopas (rugsėjo 20–26 d.)
tiesa.com
Pixabay.com
Savaitės horoskopas

Jei norite pakeisti darbą ir tą padarysite rugsėjo 20 dieną, tai procesas įvyks neskausmingai, o permainos jus džiugins.

Rugsėjo 21 diena, nepaisant mėnulio pilnaties, gali būti labai sėkminga, jeigu iš anksti viską kruopščiai suplanuosite.

Rugsėjo 22–26 dienomis geriausia dirbti dviese arba komandoje, bet ne vienam. Tik taip jūsų darbas bus produktyvus.

AVINAS

(03 21–04 20)

Būsite nusiteikę atvirai reikšti savo mintis. Nors tam tikrose situacijose tai gali padėti įgyti pranašumą, tačiau žvaigždės pataria būti atsargesniems ir išmokti laikyti liežuvį už dantų. Kartais pernelyg atvirai reiškiama kritika gali iššaukti pasipiktinimų bangą, taigi, tai gali baigtis dideliais nemalonumais. Prieš ką nors sakydami turėtumėte gerai pagalvoti, ar tai vėliau neatsigręš prieš jus.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Norėsite likti savo komforto zonoje, tačiau aplinkybės tam bus nepalankios. Žvaigždės pataria nebijoti imtis naujos veiklos, nes būtent tai jums gali atverti kur kas platesnius kelius. Pasistenkite kuo labiau pasitikėti savo jėgomis, nes jūsų minčių galia šiuo metu bus kaip niekad stipri. Jei būsite ryžtingi, jau labai greitai galėsite džiaugtis atsivėrusiomis galimybėmis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Permainų metas. Nors kurį laiką teko plaukti pasroviui, tačiau dabar gali prireikti gerokai didesnių pastangų, kurios jus nuves į geresnį rytojų. Žvaigždės pataria nesilaikyti iš anksto parengto plano, nes netikėtumai gali priversti pakoreguoti savo sumanymus. Jei būsite pakankamai lankstūs ir prisitaikantys prie besikeičiančių aplinkybių, netrukus sulauksite tinkamo atpildo.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Būsite kūrybingi ir nusiteikę tiesiog kalnus nuversti. Daug galvosite apie ateitį, ir tam tikrų veiksmų norėsite imtis jau dabar. Jūsų ryžtas ir noras veikti tikrai neliks nepastebėti, todėl didelė tikimybė, kad prie jūsų sumanymų įgyvendinimo prisijungs dar daugiau žmonių. Atminkite, kad bendradarbiaudami visada galite pasiekti gerokai daugiau, taigi, neatsisakykite jums siūlomos pagalbos.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jus persekios mintys, kad kažką darote ne taip. Nors įvairūs apmąstymai gali būti tikrai varginantys, tačiau būtent jie padės pasiekti kur kas geresnių rezultatų. Jei jau kurį laiką pasvarstote apie pokyčius, daugiau to neatidėliokite, ir veiksmų imkitės jau dabar. Galite būti užtikrinti, kad visos jūsų pastangos anksčiau ar vėliau atsipirks, taigi, belieka tik pasiraitoti rankoves ir kibti į darbus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Stebinsite puikiais bendravimo įgūdžiais. Jei vis pasvarstydavote apie galimybę prašyti paramos ar bandyti pritraukti investuotojus, dabar tam bus tikrai palankus metas. Mokėsite įtaigiai pristatyti savo idėjas, todėl jums pavyks įtikinti kitus žmones, kad jūsų planas yra tikrai vertas dėmesio. Žvaigždės pataria pasinaudoti likimo siunčiamomis galimybėmis, ir tai jums duos apčiuopiamą naudą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Gali tekti permąstyti, kas yra jūsų tikrieji draugai. Tikėtina, kad šiuo laikotarpiu užmegsite naujas pažintis, kurios į jūsų gyvenimą įneš šiek tiek sumaišties. Turėtumėte būti atsargesni bendraudami su kitais žmonėmis: kai kurie jų gali bandyti pasinaudoti jūsų geranoriškumu ar naivumu, todėl turėtumėte pakankamai kritiškai vertinti įvairius pasiūlymus. Nors būsite užimti, tačiau pasistenkite rasti laiko savo artimiausiems žmonėms, nes priešingu atveju jie gali imti skųstis dėmesio stoka.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Tausokite savo jėgas ir susitelkite vien tik į pagrindinį savo tikslą. Jei kryptingai judėsite link savo svajonės, jau labai greitai galėsite džiaugtis tikrai puikiais rezultatais. Nors jūsų kelyje gali pasitaikyti ir kliūčių, tačiau tuomet, jei būsite pakankamai ryžtingi ir nemesite kelio dėl takelio, labai greitai galėsite mėgautis saldžiais darbo vaisiais.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Žvaigždės pataria būti atidesniems ir nepraleisti smulkių detalių, kurios šiuo metu bus kaip niekad reikšmingos. Pasistenkite nesiblaškyti ir visas savo mintis sutelkti vien tik į vykdomą veiklą. Nors gali kilti minčių viską tiesiog mesti ir atsikvėpti, tačiau nereikėtų būti pernelyg spontaniškiems. Susikaupkite, pasiraitokite rankoves ir šiek tiek paplušėkite, o jau labai greitai visas savo jėgas galėsite skirti kur kas malonesnei veiklai.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Gali tekti susidurti su naujais iššūkiais. Nors iš pirmo žvilgsnio jie gali atrodyti neįveikiami, tačiau labai greitai suprasite, kad viskas yra gerokai paprasčiau nei jums atrodė. Jei netausosite savo jėgų ir kryptingai irsitės į priekį, jau labai greitai galėsite didžiuotis tikrai nemenkais pasiekimais. Nesisielokite, jei jūsų kelyje pasitaikys vienas ar kitas akmuo – įvairios kliūtys mus tik dar labiau užgrūdina ir leidžia suprasti, ko mes iš tiesų norime.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Būsite paieškose. Bandysite suprasti, ką iš tiesų norite veikti gyvenime, norėsite išmėginti įvairias naujas veiklas, ir t.t. Žvaigždės žada, kad visa tai jums bus į naudą: tikėtina, kad atrasite naujus savo talentus, išsiaiškinsite, kokiose srityje galėtumėte pasiekti pačių geriausių rezultatų, ir t.t. Net ir tuomet, jei pokyčiai jums kelia nerimą, link geresnio rytojaus turėtumėte žygiuoti nedideliais žingsneliais ir negalvoti apie tykančius pavojus.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Laiko trūkumą šiuo metu įvardinsite kaip vienintelę savo problemą. Darbų, kuriuos turėsite atlikti, bus tikrai nemažai, todėl tai gali kelti didžiulį nerimą. Vis dėlto, išeitis visada yra: nebijokite prašyti draugų, kolegų ar giminaičių pagalbos, ir kartu galėsite nuveikti kur kas daugiau. Šiuo laikotarpiu nereikėtų imtis papildomų projektų, nes priešingu atveju galite nieko nespėti, ir tai neigiamai atsilieps jūsų psichologinei sveikatai.

Patarimupasaulis.lt

2021 09 16 12:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt