antradienis, spalio 27 d.
Savaitės horoskopas (rugsėjo 21–27 d.)
Alfa.lt

Priešpilnio mėnulio savaitė. Dalykiniai susitikimai, pasitarimai, susirašinėjimas ir kelionės gali atverti naujus horizontus. Pasistenkite nesijaudinti dėl menkniekių. Fizinis darbas ir sportas padės atgauti dvasinę pusiausvyrą ir padidinti savo energingumą. Galima tikėti artimųjų, bendraminčių, draugų ir autoritetingų asmenų palaikymo bei pagalbos.

AVINAS

(03 21–04 20)

Turėsite galimybę išbandyti savo jėgas neįprastoje veikloje, kurioje tikrai sužibėsite. Galimi netikėtumai leis jums išbandyti savo jėgas dar neatrastoje srityje, ir galbūt tai jums pasufleruos, ką turėtumėte veikti ateityje. Būkite atviri naujovėms – tai padės išsklaidyti niūrią kasdienybę ir taps didele paskata judėti į priekį. Jei netausosite savo jėgų, netrukus galėsite džiaugtis tikrai puikiais rezultatais.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Tikėtina, kad jus aplankys abejonės dėl dabartinės savo veiklos: norėsis kažko naujo ar užtikrinančio didesnes pajamas. Dabar bus palankus metas pagalvoti apie profesinės krypties keitimą ar pradėt naujo darbo paieškas: jei būsite pakankamai ryžtingi, labai greitai pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų. Asmeniniame gyvenime taip pat galimi pokyčiai, todėl stebėkite likimo siunčiamus ženklus ir nepraleiskite savo šansų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jūsų laukia romantiškas metas. Žvaigždės pataria priminti savo artimiesiems, kokie jie jums svarbūs, ir daugiau laiko praleisti brangiausių žmonių rate. Jei esate įsipareigoję, iš savo antrosios pusės galite tikėtis tikrai malonios staigmenos, o vienišiai gali sulaukti tikrai palankių progų užmegzti naujus santykius. Nebijokite garsiai kalbėti apie savo jausmus – jus supantys žmonės tikrai tą įvertins.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Plauksite pasroviui. Žvaigždės didelių permainų nenumato: tikėtina, kad viskas tekės įprasta vaga. Jei planuojate imtis naujų projektų įgyvendinimo, tą vertėtų atidėti netolimai ateičiai: tikėtina, kad dabar pradėti darbai nebus atliekami taip sklandžiai, kaip norėtųsi, ir tam gali tekti paaukoti ganėtinai daug laiko. Pasistenkite nepervargti ir neapsikrauti svetimais rūpesčiais, nes priešingu atveju labai greitai pajusite jėgų stygių.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Turėsite galimybę įrodyti, ko esate verti, todėl žvaigždės pataria pasinaudoti likimo siunčiamomis progomis. Jei vis svarstote prašyti paaukštinimo ar didesnio atlyginimo, dabar tam bus tikrai palankus metas. Jei ilgą laiką atidėliojote tam tikrų darbų atlikimą, dabar vertėtų susiimti, ir šiek tiek paplušėti. Jūsų pastangos tikrai neliks nepastebėtos, todėl galėsite džiaugtis saldžiais darbo vaisiais.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Norėsite poilsio ir ramybės, ir tam tikrai turėsite progų. Nors atrodys, kad anksčiau pradėti darbai niekaip nesibaigia, ir net didelės pastangos neduoda pageidaujamų rezultatų, tačiau pasistenkite šiek tiek atsiriboti, ir skirkite laiko vien tik sau. Net ir tuomet, jei nieko neveikdami jausite kaltę, atminkite, kad poilsis yra toks pat svarbus, kaip ir darbas.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Pagaliau turėsite galimybę skirti laiko vien tik sau. Paskutiniu metu daug dėmesio skyrėte darbui ir savo artimųjų gerovės užtikrinimui, tačiau dabar atėjo laikas pasirūpinti savimi. Net ir tuomet, jei atrodys, kad darbai niekaip nesibaigia, pasistenkite nuo jų atsiriboti ir šiek tiek pailsėti. Progų palepinti save tikrai netrūks, todėl pasistenkite jomis pasinaudoti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Veiklos, kuria norėsite užsiimti, tikrai netrūks, ir tai nebūtinai bus susiję su darbu. Vis dėlto, tai gali turėti neigiamą poveikį jūsų finansinei situacijai: darbe būsite gana išsiblaškę, tad ir klaidos bus neišvengiamos. Pasistenkite susiimti, ir darbo metu visą savo dėmesį sutelkite tik į vieną veiklą. Jei per daug blaškysitės, tai neliks nepastebėta, ir galite užsitraukti viršininko nemalonę.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Nors jus kankins abejonės, tačiau šiuo laikotarpiu priimsite tinkamus sprendimus. Puikus metas pasirūpinti savo ateitimi – pradėti naujo darbo paieškas, keisti profesinę kryptį ar pradėti studijuoti. Net ir labai sudėtingi darbai eisis be didelių pastangų, todėl netrukus galėsite džiaugtis iš tiesų puikiais rezultatais. Jei dvejosite dėl savo pasirinkimų, pasitarkite su savo artimaisiais – jie tikrai negailės patarimų.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Atrodys, kad darbas atima visas jūsų jėgas, todėl gali apimti niūros nuotaikos. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad poilsis po sunkios darbo dienos visuomet yra gerokai malonesnis, nes tuomet jaučiatės jo nusipelnę. Jei manysite, kad vadovas iš jūsų per daug reikalauja, taip jam ir pasakykite – juk tikrai esate verti geresnių darbo sąlygų. Šiuo laikotarpiu taip pat palanku ieškoti naujos darbovietės ar prašyti pakelti atlyginimą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės jums žada tikrai malonius įspūdžius, todėl nepraleiskite progų suplanuoti išvyką, apsilankyti teatre ar muziejuje. Būsite kaip niekad žingeidūs: jus domins net ir tokia veikla, apie kurią anksčiau net nesusimąstėte, todėl kursite ateities planus ir svarstysite apie naujų idėjų įgyvendinimą. Vis dėlto, pernelyg greitas užsidegimas gali labai greitai nuslopti, todėl pasistenkite neperdegti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jūsų laukia malonūs susitikimai: gali būti, kad atnaujinsite ryšius su seniai matytais draugais, arba turėsite galimybių užmegzti naujas pažintis. Nors įvairių darbų tikrai nestigs, tačiau šiek tiek laiko tikrai galėsite skirti savo mėgstamai veiklai. Neatsisakykite progų susitikti su bičiuliais, išeiti pasilinksminti ar pasimėgauti kultūrine veikla: net ir tuomet, jei atrodys, kad jūsų laukia neatidėliotini darbai, šiek tiek malonaus poilsio tikrai bus į naudą.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

2020 09 17 18:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt