antradienis, spalio 19 d.
Savaitės horoskopas (rugsėjo 27 – spalio 3 d.)
tiesa.com
Pixabay.com
Savaitės horoskopas

Delčios savaitė – geras laikas kurti ateities planams. Puikiai seksis mokslai. Be to, mokymosi procesas atrodys įdomus ir malonus. Per trumpą laiką pavyks sužinoti daug naujų ir naudingų dalykų. Ši savaitė bus sėkminga sportininkams, kultūros veikėjams ir norintiems pakeisti savo įvaizdį.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šiuo laikotarpiu vertėtų susilaikyti nuo svarbių sprendimų priėmimo. Būsite pernelyg spontaniški, todėl dėl savo neatidumo vėliau gali tekti gailėsis. Šiuo laikotarpiu palanku daugiau dėmesio skirti savistabai: pabandykite suprasti, ką šiuo metu jaučiate, ir kokiu keliu norėtumėte eiti. Tikėtina, kad jau labai greitai gali tekti priimti ryžtingus sprendimus, todėl būkite tam pasirengę.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Norėsite daugiau laiko praleisti vienumoje, ir tai jums bus tikrai į naudą. Leiskite sau šiek tiek atsikvėpti ir pasimėgauti mėgstama veikla: kurį laiką sukotės tarsi voverė rate, tačiau dabar atėjo metas nuo visko atsiriboti ir pasimėgauti vien tik savo draugija. Jei jaučiate, kad darbiniai rūpesčiai tapo pernelyg slegiantys, pasvarstykite apie atostogas ar net apie darbovietės keitimą – tokie pokyčiai jums bus tikrai palankūs.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Džiaugsitės puikia savijauta ir pakilia nuotaika. Nors šiuo laikotarpiu didelių pokyčių nenusimato, tačiau jūsų pastangos susikurti gražesnį rytojų tikrai neliks nepastebėtos. Žvaigždės ragina netinginiauti ir nebijoti imtis naujų sumanymų įgyvendinimo: nors gali atrodyti, kad šiuo laikotarpiu viskas vyksta pernelyg lėtai, tačiau netrukus galėsite džiaugtis saldžiais darbo vaisiais.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vargins aplinkinių negatyvios emocijos. Kad ir kaip stengtumėtės savo pozityvumu užkrėsti kitus, tikėtina, kad šiuo laikotarpiu tą įgyvendinti bus neįmanoma. Venkite bendravimo su toksiškais žmonėmis: jei yra galimybė, jums patikėtas užduotis atlikite savarankiškai, ir nekvaršinkite sau galvos dėl kitų asmenų nuotaikų. Nors viso pasaulio tikrai negalite pakeisti, tačiau turite galimybę pasistengti, kad jūsų neužvaldytų negatyvios mintys.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Ieškosite atsakymų į ramybės neduodančius klausimus, ir tai išsunks visas jūsų jėgas. Tikėtina, kad jums kils pagundų suvesti sąskaitas su seniai nematytais žmonėmis, tačiau žvaigždės pataria vengti negatyvių emocijų ir susitelkti vien tik į tai, ką savo gyvenime matote gražaus. Kad ir kaip norėtųsi ieškoti teisybės, dabar tam bus tikrai nepalankus metas. Pasistenkite atrasti vidinę ramybę ir kuo mažiau žvalgykitės į praeitį.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šiuo laikotarpiu didžiausią rūpestį kels finansiniai klausimai. Tikėtina, kad galvosite apie tai, kaip galėtumėte padidinti savo pajamas, ir galbūt jau labai greitai galėsite džiaugtis kur kas geresne finansine padėtimi. Žvaigždės ragina pasistengti su pinigais elgtis pakankamai atsargiai: neapgalvotos išlaidos netrukus gali lemti pinigų trūkumą, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Gali tekti susirungti su rimtais konkurentais, tačiau dėl to tikrai nereikėtų nerimauti: tikėtina, kad ši „kova“ taps įdomia patirtimi, kuri ateityje bus tikrai naudinga. Jei vis pasvarstydavote apie galimybę keisti darbą, dabar tam bus palankus metas: tiesiog spinduliuosite pasitikėjimu savimi, todėl jums pavyks palikti puikų pirmąjį įspūdį.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Būsite energingi ir pasižymėsite puikiais organizaciniais sugebėjimais. Turėsite ne vieną progą sužibėti įvairiose srityse, todėl pasinaudokite likimo siunčiamomis galimybėmis, ir netrukus galėsite džiaugtis saldžia pergale. Nenuvertinkite savo sugebėjimų ir nebijokite išbandyti naujovių. Šiuo laikotarpiu turėsite galimybę ne tik įrodyti, ko esate verti, bet taip pat ir pasilepinti mėgstama veikla. Galite net neabejoti: jūsų laukia tikrai įsimintini nuotykiai!

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Atokvėpio metas. Kurį laiką teko kaip reikiant paplušėti, tačiau dabar galėsite pamiršti rūpesčius ir visą savo laiką skirti kur kas malonesnei veiklai. Neišsigąskite, jei norėsite visiškai nieko neveikti ir jausitės pernelyg aptingę: tai tėra laikinas etapas, kuris jums leis pasisemti daugiau energijos ir nusiteikti ateities darbams. Kol kas žvaigždės pataria nieko neplanuoti ir nežvelgti į tolimą ateitį: dabar turėtumėte susitelkti vien tik į tai, ko norite čia ir dabar, o vėliau turėsite tikrai nemažai progų pradėti įvairių sumanymų įgyvendinimą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Būsite emocionalūs ir lengvai pažeidžiami. Atrodys, kad net menkiausios smulkmenos gali išmušti jus iš vėžių, todėl nenorėsite bendrauti ar imtis komandinių užduočių. Nors šis laikotarpis jums nebus pats palankiausias, tačiau nusiteikite, kad tai tėra laikinas etapas, po kurio galėsite ir vėl džiaugtis šviečiančia saule. Pasistenkite daugiau dėmesio skirti savistabai, o esant poreikiui tiesiog atsiribokite nuo aplinkinių ir laiką leiskite vienumoje.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Verslininkų laukia itin palankus metas. Šiuo laikotarpiu sulauksite patrauklaus pasiūlymo, apie kurį anksčiau galėjote tik pasvajoti. Nors gali atrodyti, kad viskas skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, tačiau nereikėtų per daug savęs nuvertinti: dėjote dideles pastangas, kad atsidurtumėte ten, kur esate dabar, taigi, belieka tik priimti likimo siunčiamą dovaną. Nors pasirašant sutartis didelių pavojų nenusimato, tačiau žvaigždės ragina būti atsargesniems kelyje.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Atsidursite kryžkelėje. Jums bus sunku priimti tam tikrą sprendimą, tačiau vertėtų nepamiršti, kad esate ne vieni. Nors esate pratę viską daryti savarankiškai, tačiau jūsų artimieji tikrai yra pasirengę jums padėti. Jei prireiktų patarimo, drąsiai kreipkitės į savo artimiausius draugus ar giminaičius, kurie į situaciją galės pažvelgti iš šalies, o jų įžvalgos gali padėti paprasčiau apsispręsti.

Patarimupasaulis.lt

2021 09 22 11:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt