šeštadienis, spalio 1 d.
Savaitės horoskopas (rugsėjo 5 –11 d.)
Gražina Vasiliauskienė

Pirmoji šios savaitės pusė bus palanki verslui ir individualiai veiklai. Dauguma pajus energijos antplūdį, galėsite aktyviau reikšti savo poziciją įvairiais klausimais ir uoliai ginti savo nuomonę. Sustiprės noras ginčytis ir prieštarauti, tačiau dauguma diskusijų bus konstruktyvios.

Asmeniniuose santykiuose veikiausiai bus praregėjimo laikotarpis. Galėsite labai kritiškai pažvelgti į savo antrąją pusę, o tai neturės teigiamos įtakos jūsų sąjungai.

Šią savaitę gali nutrūkti pasenę ryšiai, o naujų santykių pradžiai tinkamas laikas dar nebus atėjęs.

Antroje savaitės pusėje sustiprės optimistiškos nuotaikos, galėsite įžvelgti naujų perspektyvų. Tačiau neverta puoselėti nerealių lūkesčių ir patartina per daug nepasikliauti kitų duotais pažadais.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinui šią savaitę patartina susirūpinti savo sveikata, nes tai puikus laikotarpis įvairių ligų profilaktikai ir imuniteto stiprinimui. O jėgų Avinui prireiks, nes šį

rudenį užgrius darbai ir rūpesčiai.

Jeigu pasidarė nuobodu gyventi, verta skirti laiko naujos veiklos ar įdomesnio darbo paieškoms. Ieškantys tikrai ras. Šiomis dienomis rekomenduojama išsivalyti, išmesti iš namų senus nereikalingus daiktus. Antroji savaitės pusė nepalanki trumpoms kelionėms ir naujoms pažintims. Stenkitės nesivelti į ginčus su artimaisiais ir kaimynais. Galbūt jūsų artimam žmogui reiės pagalbos dėl ligos.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučiui ši savaitė bus labai dviprasmiška. Saugiau dėmesio skirkite savo sveikatai ir saugokitės peršalimo ligų, į kurias dabar būsite linkę. Savaitės viduryje bus sėkmingos dienos naujiems darbams pradėti ir idėjoms įgyvendinti. Pagerės romantiški santykiai.

Šeimą sukūrusiems šio Zodiako ženklo atstovams patariama labiau pasitikėti savo partneriu. Tada pamatysite, kad mylimas žmogus sėkmingai susitvarko su bendrais reikalais ir priima racionalius sprendimus. Kad ir kur būsite kviečiami, visur eikite kartu su juo. Savaitės pabaigoje gali kilti finansinių sunkumų. Vaikų dovanoms rekomenduojama neišleisti per daug pinigų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Savaitės pradžioje įsimylėję Dvyniai gali susipykti su mylimu žmogumi. Kad to išvengtumėte, pasistenkite su juo neaptarinėti su dovanų pirkimu , pinigais ir pajamomis susijusių klausimų. Sužinoję, kas kaip dirba ir kiek uždirba, galite įsivelti į beprasmiškus ginčus.

Antroje savaitės pusėje šeimos gyvenime bus darnos ir klestėjimo metas. Šiomis dienomis palanku planuoti bendrus darbus: pavyzdžiui, generalinį valymą ar sodo sklypo paruošimą žiemos periodui. Savaitgalį gali kilti nesutarimų santykiuose su artimais giminaičiais. Stenkitės nesiimti iniciatyvos prieš tai nepasitarę su šeimos nariais.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Savaitės pradžia nebus lengva šeimyniniais įsipareigojimais apsikrovusiems šio Zodiako ženklo atstovams. Gali išryškėti atotrūkis tarp kartų, kai konservatyvios tėvų pažiūros ims trukdyti jūsų saviraiškai. Antradienis ir trečiadienis – sėkmingiausios ir ramiausios savaitės dienos. Šiuo metu jūsų laukia daug malonaus bendravimo, sužinosite smagių naujienų, galėsite susipažinti su įdomiais žmonėmis. Neatmetama ir romantiška pažintis kelionėje.

Jei šiomis dienomis jus atostogaujate prie jūros, atostogų romantika visiškai užvaldys jus ir privers pamiršti įprastą rutiną. Savaitgalį naujoms kelionėms ir pažintims metas nebebus toks palankus. Venkite kontaktų su nepažįstamais žmonėmis, jei įmanoma, ilsėkitės tik šeimos rate.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Savaitės pradžioje Liūtas gali gauti žinią, kuri jam nepatiks. Stenkitės nesureikšminti visokių gandų ir paskalų. Antradienis ir trečiadienis bus palankios dienos įvairioms buitinėms problemoms spręsti. Turėsite pakankamai finansinių išteklių, todėl vertėtų įsigyti naują buitinę techniką ir taip palengvinti buities darbus. Pagalvokite apie tuos pirkinius, kurie buvo atidėti ilgam. Galbūt dabar pats laikas nusipirkti ką nors iš to sąrašo. Taip pat geras metas gražinti ir tobulinti savo namų ar sodo sklypą. Savaitgalį bus nepalankus metas lankytis bendraminčių klubuose ir draugiškose kompanijose. Taip pat neturėtumėte kurti toli siekiančių planų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei šią savaitę nepatariama skolinti pinigų draugams. Tai gali tapti konflikto priežastimi. Taip pat nereikėtų puoselėti iliuzijų dėl kokių nors dovanų, premijų ar staigmenų. Šios savaitės dienos bus geros ir įkvepiančios tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie užsiima kūrybine veikla ar dirba intensyvų protinį darbą.

Pasiryžkite pradėti daryti tai, apie ką svajojote, tačiau dėl laiko stokos nuolat atidėliojote ateičiai. Tai geras laikas žmonėms, kurie aistringai domisi kolekcionavimu, menu ar užsiima bet kokiu hobiu. Tai taip pat palankus laikotarpis romantiniams santykiams plėtoti.

Savaitgalį neturėtumėte kelti sau pernelyg ambicingų tikslų ir uždavinių. Tai ne pats tinkamiausias metas ginti savo nuomonę prieš žmones, turinčius galios ir įtakos.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią savaitę Svarstyklėms geriau nesivelti į polemiką su tėvais ir viršininkais. Vargu ar būsite suprasti ir galėsite palenkti juos į savo pusę. Todėl geriau išvengti konfliktų, kurie jums būtų nenaudingi. Paprasčiausiai pasilaikykite savo nuomonę sau

Stenkitės derinti darbą su poilsiu. Visą laisvalaikį geriausia praleisti vienumoje, patogioje, ramioje aplinkoje. Tai padės papildyti energijos atsargas ir atgauti dvasinę pusiausvyrą. Tinkamas metas meditacijos seansams, autogeninėms treniruotėms ar jogai. Savaitės pabaigoje jūsų reputacijai gali kilti pavojus. Kad išvengtumėte gresiančių problemų, stenkitės nesusikirsti su valdžią turinčiais žmonėmis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šią savaitę Skorpionui geriau laikytis nuošalyje nuo bet kokių intrigų, slaptų reikalų ir diskusijų. Antradienis ir trečiadienis – sėkmingiausios dienos jūsų kūrybinėms iniciatyvoms įgyvendinti. Sustiprės savarankiškumo ir nepriklausomų sprendimų priėmimo poreikis. Dabar galėsite daryti tuos dalykus, kuriems anksčiau neturėjote drąsos.

Suaktyvės kontaktai su žmonėmis, su kuriais galima palaikyti draugystę. Jei intensyviai dalyvaujate socialiniuose tinkluose ir interneto forumuose, virtualus bendravimas taps dar intensyvesnis. Savaitgalį galite patirti stiprų stresą dėl netikėtų nemalonių įvykių. Susilaikykite nuo atsitiktinių seksualinių santykių.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią savaitę Šauliui patartina ypatingą dėmesį skirti aktyviam poilsiui ir judėjimui, lankytis sporto klubuose, dalyvauti komandinėse varžybose. Jeigu darbe veiksite tyliai ir nepastebimai, neskelbsite garsiai apie kiekvieną savo krustelėjimą, tai pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų ir nustebinti kitus bei save netikėtais rezultatais.

Gera savaitė atlikti moksliniams tyrimams, kaupti duomenims, sužinoti apie jus dominančius žmones, susipažinti su konfidencialia informacija. Galite tikėtis pagalbos ir palaikymo iš įtakingo globėjo. Savaitgalį santuokiniai santykiai gali pablogėti. Pavyzdžiui, gali pasirodyti, kad jūs ir jūsų partneris matote skirtingas ateities perspektyvas, keliate priešingus tikslus.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui šią savaitę gresia konfliktas su vienu iš verslo partnerių, draugu ar mylimu žmogumi. Konfliktinės situacijos priežastis gali būti vienos iš šalių anksčiau sudarytų susitarimų pažeidimas. Antradienis ir trečiadienis – palankios savaitės dienos įgyvendinti savo troškimams ir idėjoms. Pasinaudokite draugų ar specialistų pagalba bei patarimais.

Šią savaitę gali įvykti įdomi kelionė, kurios iš anksto neplanavote. O savaitgalį geriau praleisti kuo arčiau namų, tinkamai pailsėti ir pasirūpinti savo sveikata. Bendravimas su brangiu žmogumis įkvėps jus naujiems žygdarbiams.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo atstovai turėtų nepamiršti, kad įstatymų ir kitų elgesio taisyklių pažeidimas gali pakenkti reputacijai. Stenkitės nenukrypti nuo jūsų socialiniame rate priimtų elgesio normų.

Savaitės viduryje patartina drąsiai ginti savo poziciją ir nesileisti į kompromisus. Tai dienos, kai reikia parodyti savo kovines savybes ir aktyviai ginti savo vietą po saule. Nebijokite rizikuoti ir įkyriai klausinėti, jei situacija to reikalauja. Ši savaitė netinkama plastinėms operacijoms ir drastiškam įvaizdžio keitimui. Venkite abejotinų finansinių sandorių ir ekstremalios veiklos. Stenkitės savaitgalį niekur neišsišokti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys šią savaitę turėtų būti tolerantiškesnės artimųjų atžvilgiu. Jei esate romantiškuose santykiuose, savaitės pradžioje nereikalaukite iš partnerio visko, ko jūs norite ir kas prieštarauja jo poreikiams. Tai galioja ir intymiems santykiams. Nuo savaitės vidurio santuokiniai ryšiai taps darnesni. Tada galėsite atvirai aptarti net ir opiausias problemas ir kartu ramiai ieškoti konstruktyvių sprendimų.

Antroje savaitės pusėje palanku aptarti bendrus ateities planus, pasvajoti, kur kitą kartą atostogausite, ką norėtumėte įsigyti ir kaip pagražinti savo namų aplinką. Savaitgalį gali kilti tam tikra įtampa dėl nenumatytų aplinkybių. Nesureikšminkite nemalonumų: viskas išsprendžiama, bėdos praeina. Žvelkite į gyvenimą filosofiškai, tada viskas bus gerai.

2022 09 02 10:35
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt