pirmadienis, sausio 17 d.
Savaitės horoskopas (sausio 10–16 d.)
tiesa.com
Pixabay.com
Savaitės horoskopas

Šią savaitę galima imtis svarbių projektų, užsiversti ant savęs daug darbų. Jei netingėsite, užteks jėgų susidoroti su visomis užduotimis. Nepamirškite po to subtiliai užsiminti darbdaviui apie jūsų nuverstus kalnus. Jis nenorės likti nedėkingas.

AVINAS

(03 21–04 20)

Turėsite galimybę sublizgėti profesinėje srityje. Tikėtina, kad kažkas paprašys jūsų pagalbos, todėl būkite geranoriški ir šio prašymo neignoruokite. Nors iš pirmo žvilgsnio jums patikėta užduotis gali atrodyti pernelyg sudėtinga, tačiau labai greitai suprasite, kad jūsų turimos žinios ir įgyti įgūdžiai leidžia visa tai išspręsti greitai ir be didelių pastangų. Galite net neabejoti, kad anksčiau ar vėliau už jūsų pastangas bus tinkamai atlyginta.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Atsivers naujos galimybės. Nors šiuo laikotarpiu tikrai nespindėsite dideliu entuziazmu ir netrykšite energija, tačiau žvaigždės pataria suimti save į rankas. Vertėtų nepamiršti, kad antra tokia pati proga gali ir nepasitaikyti, todėl pasistenkite nepraleisti nieko svarbaus. Pasvarstykite, kas jums galėtų suteikti daugiau energijos: galbūt atėjo laikas pradėti sportuoti ar pakoreguoti savo įprastą valgiaraštį?

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Džiugins naujos patirtys, kurių šiuo laikotarpiu tikrai netrūks. Tikėtina, kad būtent dabar atrasite naują jums patinkančią veiklą, kuriai norėsite skirti visą savo laisvalaikį. Nors šiuo laikotarpiu turėsite ne vieną progą pasimėgauti žemiškais malonumais, tačiau nereikėtų pamiršti apie savo pareigas. Būkite atidesni atlikdami jums patikėtas užduotis, nes klaidų taisymas vėliau gali pareikalauti pernelyg didelių pastangų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Palankus metas ieškoti papildomų pajamų šaltinių. Jei kurį laiką atrodė, kad gaunamos pajamos nėra pakankamos, dabar turėsite progų situaciją pakreipti į gerąją pusę. Tikėtina, kad šiuo laikotarpiu darbų bus daugiau nei esate pratę, tačiau tai turės ir teigiamą pusę: galėsite džiaugtis kur kas pilnesne pinigine. Jei svarstote apie naujo darbo paieškas, dabar tam bus tinkamas laikotarpis.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Didžiausio pasisekimo gali tikėtis tie ženklo atstovai, kurie nori užmegzti naujus romantiškus santykius. Šiuo laikotarpiu tiesiog spinduliuosite pasitikėjimu savimi, todėl tai tikrai neliks nepastebėta. Priešingos lyties atstovus trauksite tarsi magnetas, todėl turėsite galimybių užmegzti naujas pažintis. Žvaigždės žada, kad šis laikotarpis bus kupinas roma

ntikos ir malonių akimirkų, kurios tikrai paglostys širdį.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Palankus metas padėti kitiems. Jau kurį laiką trokštate, kad jūsų pastangos būtų tinkamai įvertintos, o dabar bus tikrai palankus metas imtis tam tikrų veiksmų. Apsidairykite aplink: tikrai pastebėsite, kad šiuo metu kažkam reikia jūsų pagalbos, o nuveikę kažką tikrai naudingo jausitės kur kas geriau. Šiuo laikotarpiu galite pajusti staigius emocijų šuolius, todėl užpildykite savo širdį gerumu, ir tai jums padės atrasti vidinę ramybę.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Būsite nusiteikę pozityviai ir norėsite nuveikti kiek įmanoma daugiau. Šiuo laikotarpiu įvairių užduočių bus iš tiesų nemažai, tačiau nereikėtų pamiršti pakankamai laiko skirti ne vien tik darbui, bet taip pat ir poilsiui. Jei įvairių darbų užbaigimas atrodys pernelyg keblus, nebijokite prašyti savo artimųjų pagalbos: jie tikrai bus nusiteikę jums padėti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Palankus metas spręsti su nekilnojamu turtu susijusius klausimus. Šiuo laikotarpiu bus palanku planuoti naujo būsto pirkimą ar įrengimą bei sudaryti notarines sutartis. Jei vadovausitės savo intuicija, galėsite išvengti pernelyg skubotų sprendimų, dėl kurių ateityje gali tekti gailėtis. Tinkamai įvertinkite savo finansines galimybes ir venkite nebūtinų išlaidų, kurios gali kaip reikiant paploninti piniginę.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Tobulėjimo metas. Šiuo laikotarpiu bus palanku investuoti į įvairius kursus, asmeninio tobulėjimo seminarus, knygas, ir t.t. Atraskite, kokia veikla jums teikia didžiausią džiaugsmą, ir galbūt tai padės jums kasdienybę paversti kur kas spalvingesne. Dabar turėsite daugiau laisvo laiko, todėl pasistenkite jį tinkamai išnaudoti: tikėtina, kad jau labai greitai darbo krūvis ir vėl taps pakankamai didelis.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Jūsų pastangos sulauks tinkamo įvertinimo. Nors kurį laiką atrodė, kad net ir didelės pastangos negarantuoja sėkmės, tačiau dabar reikalai pakryps į gerąją pusę, taigi, galėsite mėgautis saldžiais darbo vaisiais. Taip pat žvaigždės žada, kad šiuo laikotarpiu galite tikėtis malonios staigmenos. Priimkite tai kaip padėką už sunkų darbą – jūs tikrai to nusipelnėte. Jei pajusite jėgų trūkumą, palanku suplanuoti trumpą išvyką į užmiestį.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Atsivers naujos finansinės galimybės, tačiau turite būti budrūs ir laiku tai pastebėti. Jei skrajosite padebesiais, didelė tikimybė, kad jums pasitaikiusią progą kažkas nučiups tiesiai iš panosės. Dabar galite susidurti su nemaloniomis apkalbomis, tačiau neleiskite, kad tai prigesintų jūsų optimizmą. Taip pat žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo sveikatai: jei pajusite jėgų trūkumą ar tam tikrų ligų simptomus, neužsiimkite savigyda, ir laiku kreipkitės į specialistus.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Atversite visiškai naują gyvenimo lapą. Turėsite galimybę ištaisyti savo praeities klaidas ir viską pradėti iš naujo. Dabar bus palankus metas ieškantiems meilės ar norintiems keisti savo profesinę sritį. Atrodys, kad viskas sekasi kur kas geriau nei bet kada anksčiau, todėl nuo jūsų veido nedings šypsena. Dabar tikrai bus dėl ko šypsotis, todėl pasimėgaukite šiuo palankiu periodu ir pasinaudokite visomis likimo siunčiamomis progomis, kurios gali visiškai pakeisti jūsų gyvenimą.

Patarimupasaulis.lt

2022 01 05 09:44
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt