ketvirtadienis, sausio 20 d.
Savaitės horoskopas (sausio 17–23 d.)
Alfa.lt
Pixabay
Savaitės horoskopas

Savaitės pradžioje naudinga spręsti buitines problemas, susitvarkyti būstą.

Sausio 18 dieną – pilnatis. Šią dieną bus palankios kelionės, tolimos išvykos su draugais ir artimaisiais.

Savaitės pabaigoje savarankiškai spręskite kilusias problemas ir pasikliaukite tik savimi, tada jums pavyks išvengti didesnių nemalonumų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Darbų bus daugiau nei norėtumėte, tačiau tai tebus laikinas etapas: labai greitai galėsite užmiršti vargus ir šiek tiek atsikvėpti. Nors gali atrodyti, kad nieko nespėjate, ir ne viskas klostosi būtent taip, kaip esate numatę, tačiau jūsų įdirbis tikrai nenueis veltui. Jei nebijosite smarkiau pasiraitoti rankoves, labai greitai galėsite mėgautis saldžiais darbo vaisiais, kurie tikrai džiugins.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Norėsite kuo daugiau laiko skirti poilsiui. Nors galite sulaukti ne vieno patrauklaus pasiūlymo nuveikti ką nors smagaus, tačiau dabar tam neturėsite nei noro, nei jėgų. Žvaigždės pataria daugiau laiko skirti ne tik poilsiui, bet ir rūpinimuisi savo sveikata: dabar būsite kaip niekad pažeidžiami. Jei pastebėtumėte neįprastus simptomus, jokiu būdu jų neignoruokite: tai yra ženklas, kad atėjo laikas pasitikrinti sveikat

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Ramybės metas. Gali atrodyti keista, kad šiuo metu gyvenimo tempas yra gerokai sulėtėjęs, tačiau tai – palanki proga daugiau laiko skirti kokybiškam poilsiui. Kurį laiką sukotės tarsi voverė rate, ir apie ramybę galėjote tik pasvajoti. Dabar viskas apvirs aukštyn kojom: turėsite laiko permąstyti, ką iš tiesų norėtumėte veikti, ir galbūt būtent tai padės susikurti dar geresnę ateitį.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Galite tikėtis permainų asmeniniame gyvenime, kurios tikrai paglostys širdį. Neįsipareigoję ženklo atstovai galės tikėtis malonių pažinčių, o turintys antrąją pusę – netikėtos staigmenos. Nors būsite nusiteikę daugiau laiko praleisti vienumoje, tačiau nepamirškite, kad šiuo metu kažkas desperatiškai siekia jūsų dėmesio. Profesinėje veikloje taip pat galimos nedidelės permainos, kurios padės palypėti karjeros laiptais.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Būsite svajingi ir šiek tiek išsiblaškę. Jums bus sunku susitelkti į kasdienes užduotis, todėl tai gali lemti klaidas, kurias ištaisyti nebus labai paprasta. Jausitės taip, tarsi šiuo laikotarpiu turėtumėte būti kažkur kitur: pasinersite į gilius apmąstymus apie savo tikslus ar net gyvenimo prasmę. Jei atrodys, kad įveikti jums patikėtas užduotis yra pernelyg sudėtinga, galite pasvarstyti apie galimybę pasiimti laisvadienį: pailsėję būsite kur kas labiau susikaupę ir galėsite kokybiškiau atlikti jums patikėtus darbus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Galimybių metas. Jei kurį laiką jautėtės taip, tarsi aplinkui niekas nevyktų, dabar viskas pasikeis. Džiuginančių dalykų tikrai netrūks, ir tai motyvuos nuveikti kažką tikrai svarbaus. Galite tikėtis naujų galimybių, kurios į jūsų gyvenimą įneš dar daugiau naujų spalvų. Jei ką nors vis atidėliodavote, dabar bus itin palankus metas imtis konkrečių veiksmų. Nesijaudinkite, jei tai pareikalaus daugiau pastangų nei tikėjotės: labai greitai įsivažiuosite, ir viskas eisis gerokai sklandžiau.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Būsite aktyvūs ir kupini energijos, todėl išspręsti senas problemas neturėtų būti sudėtinga. Jei kurį laiką vis pasiskųsdavote jus slegiančiais rūpesčiais, dabar ne tik galėsite juos įveikti, bet taip pat turėsite progą imtis naujų užduočių, kurias užbaigti bus kaip niekada paprasta. Pasinaudokite likimo siunčiamomis galimybėmis: žvaigždės žada, kad šiuo laikotarpiu bus palanku keisti profesinę kryptį, pasirašyti svarbias sutartis bei imtis naujų projektų įgyvendinimo.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Būsite produktyvūs ir kupini energijos, todėl įveikti kasdienes kliūtis galėsite gerokai paprasčiau. Jei vis kildavo minčių savo gyvenime ką nors pakeisti, dabar turėtumėte to neatidėlioti ir imtis atitinkamų veiksmų. Jus džiugins ir artimų žmonių geranoriškumas: jei jums prireiktų pagalbos ar patarimo, drąsiai kreipkitės į artimiausius draugus ar giminaičius, nes jie tikrai neatsisakys jums padėti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Žvaigždės pataria nesivadovauti vien tik savo emocijomis, nes priešingu atveju galite priimti netinkamus sprendimus. Šiuo laikotarpiu galite būti pernelyg išsiblaškę, todėl kasdienėje veikloje neišvengsite klaidų. Laimei, viską ištaisyti nebus labai sudėtinga, tačiau prie atliktų darbų gali tekti grįžti dar ir dar kartą. Galite sulaukti geranoriškų artimų žmonių patarimų: nors nebūsite nusiteikę jais pasinaudoti, tačiau nebūkite pernelyg kategoriški – visada yra naudinga į situaciją pažvelgti iš šalies.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Galite sulaukti netikėtos gerbėjo žinios, kuri jus tiesiog išmuš iš vėžių. Kurį laiką gyvenote ramų gyvenimą, ir net atrodė, kad nieko aplinkui nevyksta, tačiau dabar žvaigždės žada tikrai reikšmingus pokyčius. Asmeniniame gyvenime galite tikėtis tikrai malonių permainų, kurios stums judėti į priekį ir leis iš naujo atrasti gyvenimo džiaugsmą. Net ir tada, jei esate įsipareigoję, ir į gerbėjo jausmus negalite atsakyti tuo pačiu, prisipažinimas apie puoselėjamus jausmus tikrai paglostys savimeilę.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Jūsų intuicija bus kaip niekad stipri, todėl tai jums padės priimti tinkamus sprendimus. Nors gali atrodyti, kad tam tikrose situacijose vertėtų pasikliauti ne intuicija, bet šaltu protu, tačiau žvaigždės pataria nedaryti skubotų išvadų. Jei atrodys, kad priimate logišką sprendimą, tačiau intuicija sakys priešingai, turėtumėte dar kartą viską gerai apgalvoti. Gali būti, kad vėliau paaiškės, kad pateikiant faktus ar kitus įrodymus paprasčiausiai buvo bandoma jus apgauti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jus erzins artimų žmonių sprendimai. Nors atrodys, kad jūs žinote kur kas geriau už juos, ir kils pagundų įterpti savo trigrašį, tačiau žvaigždės pataria susitelkti vien tik į savo problemas. Vieni mokosi iš svetimų klaidų, o kiti – iš savų, todėl artimųjų nuomonė ne visada yra pakankamai svarbi. Nešvaistykite savo energijos dalindami patarimus: kad ir kokios vertingos būtų jūsų įžvalgos, tikėtina, kad tuo nebus pasinaudota. Dabar bus naudinga šiek tiek atsiriboti ir susitelkti vien tik į jums patinkančią veiklą: tikėtina, kad tai padės atgauti dvasinę pusiausvyrą.

Patarimupasaulis.lt

2022 01 12 13:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt