penktadienis, liepos 1 d.
Savaitės horoskopas (sausio 31–vasario 6 d.)
Alfa.lt
Unsplash.com
Savaitės horoskopas

Tinkamos dienos susirasti naujam hobiui, kuriam būtų galima ateityje skirti didžiąją laisvalaikio dalį. Tiems, kurie jau turi tokį mėgstamą užsiėmimą, vertėtų pasvarstyti, kaip jie galėtų praplėsti savo talentų ribas.

Vasario 1 d. – jaunatis. Nelengvas metas lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms. Jų nuotaika prasta, todėl patartina užsiimti rutininiais darbais, kad neliktų laiko blogoms mintims.

Antrąją savaitės pusę bus naudinga kaupti naujas žinias, patirtį, kelti kvalifikaciją, mokytis ar tiesiog perskaityti vieną kitą įdomią knygą.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią savaitę svarbiausia bus tiesiog imtis veiksmų, o tuomet, jei pradžia bus gan sklandi, tikėtina, kad jus aplankys įkvėpimas siekti kur kas daugiau. Nesėdėkite sudėję rankas ir sudarykite veiksmų planą! Pasvarstykite, kas jums padėtų įgauti daugiau entuziazmo. Vertėtų būti atsargesniems bendraujant su kitais žmonėmis: dėl neapdairiai ištartų žodžių vėliau galite sulaukti neigiamų pasekmių.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Būsite smalsūs: degsite nekantrumu sužinoti ar pamatyti kažką naujo. Dabar jūsų norams bus lemta išsipildyti: šiuo laikotarpiu tikrai netrūks įvairios įdomios veiklos, kurios metu galėsite įgyti naujų žinių. Taip pat šiuo laikotarpiu vertėtų daugiau laiko skirti savo artimiesiems: kurį laiką buvote labai užsiėmę, todėl jie jau spėjo pasigesti jūsų dėmesio.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Nors nuotaika ir nebus pakili, tai – tik laikinas etapas, po kurio galėsite mėgautis kur kas smagesniais dalykais. Jus vargins intensyvus bendravimas su kitais žmonėmis, todėl norėsite nuo visko atsiriboti ir šiek tiek laiko praleisti vienumoje. Žvaigždės pataria per daug nesisieloti, jei šiuo laikotarpiu nenorėsite aplinkinių žmonių dėmesio: pasistenkite šiek tiek atsikvėpti, o jau tada bendravimas jums nebeatrodys toks slegiantis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Nors dabar darbų tikrai netrūks, turėtumėte pasistengti tinkamai susidėlioti prioritetus. Galite nustebti, kad ne viskas yra taip svarbu, kaip atrodė iš pradžių, taigi, daugiau laiko galėsite skirti brangiausiems žmonėms. Antroje savaitės pusėje jūsų mintys bus nuklydusios kažkur kitur. Bus sunku susikaupti, todėl atlikdami įprastus darbus galite privelti klaidų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Pajusite energijos antplūdį ir degsite nekantrumu greičiau įgyvendinti savo sumanymus. Dabar bus tikrai palankus metas pradėti savo tikslų įgyvendinimą: jei pradžia bus sklandi, vėliau viskas eisis tarsi iš pypkės. Nesibaiminkite, jei jūsų kelyje pasitaikys nedidelių nesklandumų: siekdami savo svajonės einate tinkame kryptimi, todėl nesiblaškykite ir judėkite į priekį.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Būsite jautresni nei įprastai, todėl net ir menkiausios smulkmenos gali išmušti jus iš vėžių. Nesibaiminkite, jei ne viskas klostosi būtent taip, kaip norėtumėte: labai greitai viskas pakryps į gerąją pusę, o iš šių mažų nesusipratimų galėsite tik pasijuokti. Dabar bus palanku pabaigti anksčiau pradėtus darbus, kuriems atlikti vis nerasdavote pakankamai laiko.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Nors aplinkiniai jus erzins kaip niekada anksčiau, žvaigždės pataria pasistengti palaikyti gerus santykius. Nešvaistykite savo energijos kurdami keršto planus ar tiesiog veldamiesi į konfliktus: vertėtų atminti, kad tai niekada nesuteiks pilnatvės jausmo. Žvaigždės žada, kad dabar bus tikrai palankus metas planuoti netolimą ateitį, todėl būtinai tuo pasinaudokite. Galite maloniai nustebti, kad viskas einasi būtent taip, kaip ir jūs numatėte!

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Norėsite viską mesti ir savo gyvenimą pakeisti iš pagrindų. Nors tokia mintis atrodys viliojanti, tokios idėjos įgyvendinimas nebus toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jei bent šiek tiek laiko praleisite vienumoje, tikėtina, kad jūsų galvoje gims tikrai puikių idėjų.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Didžiausios sėkmės šią savaitę gali tikėtis verslo atstovai. Turėsite galimybę sudaryti svarbias sutartis ar rasti verslo partnerių, todėl galėsite džiaugtis kur kas geresniais įmonės pasiekimais. Šiuo laikotarpiu galėsite džiaugtis, kad viskas stoja į savo vėžes net ir be didelių jūsų pastangų, todėl pasimėgaukite savo sėkme ir išnaudokite likimo siunčiamas galimybes.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Nesibaiminkite, jei dėl netikėtų aplinkybių gali tekti pakeisti judėjimo kryptį: nors dabar tai gali atrodyti kaip didžiausia katastrofa, tačiau netrukus įžvelgsite ir teigiamą reikalo pusę. Nors dabar rūpesčių našta gali atrodyti pernelyg sunki, kartu su artimiausiais žmonėmis galite įveikti net ir pačias didžiausias kliūtis.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Nors bendravimas su kitais žmonėmis šiuo laikotarpiu jums tikrai bus į naudą, turėtumėte būti atsargesni priimdami nepažįstamųjų pasiūlymus. Šiuo laikotarpiu kaip niekada anksčiau gali prireikti artimųjų ar draugų pagalbos ar patarimų, todėl nebijokite to paprašyti. Atminkite, kad dvi galvos visada yra geriau nei viena, taigi, kartu galėsite atrasti palankiausius sprendimus.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jūsų laukia gana chaotiškas metas. Gali kilti minčių mesti pradėtus darbus ir nuo visko atsiriboti. Nors tokia galimybė gali atrodyti viliojanti, turėtumėte įvertinti ir galimą žalą. Šiuo laikotarpiu gali tekti patirti nemažai streso, todėl vertėtų paieškoti būdų, kurie jums padėtų atgauti dvasinę pusiausvyrą.

Patarimupasaulis.lt

2022 01 27 12:46
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt