antradienis, spalio 20 d.
Savaitės horoskopas (spalio 12–18 d.)
Alfa.lt

Savaitės pradžioje stenkitės neįsivelti į jokius konfliktus, nes visi Zodiako ženklai bus linkę iš degtuko priskaldyti vežimą. Nutylėkite, išklikite santūrūs, kai matysite, kad kiti elgiasi netinkamai, neimkite nemalonių posakių giliai į širdį. Paskui suprasite, kad tokia taktika buvo teisinga.

Savaitės pabaiga bus palanki bet kokioms permainoms. Jei norite kažką pakeisti savo gyvenime, galite daryti tai drąsiai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Žvaigždės numato praturtėjimą: galbūt jums pavyks susitarti dėl didesnio atlyginimo, o galbūt tiesiog laimėsite loterijoje. Turėsite galimybių pakeisti savo gyvenime nusistovėjusią tvarką, ir šie pokyčiai bus tikrai džiuginantys. Jei jau kurį laiką svarstėte apie galimybę keisti darbą ar gyvenamąją vietą, dabar bus tikrai palankus metas tai įgyvendinti. Būkite ryžtingesni ir nė nepastebėsite, kad kasdienybė ėmė teikti kur kas didesnį džiaugsmą.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Būsite blaškomi į visas puses, todėl susikaupti bus labai sudėtinga. Gali tekti priimti svarbius sprendimus, tačiau žvaigždės pataria neskubėti ir tai atidėti netolimai ateičiai. Sulauksite patrauklių pasiūlymų laisvalaikiui, todėl progų nuskaidrinti savo kasdienybę tikrai netrūks. Nors darbų taip pat nestigs, tikrai rasite laiko ir kokybiškam poilsiui, kurio jums dabar tikrai labai reikia.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Būsite kupini naujų sumanymų, tačiau juos įgyvendindami galite susidurti su netikėtais sunkumais. Nesitikėkite pernelyg greito rezultato: gali tekti kaip reikiant paplušėti, kol galiausiai pavyks pasiekti užsibrėžtus tikslus. Vis dėlto nereikėtų pamiršti, kad nesėkmės tik dar labiau užgrūdina, todėl ateityje įvairūs nesklandumai neatrodys tokie baisūs kaip iki šiol.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šiuo laikotarpiu būsite dėmesio centre, todėl turėsite šansų užmegzti naujas pažintis. Jei dar nesate įsipareigoję, šiuo laikotarpiu tikrai turėsite galimybių tai pakeisti – tiesiog būkite atidūs ir pastebėkite žvaigždžių siunčiamus ženklus. Jei jau kurį laiką planuojate susitikimą su seniai matytais bičiuliais ar giminaičiais, dabar tikrai turėsite galimybių su jais pasimatyti. Kartu patirsite tikrai smagių akimirkų, todėl tikrai nėra jokio reikalo delsti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria netvarkyti svarbių reikalų – juos bent trumpam atidėkite. Ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip norėtųsi, o per skubėjimą galite pridaryti tikrai nemažai klaidų. Kad taip nenutiktų, vienu metu koncentruokitės į tik į vieną veiklą: jei blaškysitės, padaryta žala gali būti sunkiai atitaisoma. Reikėtų būti atsargesniems vairuojant ir vengti kelių eismo taisyklių pažeidimų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Daugiau dėmesio skirkite atliekamų darbų kokybei, bet ne jų kiekiui. Nors įvairių užduočių bus tikrai nemažai, pasistenkite nepersitempti, nes labai greitai pastebėsite jėgų trūkumą ar net sveikatos problemas. Nors turėsite progų užsidirbti papildomų pinigų, prieš priimdami pasiūlymus gerai pagalvokite, ar jums to tikrai reikia. Atminkite, kad gera savijauta visada yra pati svarbiausia, todėl pasikliaukite savo nuojauta ir nesileiskite būti apakinami didesnio uždarbio galimybėmis.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šiuo laikotarpiu žvaigždės nerekomenduoja pradėti ilgalaikių projektų įgyvendinimo, nes gali tekti susidurti su tikrai nemažais iššūkiais. Atrodys, kad laikas tiesiog tirpsta, o užsibrėžtų tikslų taip ir nepavyksta įgyvendinti, todėl pirmiausia užbaikite pradėtus darbus, o jau tada galėsite pagalvoti ir apie naujus užmojus. Nors šis etapas neatrodys pats maloniausias, tačiau žvaigždės jums yra paruošusios ir tikrai malonią staigmeną.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Rasite būdų, kaip padidinti uždarbį: galite jaustis taip, tarsi atradę aukso kasyklą. Nors pagerėjusi finansinė situacija tikrai džiugins, tačiau pasistenkite, kad tai jūsų neapakintų. Žvaigždės pataria pernelyg neišlaidauti: planuodami pirkinius visuomet pagalvokite apie tai, ar jie yra būtini, ir stenkitės vengti spontaniškų pirkinių. Nors nuotaika bus tikrai pakili, tačiau galite gauti nemalonią žinią, kuri aptemdys jūsų kasdienybę.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jums bus sunku apsispręsti, ko iš tiesų norite: įvairių galimybių šiuo metu turėsite kaip niekad daug, todėl rasti tinkamiausią sprendimą nebus labai paprasta. Vis dėlto, viskas tikrai įmanoma, tačiau žvaigždės pataria vadovautis ne širdimi, bet sveiku protu. Galvokite apie tai, kokie pasiūlymai jums bus naudingiausi finansiškai, ir būtent tai leis paprasčiau apsispręsti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Turėsite galimybę praplėsti savo akiratį, tad jūsų laukia tikrai malonus laikotarpis. Neatsisakykite verslo kelionių, neatidėliokite svarbių susitikimų, o laisvalaikiu daugiau laiko skirkite savo pomėgiams. Žvaigždės žada nemažai tobulėjimo galimybių, todėl rekomenduojama jomis pasinaudoti. Greitu metu tam galite nebeturėti pakankamai laiko, todėl pasinaudokite šia žvaigždžių dovana.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Svajosite apie atostogas, todėl darbe jums bus sunku susikaupti. Jei jau kurį laiką negalėjote sau leisti išvykti bent į trumpą kelionę, dabar ją planuoti bus tikrai palanku. Nors atrodys, kad dabartinė finansinė situacija tam nėra palanki, tačiau greitu metu žvaigždės numato praturtėjimą, taigi, viskas yra jūsų rankose. Jei jau senokai planavote išvyką su šeima, dabar tikrai palankus metas tą ištaisyti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Atrodys, kad paprasčiausiai viskas ritasi į dugną, tačiau ne viskas yra taip blogai, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Skirkite šiek tiek laiko savo jausmų analizei, pagalvokite, ką galėtumėte daryti kitaip, ir labai greitai galėsite tikėtis tikrai palankių pokyčių. Šiuo laikotarpiu pravartu planuoti netolimas keliones, kurių metu patirsite tikrai smagių įspūdžių, o tai tikrai turės teigiamą poveikį jūsų nuotaikai.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

2020 10 09 09:08
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt