pirmadienis, gegužės 17 d.
Savaitės horoskopas (spalio 19–25 d.)
Alfa.lt

Priešpilnio savaitė. Šioje mėnulio fazėje gali padaugėti neplanuotų išlaidų, todėl reikia būti taupesniems ir neleisti tuščiai pinigų.

Šią savaitę bus nesunku užmegzti naujas draugiškas ar romantiškas pažintis, todėl būkite dėmesingi žmonėms, su kuriais susidursite, nes kai kurios pažintys galės būti naudingos arba lemtingos.

AVINAS

(03 21–04 20)

Savaitės pradžioje tikėkite tik artimiausiais draugais. Kiti nebus linkę jums sakyti to, ką iš tiesų mano. Antroje savaitės pusėje ypač atidžiai galvokite, ką kalbate – aplinkiniai bus linkę jūsų žodžius iškraipyti. Savaitgalį dėl pašalinio žmogaus gali kilti konfliktas namuose.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Pirmomis savaitės dienomis nesibaiminkite ilgalaikių investicijų. Tai bus protingas sprendimas. Jei neimsite pagaliau spręsti įsisenėjusios problemos, antroje savaitės pusėje galite susikivirčyti su artimu draugu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Savaitės pradžioje nesidrovėkite progai pasitaikius viešai pasisakyti – būsite atidžiai išklausytas ir deramai įvertintas. Ketvirtadienį ar penktadienį turėtų pasitaisyti finansinė padėtis. Visą savaitę būkite ypač atidus skaitydamas ir pasirašinėdamas oficialius dokumentus ir niekada nesakykite „taip“, jei turite omenyje „ne“.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jau pirmadienį turėtumėte gauti papildomų pajamų, o gal atsiras galimybė palypėti karjeros laiptais. Kad ir kaip ten būtų, veikti reikės greitai ir ryžtingai. Ypač didelės naudos gali atnešti projektas, pradėtas savaitės pabaigoje.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Pirmadienį nepasirašinėkite jokių sutarčių ir apskritai verčiau nesitarkite dėl svarbių dalykų – reali padėtis visai kitokia, nei jūs įsivaizduojate. Kelionė savaitės viduryje bus sėkminga. Ketvirtadienį ar penktadienį galite tapti paskalų objektu. Šeštadienį galima įdomi pažintis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Savaitės pradžioje užsiimti šiaip jau nebūdinga jums veikla būtų labai pravartu – tai sužadintų jūsų kūrybines jėgas. Šią savaitę emocinis ryšys su žmonėmis bus stiprus ir nuoširdus, bet realios pagalbos konkrečiuose darbuose verčiau iš nieko nesitikėkite – teks pasikliauti savo jėgomis.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Savaitės pradžioje galimi rūpesčiai namuose. Jei paklausysite protingo patarimo, finansinės investicijos savaitės viduryje turėtų būti sėkmingos. Savaitgalį, užuot ėjęs į svečius, verčiau pakvieskite draugus pas save.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Saugokitės – savaitės pradžioje jus gali apgauti ar kaip kitaip nuvilti žmogus, kuriuo visiškai pasitikite. Antroje savaitės pusėje daug rūpesčių kels netikėtai didelės piniginės išlaidos. Turite pagaliau išmokti sakyti „ne“. Ilgainiui veikiausiai prarasite susidomėjimą projektu, kurį su tokiu užsidegimu šią savaitę ketinate pradėti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Prieš siūlydamasis padėti, gerai pagalvokite, ar turite tam pakankamai laiko, ypač pirmoje savaitės pusėje. Neapsvarstęs visų niuansų galite prarasti taip sunkiai įgytą pasitikėjimą. Šią savaitę teks daug bendrauti su žmonėmis, bet rezultatais veikiausiai liksite nepatenkintas. Ypač sunku bus rasti bendrą kalbą su priešingos lyties atstovais.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Pirmoje savaitės pusėje sudaryti verslo sandoriai bus pelningi. Trumpa dalykinė kelionė antroje savaitės pusėje bus maloni ir naudinga. Savaitgalį visą savo energiją skirkite namų ūkiui. Tikriausiai jau pribrendo reikalas iš esmės pakeisti savo gyvenimo kokybę.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šią savaitę paskolintų pinigų veikiausiai nebeatgausite niekada. Gal verčiau padėti protingu patarimu? Tik pasistenkite primygtinai neprimesti savo nuomonės – ištikus nesėkmei neabejotinai liktumėte kaltas. Jei šį savaitgalį nuspręsite kiek atsipalaiduoti ir pasilinksminti, tai gali jums kainuoti kiek brangiau, nei planavote.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Pirmoje savaitės pusėje teks gerokai paplušėti. Vargu ar tilpsite į įprastinę darbo dieną. Jei savaitei įpusėjus pastebėsite pridaręs klaidų, verčiau taisykite jas nedelsdamas – vėliau tai padaryti bus labai nelengva. Jūsų sunkiai nuspėjamas elgesys savaitgalį gali sukelti konfliktą namuose.

2020 10 17 10:19
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt