antradienis, spalio 27 d.
Savaitės horoskopas (spalio 5 – 11 d.)
Alfa.lt

Bet kokie nauji stambūs projektai, kuriuos pradėsite šią savaitę, bus nesėkmingi. Jeigu neišeina išvengti naujų didelių darbų, tai bent parenkite kelis atsarginius variantus ir užsitikrinkite sau pagalbą iš šalies.

AVINAS

(03 21–04 20)

Norėsite kuo daugiau laiko praleisti su savo šeima, ir šiuo metu tą įgyvendinti nebus labai sudėtinga. Darbinėje veikloje jokių pokyčių nenusimato, tačiau įprastų darbų atlikimui galite sugaišti kur kas mažiau laiko nei esate įpratę. Tai bus tik į naudą – turėsite galimybę skirti laiko kur kas malonesnei veiklai, ir taip pat dėmesiu nudžiuginsite savo artimuosius. Žvaigždės pataria šiuo metu neplanuoti ateities – tą geriausia bent laikinai atidėti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jūsų laukia pokyčiai, kuriems tikriausiai nebūsite pasiruošę. Šiuo laikotarpiu geriausia nieko neplanuoti, nes žvaigždės jums žada nemažai netikėtumų. Išsigąsti tikrai neverta – tikėtina, kad artėjantys pokyčiai jums bus tikrai į naudą. Daugiau dėmesio skirkite pradėtų darbų užbaigimui, tačiau pasistenkite nepradėti naujų projektų, nes jų įgyvendinimas gali tapti tikru iššūkiu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jūsų ir aplinkinių nuomonės gali nesutapti, todėl tai pakurstys nesutarimus. Kad ir kokie teisūs jaustumėtės, žvaigždės pataria nebūti pernelyg užsispyrusiems, ir išklausyti, ką jums sako kiti. Net ir tuomet, jei sulauksite nepagrįstos kritikos, pasistenkite nesivelti į konfliktus, kurie paprasčiausiai bus bevaisiai ar net žalingi

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Atrodys, kad visi tik ir bando išvesti jus iš kantrybės, tačiau labai pasistengę tikrai galite išlikti stiprūs ir nepalaužiami. Jei atrodys, kad paprasčiausiai visko per daug susikaupė, tiesiog atsiribokite nuo kasdienių darbų ir šiek tiek laiko skirkite savo mėgstamai veiklai. Atminkite, kad rytas visada protingesnis už vakarą, todėl nepriimkite skubotų sprendimų – tam sulauksite tikrai palankesnio laikotarpio.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Plauksite pasroviui. Žvaigždės nenumato jokių netikėtumų ar ženklių permainų, todėl atrodys, kad paprasčiausiai nieko nevyksta. Jei jus apimtų nuobodulys, pagalvokite, ką galėtumėte padaryti, kad tą pakeistumėte. Net ir maži kasdienybės pokyčiai gali būti net labai naudingi, todėl nelaukite, kol kas nors įvyks, ir patys imkitės tam tikrų veiksmų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Gali kilti sunkumų atliekant įprastus darbus, todėl nusiteikite, kad teks šiek tiek paplušėti. Šiuo laikotarpiu nerekomenduojama kurti ateities planus, nes ne viskas priklausys vien tik nuo jūsų pačių. Jei nėra galimybės nieko neplanuoti, žvaigždės pataria turėti ir atsarginį planą, nes tokiu atveju jums nereikės nusivilti, kad nepavyko pasiekti užsibrėžtų tikslų. Laimei, greitu metu galite tikėtis kur kas sėkmingesnio laikotarpio.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Nenuvertinkite savo galimybių: šiuo laikotarpiu žvaigždės jums žada tikrai nemažai iššūkių, tačiau baimindamiesi dėl nesėkmių galite juos atmesti. Vis dėlto, vertėtų nepamiršti, kad jūs patys esate savo likimo kalviai, todėl pagalvokite, kokius privalumus jums gali suteikti naujos galimybės. Jei būsite drąsūs ir nebijosite rizikuoti, labai greitai jums bus už tai atlyginta, ir pokyčiai tikrai džiugins.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Žvaigždės jums žada tikrai malonų laikotarpį: turėsite galimybių pasimėgauti mėgstama veikla ir šiek tiek atitrūkti nuo kasdienybės. Jei kurį laiką darbai atrodė pernelyg slegiantys, dabar turėsite progų nuo jų pailsėti, ir pasisemti naujų jėgų. Jei tektų susidurti su iš pažiūros neįveikiamomis užduotimis, nebijokite prašyti artimųjų pagalbos: jie tikrai bus nusiteikę jums pagelbėti, o kartu galėsite įveikti net ir pačias didžiausias kliūtis.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jūsų laukia linksmybės. Žvaigždės žada malonius netikėtumus, kurie tikrai nuskaidrins kasdienybę ir leis į pasaulį pažvelgti visai naujomis spalvomis. Net ir tuomet, jei atrodys, kad darbai niekaip nesibaigia, skirkite šiek tiek laiko poilsiui, ir tai tikrai padės įsikrauti daugiau energijos. Galite sulaukti tikrai įdomių pasiūlymų smagiai praleisti vakarą ar savaitgalį, todėl pasinaudokite jums suteiktomis galimybėmis.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ne viskas eisis pagal planą, ir tai tikrai liūdins, tačiau pasistenkite ir tokioje situacijoje įžvelgti šviesiąją pusę: įvairūs netikėtumai neretai būna tikrai naudingi, todėl ir tuomet, jei atrodys, kad viskas nesiseka, labai greitai gali paaiškėti, kad visa tai buvo tik į naudą. Darbinėje veikloje galimi smulkūs nesutarimai, tačiau dėl jų tikrai neverta nuogąstauti – viskas išsispręs net ir be jūsų pastangų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Plauksite pasroviui: atrodys, kad jūsų gyvenime paprasčiausiai nieko nevyksta, tačiau tai leis šiek tiek atsipūsti. Darbinėje veikloje jokių pokyčių nenusimato: tikėtina, kad ir toliau darbuositės toje pačioje pozicijoje, todėl naujų iššūkių nebus. Santykiuose su antrąja puse galėsite mėgautis ramybe: kurį laiką nuotaiką temdė smulkūs nesutarimai, tačiau dabar juos nesunkiai užglaistysite, ir galėsite tiesiog mėgautis buvimu kartu.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Galite netikėtai sulaukti svečių, ir tai nebūtinai džiugins. Nors ir nuogąstausite, kad tai jums neleis pabaigti pradėtų darbų, tačiau tikrai nusipelnėte šiek tiek poilsio. Pasistenkite į susiklosčiusią situaciją reaguoti kiek įmanoma ramiau, pasvarstykite, kokie jūsų darbai gali palaukti, ir kuriuos jų turite atlikti tuojau pat. Galite maloniai nustebti, kad suderinti darbą ir laisvalaikį yra paprasčiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, todėl nesibaiminkite, jei ne viskas eisis pagal planą.

2020 10 05 12:31
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt