trečiadienis, liepos 6 d.
Savaitės horoskopas (vasario 14–20 d.)
Alfa.lt
Pixabay
Savaitės horoskopas

Savaitės pradžioje seksis spręsti finansinius klausimus, ieškoti pajamų šaltinių svarbiems projektams ir stambiems pirkiniams.

Vasario 16 dieną – mėnulio pilnatis, todėl geriau susilaikyti nuo svarbių reikalų, lemtingų sprendimų, nekilnojamojo turto pirkimo ar pardavimo, nes galima apgavystė ir klaidos.

Savaitės pabaigoje galima dirbti sunkius darbus, nes sustiprės ryžtas ir ištvermingumas. Patartina neatskleisti niekam savo materialinių ir finansinių planų, kad išvengtumėte sukčių.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šią savaitę jums bus sunku atsispirti pagundai šiek tiek patinginiauti, tačiau žvaigždės pataria susiimti. Šis laikotarpis bus itin svarbus siekiantiems pasisekimo profesinėje srityje: visos jūsų pastangos atsipirks jau netolimoje ateityje, todėl nepasiduokite pagundai pabėgti nuo jus slegiančių bet būtinų darbų. Likimas bus dosnus tik tiems, kurie netausos savo jėgų ir kryptingai judės į priekį.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šiuo periodu turėsite galimybę užmegzti naujas pažintis ar pagerinti santykius su kolegomis ar artimais žmonėmis. Nuoširdūs pokalbiai padės jums geriau suprasti kitų žmonių motyvus ir tai leis pasiekti kur kas geresnių rezultatų. Jei planuojate imtis naujos veiklos, kurį laiką vertėtų palūkėti: šiuo metu idėjų įgyvendinimas gali pareikalauti didesnių pastangų, todėl labai greitai prarasite motyvaciją.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Galite sulaukti netikėto pasiūlymo, kuris jūsų kasdienybę apvers aukštyn kojom. Atrodys, kad jūsų mintys yra tiesiog apsėstos: nuolatos svarstysite, ar tikrai verta pasinaudoti jums suteikta galimybe, ar vis dėlto reikėtų to atsisakyti. Žvaigždės pataria per daug nesigraužti: tikėtina, kad labai greitai atsakymas ateis tarsi savaime.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę būsite ganėtinai išsiblaškę, todėl pasistenkite susikaupti ir viską atlikti nuosekliai. Deja, šiuo laikotarpiu padarytas klaidas gali būti labai sunku ištaisyti, todėl pasistenkite, kad viskas vyktų sklandžiai. Antroje savaitės pusėje jūsų mintys suksis vien tik apie profesinę veiklą, tačiau nepamirškite savo dėmesiu palepinti pačių artimiausių žmonių.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Žvaigždės šiuo laikotarpiu bus kaip niekad dosnios: tikėtina, kad sulauksite pelningų darbo pasiūlymų, ar tiesiog laimėsite loterijoje. Atrodys, kad viskas einasi tarsi sviestu patepta, todėl įvairių užduočių atlikimui sugaišite gerokai mažiau laiko. Pasistenkite šį laikotarpį išnaudoti kiek įmanoma efektyviau, ir labai greitai galėsite pasimėgauti maloniu poilsiu.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Nors žvaigždės žada, kad labai greitai galėsite tikėtis tikrai malonių pokyčių, tačiau kol kas vertėtų tiesiog plaukti pasroviui ir susitelkti į jums patikėtas užduotis. Būkite atidūs ir visas savo jėgas atiduokite vykdomai veiklai: jei būsite pakankamai dėmesingi, pasieksite tikrai puikių rezultatų, kurie džiugins ne tik jus pačius, bet ir aplinkinius žmones.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Jūsų mintis užvaldys finansiniai klausimai. Šiuo laikotarpiu bus palanku grąžinti skolas ir atgauti anksčiau paskolintus pinigus. Naudinga atlikti išlaidų analizę ir išsiaiškinti, kam išleidžiate daugiausiai pinigų: tikėtina, kad kai kurie pirkiniai yra visiškai nebūtini. Antroje savaitės pusėje galite sulaukti patrauklių pasiūlymų, kuriems nebus lengva atsispirti. Jausitės taip, tarsi būtumėte plėšomi į skirtingas puses, tačiau atminkite, kad viskas priklauso tik nuo jūsų pačių sprendimų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šią savaitę neleiskite, kad jus užvaldytų negatyvios mintys: pasistenkite išlaikyti šaltą protą ir nesivelkite į betikslius ginčus, iš kurių gali išsivystyti rimtas konfliktas. Antroje savaitės pusėje jūsų planus gali pakoreguoti kito žmogaus norai ar poreikiai. Nors tai gali šiek tiek išmušti iš vėžių, tačiau labai greitai suprasite, kad lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti prie įvairių situacijų gali duoti tikrai nemažai naudos.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jūsų galvoje knibždės daugybė naujų sumanymų, todėl tiesiog degsite nekantrumu kuo greičiau juos įgyvendinti. Žvaigždės žada, kad šiuo laikotarpiu jums tikrai netrūks energijos, todėl užduočių atlikimas neatrodys kaip neįveikiamas iššūkis. Antroje savaitės pusėje ramybės neduos daugybė neatsakytų klausimų. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo vidiniams išgyvenimams: pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti, ko iš tiesų norite iš gyvenimo, o jau tuomet galėsite imtis veiksmų.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Jūsų dėmesio centre atsidurs šeimos santykiai. Tikėtina, kad ieškosite būdų, galinčių padėti daugiau laiko praleisti drauge, tačiau tai padaryti gali būti gerokai sudėtingiau nei pasirodys iš pirmo žvilgsnio. Bendraudami su žmonėmis pasistenkite ieškoti kompromisų ir nesivelkite į ginčus, nes tai gali išsunkti jūsų energiją. Ieškokite būdų, kaip nusiraminti, o prireikus tiesiog nuo visko atsiribokite ir leiskite laiką vienumoje.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Neišsigąskite, jei norėsite visiškai nieko neveikti ir jausitės pernelyg aptingę: tai tėra laikinas etapas, kuris jums leis pasisemti daugiau energijos ir nusiteikti ateities darbams. Antroje savaitės pusėje galite sulaukti savo gerbėjo (gerbėjos) dėmesio: jei suteiksite jam progą, galbūt jūsų santykiai peraugs į kažką rimčiau.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Gali tekti susirungti su rimtais konkurentais, tačiau dėl to tikrai nereikėtų nerimauti: tikėtina, kad ši „kova“ taps įdomia patirtimi, kuri ateityje bus tikrai naudinga. Antroje savaitės pusėje nenuvertinkite savo gebėjimų ir nebijokite išbandyti naujovių. Šiuo laikotarpiu turėsite galimybę ne tik įrodyti, ko esate verti, bet taip pat ir pasilepinti mėgstama veikla.

Patarimupasaulis.lt

2022 02 09 13:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt