antradienis, liepos 5 d.
Savaitės horoskopas (vasario 21–27 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Savaitės horoskopas

Puiki savaitė norintiems pasirūpinti savo figūra ir numesti šiek tiek svorio. Venkite sunkaus riebaus maisto. Lengva ir sveika mityba dabar būtų idealus variantas. Galimos iškrovos dienos. Svarbu pakankamai judėti.

Nebijokite imtis sunkių ir sudėtingų projektų. Jeigu kruopščiai apsvarstysite kiekvieną savo žingsnį, jums pasiseks pasiekti gerų rezultatų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino nuotaika šią savaitę bus bus gerokai nukritusi. Jam patartina pasistengti bet kokia kaina ir bet kokiomis priemonėmis ją pakelti pačiam. Visų pirma reikėtų skirti kuo daugiau laiko su šeima ir užsiimti tuo, kas jam patinka. Artimieji neturi kentėti dėl niūrių Avino nuotaikų.

Šiuo metu svarbu sutvarkyti popierius, dokumentus ir senus daiktus. Gali būti, kad finansinė padėtis taps įtempta.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Daug kas Jaučio gyvenime dabar priklausys nuo atsitiktinumo. Neverta nusiminti dėl menkų nesėkmių. Už jo nugaros kai kas gali pradėti skleisti bjaurius gandus. Reikėtų sustabdyti gandų platintojus pačioje pradžioje ir iš savo aplinkos pašalinti asmenį, kuris juos inicijavo. Kai šalia Jaučio nebeliks blogio šaltinio,. Jo situacija juntamai pagerės.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šią savaitę Dvyniams svarbiausias dalykas bus pasitikėjimas savo jėgomis. Jeigu jo netrūks, prieš juos atsivers daug durų. Darbe Dvyniai gali nedvejodami imtis iniciatyvos ir parodyti, ką sugeba – tuo pelnys pagarbą ir pripažinimą. O namuose visus sprendimus dėl buities darbų reikia perleisti šeimos galva. Moteriškos lyties Dvyniai šią savaitę gali leisti sau daugiau pailsėti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę darbe Vėžys bus kaip niekad išsiblaškęs ir neatidus. Dėl to jis gali patirti nemalonumų ir bėdų.

Labai svarbu bus palaikyti gerus santykius su namiškiais, nors tai bus nelengva, ir tinkamai atlikti buities darbus bei sutvarkyti kasdienius reikalus.

Vaikams reikės ypatingo dėmesio, todėl patartina jiems skirti visą savo laisvalaikį.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šią vasario savaitę Litui seksis lengvai ir natūraliai užmegzti naujas pažintis. Patartina atidžiau įsižiūrėti į naujai įgytus draugus: gali būti, kad tarp jų yra vienas ypatingas asmuo.

Kol žiema dar nesibaigė, Liūtui reikėtų kruopščiai išvalyti savo būstą. Delsti negalima, nes vėliau bus sunkiau susitvarkyti su netvarka.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Savaitės pradžioje Mergelė gali patirti finansinių sunkumų. Šeimos nariai ir draugai, kurių ji nesidrovi prašyti pagalbos, jai mielai padės susidoroti su iškilusia problema.

Atsiradus pirmiesiems peršalimo požymiams, Mergelei būtina kreiptis į gydytoją: galimos komplikacijos. Apskritai jai reikia rūpintis savimi ir savo sveikata.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės šią vasario savaitę bus kaip niekad žaismingai nusiteikusios ir linkusios valiūkiškai paflirtuoti. Nejučiomis jos gali atsidurti meilės trikampyje. Svarstyklėms patartina pasistengti viską išsiaiškinti iš karto: joms tikrai nereikia rimtų problemų ir bėdų, kurių susilauktų dėl šios meilės intrigos.

Išsivadavusių nuo aferos pavojų Svarstyklių laukia daug naujų atradimų ir gera nuotaika bei lengvumas dėl švarios sąžinės.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono šią vasario savaitę laukia netikėti įvykiai ir siurprizai. Jis galės sau leisti įsigyti stambų pirkinį, kurį senokai planavo. Jis neapsigaus – pirkinys bus vertas jo išlaidų.

Susikimus su draugais geriau atidėti kitai savaitei Savo vakarus Skorpionas dabar turėtų skirti šeimai, vaikams arba savo mėgstamam hobiui. Naujos pažintys taip pat pasirodys buvusios beprasmiškos.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią vasario savaitę Šaulį apims apatija. Tinginystė dabar taps jo pagrindiniu priešu. Dėl to jis gali jis gali darbe pridaryti klaidų, sugadinti projektus, neįvykdyti nustatytų terminų. Ir susilaukti priekaištų lavinos.

Namuose apatijos ir tinginio apimtas Šaulys nuvils artimuosius. Jam būtinai reikės susiimti ir susikaupti.

Savo entuziazmo ir energijos stoką jis bandys kompensuoti riebiu ir gausiu maistu, saldumynais ir alkoholiu. Pagundų bus daug. Jeigu jis nesugebės atsispirti, tai rezultatus pamatys užsilipęs ant svarstyklių.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui šią vasario savaitę teks patirti naujų Gali kilti finansinių problemų, kurių vienas nepajėgs išspręsti. Patartina nesigėdyti ir kreiptis pagalbos į artimuosius. Jie mielai padės. Ožiaragio autoritetas dėl to tikrai nenukentės, niekas nepamanys, kad jis yra silpnas ir nepajėgus pats susidoroti su sunkumais.

Yra gerų naujienų: savaitės pabaigoje situacija stabilizuosis.

Ožiaragiui patartina susirūpinti savo mityba ir valgyti saikingai.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniui š vasario savaitė bus labai produktyvi ir rezultatyvi. Jis turės progų nustebinti kolegas ir viršininkus savo sugebėjimais. Patartina pademonstruoti jiems savo žinias ir įgūdžius Vandenis galės drąsiai priimti naują iššūkį. Nors iš pradžių jį apniks abejonės dėl savo galimybių, jaudintis neverta – jam pasiseks!

Pirmoje savaitės pusėje svarbu stengtis valdyti savo emocijas. Tomis dienomis

jam teks daug rūpesčių, išgyvenimų, ginčų, derybų, todėl nervai gali būti įtempti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvims šią vasario savaitę labiausiai rūpės asmeniniai santykiai. Mylimas žmogus dabar gali nemaloniai nustebinti. Patartina neimkite situacijos per giliai į širdį ir nedaryti jokių pernelyg skubotų išvadų. Svarbu prisiminti, kad viskas išeis tik į gerą!

Situacija darbe bus rami kaip niekad Laisvalaikį naudinga skirti saviugdai – skaityti daug knygų, lankyti įdomius kursus, bendrauti su protingais žmonėmis.

2022 02 16 10:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt