sekmadienis, liepos 3 d.
Savaitės horoskopas (vasario 7–13 d.)
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash.com
Savaitės horoskopas

Priešpilnio mėnulio savaitė. Labai palankus metas užsiimti kūryba. Būtent dabar gali gimti tikri šedevrai! Šią savaitę patartina susitvarkyti susikaupusius reikalus ir sąžiningai vykdyti įsipareigojimus.

Reikia būti atidiems ir atsargiems, nes gali padidėti techninių problemų ir avarinių situacijų tikimybė.

AVINAS

(03 21–04 20)

Idealus laikas bet kokioms deryboms ir rimtiems sprendimams. Žvaigždės žada sėkmę jose. Svarbu atrodyti kuo geriausiai. Norėdami tai padaryti, užsiregistruokite į sporto klubą. Su kai kuriais draugais gali kilti nesusipratimai. Nekaitinkite situacijos: duokite žmogui laiko išsikalbėti ir viskas susitvarkys.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Pagauti sėkmę už uodegos šiuo laiku pavyks ne kiekvienam Zodiako ženklui. Jaučiui patartina stengtis būti darbščiam ir atkakliam, kad jį pastebėtų. Asmeniniame gyvenime galimi nusivylimai, tačiau nusiminti neverta viskas išeis į gerą! Jaučiui reikia neužsidaryti savyje ir nelikti dabar vienam

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Savaitės pradžia bu energinga ir sėkminga. Vasario 7 dieną susitarkite dėl svarbių susitikimų. Savaitės pabaigoje gali kilti sunkumų su pinigais, tačiau viską galima išspręsti, jei Jei Dvyniai negaiš veltui laiko. Reikės būti atsargiems, nes padidės traumų rizika.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šią savaitę Vėžys norės sutelkti daugiausia dėmesio į šeimos santykius, kurie jam kels rūpesčių. Bendravimas su vyresniąja karta gali būti sunkus ir įtemptas. Reikės stengtis būti lanksčiam, kad nekiltų konfliktų. Darbe valdžia įvertins jo darbą: gali būti, kad už tai gaus priedą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto laukia tikrai romantiškas periodas. Mylimasis nustebins iniciatyva ir spaudimu: galima drąsiai pasiduoti jam! Darbe prieš Liūtą gali būti rezgamos intrigos. Neverta veltis į konfliktus, reikia išlikti ramiam ir rūpintis savo tiesioginėmis pareigomis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šią savaitę Mergelei neverta pradėti jokių naujų globalių projektų bei kurti ateities planų. Verčiau ramiai atsikvėpti. Atsipalaidavimo periodas: tai laikas, kai reikia sulėtinti tempą ir kokybiškai pailsėti. Jei Mergelė svajoja įsigyti augintinį, tai reikėtų padaryti šią savaitę.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šią vasario savaitę rūpesčiai nuo Svarstyklių pasitrauks, klausimai, kurie atrodė neišsprendžiami, išsispręs savaime. Geras laikas dirbti bendraminčių komandoje, tada Svarstyklėms viskas puikiai seksis. Vienos jos nepasieks aukštų rezultatų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui šią savaitę sudėtingus darbus patartina perduoti kitiems, kitaip jam neužteks jėgų. Palankus metas susitikimams su draugais. Šeimos santykiuose patartina atsisakyti pagrindinės sielos draugės vaidmens. Kūrybingi žmonės šiuo metu išgyvens įkvėpimo periodą, labai svarbu pasinaudoti tuo.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią vasario savaitę Šauliui patartina nepriimti jokių sprendimų paskubomis ir neleisti kitiems daryti jam įtakos. Dabar svarbu veikti šalta galva. Palankus metas susikaupusiems darbams ir rutininiams reikalams užbaigti. Darbo dienomis nelengva bus įveikti tingulį ir blaškymąsi, teks prisiversti vykdyti nemėgstamas pareigas,, bet užtat paskui Šaulys pajus palengvėjimą. Savaitgalį geriausia praleisti jaukiame šeimos rate.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui šią savaitę patartina skirti asmeniniam vystymuisi. Palankus metas stoti mokytis, įsigyti išsilavinimą, įsteigti savo įmonę ar pradėti individualų verslą. Svarbu tik ryžtis. Ožiaragiui nereikia bijoti galimų finansinių problemų: sėkmė jį lydės ir , susidūręs su kliūtimis, jis sugebės surasti geriausią sprendimą iš daugybės galimų variantų. Jo laukia lemtinga pažintis.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Ši savaitė Vandeniui nebus lengva, tačiau už atkaklų triūsą vėliau jis sulauks deramo atpildo, gali net gauti malonią premiją.

Dėl paramos, iškilus finansiniams sunkumams, dabar geriau kreiptis į šeimą, o ne į draugus. Kai kurie planai, kuriuos Vandenis norėjo įgyvendinti artimiausiu metu, žlugs. Netrukus jis supras, kad tai buvo geriausias dalykas, kuris galėjo atsitikti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

„Ne viskas, kas blizga, yra auksas!“ Šio posakio Žuvims reikėtų nepamiršti. Šią savaitę joms negalima pasitikėti žmonėmis, su kuriais neseniai susipažino. Gresia pavojus, kad jos skaudžiai apsiriks arba bus apgautos. Šeimoje galimi laikini kivirčai. Žuvims patartina stengtis kontroliuoti save ir nekaitinti situacijos.

2022 02 03 14:45
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt