ketvirtadienis, kovo 4 d.
Savaitės horoskopas (vasario 8–14 d.)
Alfa.lt

Pirmomis šios savaitė dienomis taupykite energiją, mažinkite savo aktyvumą, atsisakykite svarbių darbų ir suraskite laiko poilsiui. Vasario 11 dieną – mėnulio jaunatis. Tai bus nelengva diena lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms. Geriau užsiimti rutininiais darbais. Savaitės pabaigoje nuotaika pagerės, atsiras daugiau energijos, galima bus imtis reikšmingų ir sunkių darbų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Galite sulaukti netikėtos naujienos, kuri ne tik sujauks jūsų planus, bet taip pat privers į gyvenimą pažvelgti visai kitomis akimis. Nors tokie pokyčiai gali šiek tiek išgąsdinti, tačiau labai greitai suprasite, kad visa tai jums į naudą. Būkite atviri naujovėms, nes būtent jos iš naujo padovanos gyvenimo džiaugsmą ir motyvuos judėti į priekį.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jausitės pažeidžiami. Atrodys, kad visi tik ir siekia jumis pasinaudoti, tačiau žvaigždės ragina keisti požiūrį. Šiuo laikotarpiu jūsų artimiesiems gali prireikti jūsų pagalbos, tačiau nesijauskite įpareigoti jiems padėti. Jei atrodys, kad neturite tam jėgų, pirmiausia pasirūpinkite savo savijauta, o jau tada galėsite imtis ir pagalbos kitiems. Dabar jums kaip niekada anksčiau reikalingas kokybiškas poilsis, todėl pasistenkite nepervargti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Graušitės dėl praeities klaidų, tačiau turite suprasti, kad dabar jau nieko negalima pakeisti. Žvaigždės pataria kuo mažiau žvalgytis į praeitį ir ryžtingai judėti į priekį. Tai, kas nutiko anksčiau, nepraėjo be pasekmių, tačiau į tai žvelkite kaip į gyvenimišką pamoką. Dabar turėsite palankių progų susikurti geresnę ateitį, todėl pasinaudokite likimo siunčiamomis galimybėmis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Gali tekti smarkiau susiveržti diržus. Nors nuotaika nebus labai pakili, ir ieškosite būdų, kaip ją ištaisyti, tačiau žvaigždės pataria per daug neišlaidauti. Jei niūrią nuotaiką bandysite išsklaidyti tiesiog apsipirkinėdami, tikėtina, kad išleisite kur kas daugiau pinigų nei norėtumėte, ir tai turės neigiamas pasekmes jūsų finansinei situacijai. Šiuo laikotarpiu planuokite tik būtinus pirkinius ir ieškokite kitų būdų, kurie padėtų pakelti ūpą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Santykiai su artimaisiais bus gana įtempti, todėl bendraudami su jais turėtumėte pasverti kiekvieną žodį. Nors gali atrodyti, kad niekas jūsų nesupranta ir net nesistengia suprasti, tačiau labai greitai paaiškės, kad viskas yra kiek kitaip. Jei nuspręsite imtis naujos veiklos, pirmiausia turėtumėte įvertinti rizikas ir pasitarti su artimaisiais: nors jų išsakoma kritika gali būti gana aštri, tačiau būtent tai gali padėti apsisaugoti nuo pavojų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šiuo laikotarpiu pokyčiai yra tiesiog neišvengiami, todėl nėra prasmės tam priešintis. Nors įvairios naujovės gali šiek tiek gąsdinti, tačiau labai greitai suprasite, kad jos jums buvo į naudą. Kurį laiką atrodė, kad gyvenime visiškai nieko nevyksta, todėl dabar įvykių gausa gali tiesiog išmušti iš vėžių. Pasistenkite nepanikuoti ir ieškokite būdų, kurie jums padėtų atrasti vidinę ramybę.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Jūsų mintys suksis vien tik apie tai, kaip būtų galima nuo visko atitrūkti ir pailsėti. Nors įvairių darbų šiuo metu tikrai netrūks, tačiau turėsite galimybių šiek tiek atsikvėpti ir pasimėgauti laiku, leidžiamu vienumoje. Dabar bus itin palankus metas apgalvoti ateities perspektyvas ar net imtis tam tikrų pokyčių planavimo: nors kol kas dar nereikėtų imtis ryžtingų veiksmų, tačiau labai greitai galėsite pradėti savo planų įgyvendinimą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Jei tiesiog plauksite pasroviui, galite nepastebėti žvaigždžių siunčiamų galimybių, kurių šiuo metu tikrai netrūks. Jei būsite pakankamai ryžtingi, ir atkakliai sieksite savo tikslų, labai greitai galėsite tikėtis ne tik finansinės situacijos pagerėjimo, bet taip pat ir didesnio pasitenkinimo savo darbine veikla. Asmeniniame gyvenime šiuo laikotarpiu jokių pokyčių nenusimato, tačiau žvaigždės pataria daugiau laiko skirti savo mylimiausiems žmonėms.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Norėsite, kad viskas klostytųsi tarsi savaime, tačiau tikslų įgyvendinimui gali prireikti gana nemažų pastangų. Jei kurį laiką atidėliojote tam tikrų darbų atlikimą, dabar vertėtų susigriebti, ir imtis atitinkamų veiksmų. Šiuo laikotarpiu galite jausti jėgų trūkumą, todėl pravartu susiplanuoti bent trumpą kelionę, kurios metu pailsėsite, ir grįšite kupini energijos.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šiuo laikotarpiu kaip niekada anksčiau jausite poreikį rūpintis kitais. Būtent tai jums gali suteikti gyvenimo pilnatvę ir paskatinti judėti į priekį, todėl raskite būdų, kaip galėtumėte šį poreikį realizuoti. Šiuo metu nestokosite energijos ir į naują veiklą norėsite nerti stačia galva, tačiau prieš tai turėtumėte gerai pagalvoti, ar viską galėsite išpildyti visu šimtu procentų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šiuo laikotarpiu jums bus ypatingai svarbi kitų žmonių nuomonė. Stokosite pasitikėjimo savo jėgomis, todėl prieš imdamiesi tam tikros veiklos pirmiausia norėsite gauti draugų ar artimųjų pritarimą. Būsite ganėtinai jautrūs, todėl net ir nedidelės nesėkmės gali išmušti ir vėžių. Žvaigždės pataria labiau tikėti savo jėgomis, nes būtent tai gali užtikrinti didesnį pasisekimą. Jei atrodys, kad ne viską įstengsite atlikti patys, nebijokite prašyti kitų žmonių pagalbos.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Būsite energingi ir norėsite nuveikti kiek įmanoma daugiau. Atrodys, kad idėjų įgyvendinimas nereikalauja ypatingai didelių pastangų, todėl žvaigždės pataria pabaigti anksčiau pradėtus darbus, ir ryžtingai imtis naujų projektų įgyvendinimo. Jei neleisite sau tinginiauti, galite net neabejoti, kad labai greitai sulauksite tikrai nemažo pasisekimo. Šiuo laikotarpiu turėsite tikrai nemažą potencialą, todėl tai gali padėti susikurti šviesesnę ateitį.

2021 02 05 12:37
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt