antradienis, sausio 26 d.
Senovės brazilų horoskopas: kuri protėvių dvasia yra jūsų globėja?
Alfa.lt

Senovės brazilų horoskopas nėra labai populiarus, tačiau Lotynų Amerikos gyventojai juo tiki ir šiomis dienomis. Tam tikromis datomis gimusiems žmonėms yra priskiriama atitinkama senovės protėvių dvasia, kurios patarimai gali užtikrinti ne tik sėkmę, bet ir geresnę sveikatą bei savijautą. Jei jums pavyks pelnyti senovės dvasių orišų pasitikėjimą, galite net neabejoti, kad laimė jus lydės kiekviename žingsnyje. Taigi, kuri oriša jums yra priskiriama pagal gimimo datą?

Gruodžio 22 d. – sausio 20 d.: globėja Oriša Agaju

Oriša Agaju – tai dykumų ir upių dvasia. Gruodžio 22 d. – sausio 20 d. gimę žmonės yra labai temperamentingi ir aktyvūs. Jie visas užduotis atlieka greitai ir noriai. Jei norite didesnio pasisekimo, turėtumėte vikėti raudonus ir baltus drabužius, valgyti daugiau jūros gėrybių, kiaušinių ir sūrio.

Sausio 21 d. – vasario 2 d.: globėja Oriša Ošosi

Tai – senovės dvasia, padedanti žmogui rasti savo gyvenimo kelią ir nepaklysti juo keliaujant. Sausio 21 d. – vasario 2 d. gimę žmonės yra kūrybingi ir optimistiški, jie labai myli vaikus ir juos globoja. Norėdami pelnyti Orišos Ošosi palankumą, turėtumėte vilkėti geltonus ir violetinius drabužius, naudinga valgyti bananus, vynuoges ir kriaušes.

Vasario 3 d. – kovo 21 d.: globėja Oriša Inle

Ši senovės deivė padeda išgydyti įvairias ligas, apsaugo nuo įvairių negalavimų. Vasario 3 d. – kovo 21 d. gimę žmonės gali tapti puikiais gydytojais ar psichologais. Jei norite pelnyti Orišos Inle palankumą, dažniau gerkite žolelių arbatą, valgykite žuvį ir apelsinus. Sėkmės amuletu gali tapti apyrankė su žaliais karoliukais ir koralais. 

Kovo 22 d. – gegužės 21 d.: globėja Oriša Oko

Ši dievybė personifikuoja teisingumą, todėl pelnę jos palankumą galite būti užtikrinti, kad už darbą visada bus tinkamai atlyginta. Kovo 22 d. – gegužės 21 d. gimę žmonės neretai tampa puikiais teisininkais ar kitais teisėsaugos atstovais. Sėkmę gali pritraukti rausvų ar mėlynų atspalvių drabužiai, vertėtų valgyti daugiau bulvių, burokėlių, morkų ir kukurūzų.

Gegužės 22 d. – birželio 21 d.: globėja Oriša Elega

Tai – kryžkelių, kelių ir pramogų dvasia, kuri padeda mėgautis gyvenimu. Gegužės 22 d. – birželio 21 d. gimusiems žmonėms sekasi verslas, prekyba, kalbų mokymasis, jie yra protingi, iškalbingi ir mėgstantys nuotykius. Jiems naudinga valgyti virtą jaučio liežuvį, žirnius, pupeles ir aitriąją papriką. Geriausias talismanas – nedidelių kriauklių papuošalai.

Birželio 22 d. – liepos 23 d.: globėja Oriša Ošun

Tai – meilės, grožio, seksualumo, harmonijos ir laimės deivė. Birželio 22 d. – liepos 23 d. gimę žmonės pasižymi subtiliu humoro jausmu, yra labai dosnūs ir atsidavę kitiems. Jiems naudinga valgyti vynuoges ir moliūgus, gerti ramunėlių arbatą. Norintys pelnyti Orišos Ošun malonę turėtų vilkėti geltonus drabužius.  

Liepos 24 d. – rugpjūčio 27 d.: globėja Oriša Sango

Oriša Sango yra labai stipri dvasia, į kurią turėtų kreiptis norintys tapti įtakingais. Ši deivė globoja valstybių vadovus, teisėjus, reformatorius. Liepos 24 d. – rugpjūčio 27 d. gimę žmonės yra geri gydytojai, profesionalūs magai, puikūs mokslininkai. Jiems naudinga dėvėti raudonos ir juodos spalvos drabužius, valgyti bananus ir anakardžio riešutus.  

Rugpjūčio 28 d. – rugsėjo 23 d.: globėja Oriša Jemanja

Tai – dosni gyvenimo ir turto deivė, kuri gali sukelti ir nuraminti audras. Rugpjūčio 28 d. – rugsėjo 23 d. gimusiems žmonėms patinka gamta ir gyvūnai, jie yra labai draugiški ir darbštūs. Orišos Jemanjos pagalbos galite prašyti tada, kai matote upę, jūrą ar baltas gėles: tikėtina, kad tai padės dvasiai jus išgirsti.

Rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.: globėja Oriša Obatala

Ši dvasia simbolizuoja tyrumą ir harmoniją. Rugsėjo 24 d. – spalio 23 d. gimę žmonės yra labai komunikabilūs, mėgsta dirbti komandoje. Norintys pelnyti Orišos Obatalos palankumą su savimi turėtų nešiotis varpelį, kurio skambesys padės prisišaukti dvasios pagalbą. Taip pat naudinga valgyti ryžius, kiaušinius ir granato vaisius.

Spalio 24 d. – lapkričio 22 d.: globėja Oriša Orula

Ši dvasia gali atskleisti praeities ir ateities paslaptis, išgydyti nuo visų ligų. Spalio 24 d. – lapkričio 22 d. gimę žmonės yra ramūs, išmintingi ir dosnūs. Jie yra apdovanoti ypatingai stipria intuicija, kuri padeda išvengti nelaimių. Jei norite pelnyti šios dvasios malonę, turėtumėte namuose kepti pyragus, o išėjus iš namų piniginėje turėti baziliko šakelę.

Lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.: globėja Oriša Babalu Aja

Ši dievybė užtikrina negaluojančių, silpnų ir sergančių žmonių apsaugą, padeda greičiau pasveikti. Lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d. gimę žmonės pasižymi abstrakčiu mąstymu ,yra taupūs ir padedantys kitiems. Norėdami pelnyti šios deivės palankumą dėvėkite tamsiai mėlynus drabužius ir su savimi turėkite talismaną.  

2020 12 26 14:28
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt