šeštadienis, balandžio 10 d.
Šį pavasarį trys Zodiako ženklai sugrįš pas savo buvusią meilę
Alfa.lt

Tikroji meilė niekada nebūna buvusi, ji neturi būtojo laiko, ji visada bus gyva, nepaisant bet kokių gyvenimo aplinkybių.

Kovas yra meilės metas, kaip įprasta manyti, tačiau šis kovas taps visiškai kitoks, jis taps langu į praeitį. Šį mėnesį beveik pamiršta meilė vėl ir vėl pakils ir suteiks džiaugsmo bei šilumos tiems, kurių širdyje ji gyvena. Meilė neturi amžiaus, laiko, pradžios ar pabaigos, todėl ji negali amžinai likti praeityje.

Kovo mėnesį žvaigždės išsidėstė taip, kad nieko nereikia daryti, meilė sugrįš pas jus pati, meilė, kurios laukiate. Likimas jau įsakė suvesti žmones, kurie išsiskyrė per klaidą ir niekada nerado laimės toli vienas nuo kito. O dabar sužinosime, kam šį pavasarį lemta grąžinti didžiausią ir tikriausią meilę iš praeities.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Taigi, kovo mėnesį Liūtas tikrai grįš prie buvusios meilės, jis mylimosios akyse bandė atrodyti didvyriu, šauniu vyru.

Dėl to jis ropos kaip sumuštas šuo ir bandys ištaisyti savo kaltę dovanomis ir meiliomis kalbomis. Sunku kažką patarti, nes Liūtas vis tiek vėl apgaus ir eis ieškoti kitos partnerės, kurios akyse vėl galės atrodyti karalius.

Bet, būdama šalia Liūto, bet kuri moteris yra pasirengusi užsidėti rožinės spalvos akinius ir leisti save apgauti milijoną kartų, nes iš jo sklinda tokia energija, kad protas tampa bejėgis.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jei jūsų išrinktasis gimė po Šaulio ženklu, tuomet jo galite laukti kovo mėnesį, ateinantį pas jus arbatos, ir ne tik.

Galiausiai laisvę mėgstantis Šaulys prisivaikščiojo ir nusprendė surimtėti, be to, tam jis pasirinko ramiausią jūsų namų uostą.

Jei priimsite palaidūną Šaulį, netrukus suprasite, kad jis tikrai subrendo ir tapo išmintingesnis, ir jis nebegalės jūsų įžeisti.

Dabar jis padarys viską, kad sukurtų šalia jūsų laimę, tiesiog jam nepriekaištaukite ir neatsigręžkite atgal, tada viskas bus gerai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Po Dvynių ženklu gimęs žmogus prie pirmosios meilės grįš plačiai šypsodamasis ir be lašo sumišimo.

Jis visais įmanomais būdais apsimes, kad nieko neįvyko, kad jis nepasikeitė ir nepamiršo jūsų per 7 metus, tiesiog tokios buvo aplinkybės.

Dabar jis gražus, sėkmingas, kupinas jėgų ir noro kurti šeimą, nes jau sukūrė karjerą, bet nerado laimės. Jei vis dar mylite Dvynius, tada įsileiskite juos į savo namus, bet pasiruoškite vėjuotiems santykiams, tiesiog jie taip sutverti!

2021 03 07 12:02
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt