antradienis, rugsėjo 22 d.
Šie trys vieniši Zodiako ženklai rugpjūtį sutiks savo antrąją pusę
Alfa.lt

Paskutinį vasaros mėnesį asmeniniame gyvenime geriausiai seksis trims Zodiako ženklams. Jie turės daugiausia šansų sutikti savo antrąją pusę ir taps laimingi

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šio ženklo atstovai rugpjūtį išgražės kaip niekada anksčiau. Jie bus nusiteikę romantiškai, bus atviri ir pasiruošę pasimatymams. Tačiau susituokusių vėžių partneriai neturėtų dėl to nerimauti. Jei šio ženklo atstovai jau kam nors pažadėjo savo širdį, švelnūs jų jausmai nė kiek nenusilps.

Rugpjūčio mėnesį vėžiams reikės daugiau komplimentų ir dėmesio ženklų. Jei partneris patenkins šį norą, jiems nė mintis nekils dairytis į šoną. Tam, kad šio ženklo atstovai galėtų įvertinti mylimojo jausmus, jiems reikia išskirtinio dėmesio.

O štai laisvi vėžiai su neįtikėtinu susidomėjimu dairysis į šalis ir ieškos potencialaus partnerio. Jie gali net įsimylėti iš pirmo žvilgsnio, nors jų prioritetas bus užmegzti rimtus ir ilgalaikius santykius.

Vėžiams reikės meilės kaip oro. Todėl jiems seksis visur, kur galima sutikti potencialų mylimąjį. Paplūdimiuose, parkuose, naktiniuose klubuose, vakarėliuose ir pagal kiekvieno žmogaus individualų skonį – nuo muziejų iki automobilių lenktynių.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Priešingai nei Vėžio ženklo atstovai, ožiaragiai gali patys ir nejausti didelio meilės poreikio. Jie absoliučiai nieko nedarys, kad kam nors patiktų. Tačiau jų aplinkoje tikrai atsiras juos įsimylėjęs žmogus ir bandys užmegzti ryšį.

Tas žmogus nebus subtilus. Jis norės užkariauti Ožiaragį. Tačiau jam bus svarbus ne fizinis, o dvasinis ryšys ir pasitikėjimas. Gali būti, kad tas žmogus jau ilgą laiką slėpė savo jausmus, bijodamas, kad Ožiaragis jį įskaudins. Bet rugpjūtis paskatins jį atsiskleisti.

Jau susiporavusiam Ožiaragiui jo nuolatinis partneris bus šilumos ir jaukumo šaltinis. Būtina įsidėmėti, kad antroji pusė bus išsiilgusi meilės ir, jei Ožiaragis jos nesuteiks, ji gali imti pavydėti.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Laisvų šio ženklų atstovų asmeninis gyvenimas suklestės kaip reikiant. Jie sutiks šviesų, menišką, įdomų, tačiau išdidų žmogų. Todėl prireiks takto ir tolerancijos, kad Vandenis nepakenktų jo savigarbai.

Tų, kurie yra užmezgę artimus ryšius, santykiai pereis į naują etapą. Veikiausiai jie atšoks vestuves. Tie, kurie jau yra susituokę, atgaivins mirštančią meilę arba išsiskirs, kad pradėtų naują gyvenimą. 

2020 08 03 18:03
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt