antradienis, birželio 2 d.
Slaugas juokino kolegas naudodamas moters genitalijas kaip pilvakalbio lėlę
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Moteriai buvo atliekama intymi medicininė apžiūra, kai slaugas Williamas Kennedy nusprendė papokštauti ir pasinaudojo moters genitalijomis kaip pilvakalbio lėle, kad atrodytų, jog jos tarpukojis kalba.

Slaugytojas, vykdęs intymią medicininę apžiūrą, kurios pacientė buvo pažeidžiama moteris, rankomis judino moters lytinius organus taip, kad atrodytų, jog jie kalba. Dėl slaugo elgesio vyko drausminis posėdis.

Slaugytojų bei pribuvėjų komisijos žiniomis Williamas Kennedy apžiūros, vykdytos dėl neįprastų išskyrų, metu praskleidė moters, dėl privatumo vadinamos „Paciente A”, lytines lūpas ir, judindamas jas taip, kad atrodytų, kad jos kalba, sakė: „Sveiki, mano vardas „pacientė A”.

Incidentas įvyko Caerphilly esančiuose slaugos namuose, jį stebėjo trys Williamo Kennedy kolegos. 58 metų amžiaus slaugytojas kaltę neigia, jis tegia, esą istorija buvo išpūsta, iš tiesų nieko labai nederamo jis nedarė, be to, neturėjo jokio seksualinio motyvo.

Jis taip pat teigė, esą jo elgesys buvo išprovokuotas to fakto, kad jis pamiršo išgerti savo vaistus ir bandė kaltinti toje pačioje patalpoje buvusius savo kolegas.

Gwent magistratų teismas pripažino W. Kennedy kaltu nederamai pasielgus su psichinį invalidumą turinčia moterimi, jam skirta viešųjų darbų bausmė.

Vyrui dirbti slaugu nebuvo uždrausta, tačiau darbe jį nuolatos stebės aplinkinis personalas.

2019 09 01 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt