šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
Spalio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
Gražina Vasiliauskienė
Alfa.lt
Horoskopas

2021 metų spalis daugumai Zodiako ženklų bus sudėtingas mėnuo, kuris atneš nemalonumų bei konfliktų.

Ypač tie nemalonumai palies tuos, kurie paniškai bijo permainų ir visais būdais joms priešinasi. Jie gali patirti finansinių problemų ir net likti be santaupų juodai dienai.

Asmeniniame gyvenime situacija bus santykinai rami. Susituokę asmenys bus pasinėrę į šeimos rūpesčius, o vieniši galės susipažinti su įdomiais žmonėmis, tačiau užmegzti rimtus santykius pavyks mažumai.

Spalio mėnesį visiems Zodiako ženklams patartina peržiūrėti savo dienos režimą ir mitybą. Rudenį visų imuninė sistema bus susilpnėjusi, todėl patartina daugiau vartoti daržovių ir vaisių bei nepamiršti fizinio krūvio.

AVINAS

(03 21–04 20)

Spalio mėnesį Avinui netikėtai pavyks išspręsti senas problemas, susijusias su finansais, todėl jis galės atsipalaiduoti nuo rūpesčių. Darbas jam atsidurs antrame plane. Spalio mėnesį Avinas užsiims savo asmeniniu gyvenimu.

Tai bus palankus metas šeimyniniams santykiams pagerinti. Avinas galės skirti daugiau dėmesio savo artimiesiems ir net aplankys gimines, kurie labai apsidžiaugs jo vizitu.

Santykiai su antrąja puse bus darnūs kaip niekad, juose įsivyraus meilė ir abipusis supratimas.

Spalis vienišam Avinui bus labai turiningas, gausus flirto ženklų, pasimatymų, netikėtų susitikimų ir priešingos lyties dėmesio.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Spalio mėnesį Jautis nuolat nervinsis ir nerimaus, dažniausiai be jokios priežasties. Tokia būsena jį apims po kai kurių ankstesnių nemalonių įvykių ar dėl kitų priežasčių, tačiau Jautis nesugebės savarankiškai susitvarkyti su savo psichine būsena, todėl jam reikės ieškoti draugų ir artimųjų pagalbos ir palaikymo.

Darbe ypatingų permainų nebus, viskas riedės įprasta vaga, bet net šiame ramiame darbo ritme Jautis suras pretekstą nerimauti ir laukti, kad kas negero atsitiks. Tik namuose jis sugebės atsipalaiduoti. Artimieji stengsis padaryti viską, kad jis pamirštų savo problemas.

Spalio mėnesį Jaučiui reikėtų stengtis kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Taip jis galės atgauti sielos ramybę.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Spalio mėnesį Dvyniai bus linkę nuolat ginčytis, bartis, kelti balsą ir, siekiant tikslo, elgtis visai jiems nebūdingu būdu. Tačiau kitaip jiems nieko nepavyks pasiekti.

Profesinėje srityje gali kilti rimtų problemų dėl pavydžių kolegų. Dvyniams teks jas spręsti savarankiškai, patiems reikės gintis ir nuo vadovų kaltinimų, ir nuo kolegų puolimų.

Dvyniams patartina labai atsargiai elgtis su finansais, kad neprarastų didelės pinigų sumos. Šioje srityje neverta pasitikėti net artimiausiais žmonėmis.

Dvynius užgriuvę nemalonumai jų nepalauš, veikiau, priešingai, užgrūdins ir padės įgyvendinti drąsius planus.

Šeimoje Dvynių laukia nedideli nesutarimai, susiję su jaunesniąja karta. Ištaisyti situaciją padės nuoširdūs ir atviri pokalbiai.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Rudens vidurys Vėžiui bus dviprasmiškas. Jeigu seksis vienoje srityje, tai kils nemalonumų kitoje.

Spalio mėnesį jo laukia premija arba papildomos pajamos, naudingas pasiūlymas ir kolegų palaikymas, tačiau namuose jam teks visa virtinė problemų – barniai su giminėmis, nesusipratimai su antrąja puse, konfliktai su tėvais ir santykių aiškinimasis su vaikais.

Kai pagaliau pavyks sureguliuoti visus konfliktus su šeima ir Vėžys bus pasiruošęs lengviau atsikvėpti, pasipils nemalonumai darbe dėl klaidų, kurias padarys kolegos.

Vėžiui teks paimti viską į savo rankas ir taisyti svetimas klaidas, užtrunkant ilgai darbe ir tuo sukeliant artimųjų nepasitenkinimą ir tam tikr

us įtarinėjimus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Permainingas spalis atneš Liūtui nemažai problemų. Jas patartina gliaudyti metodiškai, po vieną, nes bandymas išspręsti visas problemas iš karto gali sukelti graudžių pasekmių.

Jeigu Liūtas užima vadovaujantį postą, tai jam reikia nusiteikti konfliktams su pavaldiniais. Tačiau Liūtui nerekomenduojama neprotingai nuolaidžiauti tik tam, kad sureguliuotų konfliktus. Toks elgesys labai pakenktų jo autoritetui.

Samdomi šio Zodiako ženklo darbuotojai taip pat kentės dėl santykių su kolegomis problemų Jeigu jie nesugebės numaldyti konflikto, gali tekti net pakeisti darbą.

Šeimą turintis Liūtas visą savo laisvalaikį praleis būsto gražinimui ir gerinimui, užsiims remonto darbais, interjero keitimu ir analizuos biudžetą. Jo iniciatyvos ir pastangų rezultatai ilgai džiugins visus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Spalio mėnesį Mergelė sulauks neblogų darbo pasiūlymų. Prieš sutinkant jai svarbus bus viską gerai apsvarstyti, nes rudens viduryje jai neužteks jėgų naujoms viršūnėms užkariauti.

Mergelei rekomenduotina susikoncentruoti į svarbiausias užduotis ir nesistengti aprėpti to, kas neįveikiama.

Rudens viduryje Mergelė galės jausti stabiliai finansiniu atžvilgiu. Ji gaus papildomų pinigų, jai bus grąžintos skolos.

Mergelės polinkis į rudens depresiją gali neigiamai atsiliepti asmeniniams santykiams. Ji nervinsis dėl smulkmenų, lengvai įsižeis dėl niekų, abejos mylimo žmogaus jausmais, kels pavydo scenas. Kad nesusipyktų su visais iš eilės, jai reikės pasistengti suvaldyti savo emocijas.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Spalio mėnesį Svarstykles kankins nuolatinės abejonės, susijusios ir su darbu, ir su asmeniniu gyvenimu. Abejonės jas apniks anaiptol ne be priežasties, nes joms nerekomenduojama rudens viduryje priimti radikalių sprendimų, kitaip teks gailėtis dėl savo žingsnių.

Šį mėnesį Svarstyklėms derėtų būti atsargesnėms perkant stambius pirkinius – galimybė susigrąžinti tuščiai išleistus pinigus atsiras negreit.

Spalio mėnesį Svarstyklėms bus naudinga leisti laiką su draugais ir artimaisiais, priimti susus kvietimus į vakarėlius ar iškylas gamtoje.

Vienišos Svarstyklės draugų kompanijose galės susipažinti su naujais įdomiais žmonėmis, sutikti bendraminčių, įsimylėti ir užmegzti rimtus santykius arba pradėti lengvą meilės romaną. Kaip toliau vystysis įvykiai, priklausys tik nuo šio Zodiako ženklo ir jo nuostatų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Spalio mėnesį Skorpionas nuolat bus Fortūnos akiratyje, todėl jam reikia atidžiai stebėti ženklus, kuriuos jam siųs likimas.

Jeigu jis pajus, kad visai nesiseka darbas, tai geriau jį atidėti. Jeigu negalės surinkti pinigų tariamai reikalingam pirkiniui, vadinasi, reikia susimąstyti, ar tikrai jo reikia. Ir nedera prieštarauti ženklams, nes tada gali smarkiai padaugėti problemų.

Spalio mėnesį Skorpionas bus linkęs šiek tiek daugiau pasiskųsti ir padejuoti. Jam atrodys, kad jį visi pamiršo, todėl jis pradės skambinti draugams, kad primintų apie save ir sutelktų aplinkui didelę kompaniją. Bet net po audringai ir linksmai praleisto laiko, liūdesys jo neapleis.

Skorpionui patartina rudens viduryje stengtis kuo daugiau būti su savimi, vienumoje, kad suprastų, kur jam reikia toliau judėti ir ko siekti.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulį rudens viduryje visai pasiglemš buitis, todėl praktiškai visą spalį šis Zodiako ženklas bus užsiėmęs remontais, interjero dizainu, važinėjimais po statybinių medžiagų ir ūkinių prekių parduotuves, smulkių problemų sprendimu. Jį gerokai erzins tai, kad ne viskas seksis taip sklandžiai, kaip jis tikėjosi.

Bet savo susierzinimą dėl nesėkmių ir klaidų jis laikys giliai viduje, o išoriškai bus malonus ir geranoriškas su visais, atidžiai išklausys kitų rekomendacijas ir patarimus, atsižvelgs į namiškių pageidavimus. Tokią taktiką jis pasirinks dėl to, kad sieks vieno konkretaus tikslo. Šaulys bus užsibrėžęs jokiu būdu su niekuo nesusipykti ir negadinti sau nervų šį rudenį.

Darbe Šaulys taip pat demonstruos santūrumą ir pareigingumą, kas labai patiks ir jo vadovams, ir kolegoms. Yra didelė tikimybė, kad būtent Šaulio kandidatūra po vienbalsių balsavimų bus pasiūlyta į naujo skyriaus viršininko postą. O juk būtent to seniai troško Šaulys. Karjera jam yra labai svarbus dalykas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Spalio mėnesį Ožiaragis skirs darbui, kuris turi tendenciją niekada nesibaigti. Keisčiausia, kad jeigu šis Zodiako ženklas įveiktų visus darbus, jį apimtų liūdesys, nerimas ir tuštumos jausmas. Todėl Ožiaragis imsis labai sudėtingo projekto, kurio atsisakys visi kolegos, ir įgyvendins jį puikiai, tuo smarkiai pradžiugindamas savo viršininkus. Ožiaragiui bus už tai atlyginta. Galbūt jis gaus solidžią premiją.

Per nesibaigiančius darbus Ožiaragis neturės laiko pabendrauti su artimaisiais. Kad kompensuotų savo nedalyvavimą šeimos gyvenime, Ožiaragis nuspręs surengti vakarėlį, į kurį sukvies visus savo draugus ir artimuosius.

O savo antrajai pusei Ožiaragis padovanos prabangią dovaną, po to jie praleis nuostabiai romantišką savaitgalį kartu.

Vienišam Ožiaragiui rudens viduryje teks pasitenkinti laimėjimais darbe ir kolegų bei vadovų pagarba už stropumą. Asmeniniame jo gyvenime naujų poslinkių nebus.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Visą spalį Vandenis bus užsiėmęs savo rūpesčiais, dažnais važinėjimais, susijusiais su darbu ir asmeniniu gyvenimu. Šiam Zodiako ženklui bus pasiūlytas įdomus projektas, kurio įgyvendinimas pareikalaus daug jėgų ir sumanumo.

Tačiau atsisakyti šio pasiūlymo Vandeniui nepavyks, nes jis padės realizuoti senus profesinius ketinimus, be to, galės atnešti daug naudos ir įmonei, ir pačiam projekto vykdytojui.

Vienišas Vandenis per dažnas komandiruotes turės progą susipažinti su naujais žmonėmis. Kai kurie iš tų naujų pažįstamų galės tapti ištikimais draugais. Taip pat išvykose jis turės šansą sutikti sau artimą priešingos lyties asmenį, kuris ateityje galės tapti nuolatiniu jo gyvenimo partneriu.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Prigimtinis sugebėjimas prisitaikyti prie aplinkybių ir susikoncentruoti į užsibrėžtą tikslą padės Žuvims rudens viduryje pasiekti stulbinančių rezultatų profesinėje srityje.

Jų laukia karjeros šuolis ir finansinis augimas. Tačiau tokios permainos gali neigiamai atsiliepti šeimyniniam gyvenimui – artimieji bus labai nepatenkinti, kad Žuvys nuolat užsiėmusios savo darbais.

Meilės fronte Žuvų laukia daug malonių netikėtumų. Vieniši šiom Zodiako ženklo atstovai užmegs romaną su kolega, kuris ateityje peraugs į ilgalaikius ir rimtus santykius.

Susituokę šio Zodiako ženklo atstovai turės galimybę rudens viduryje pagerinti savo santykius su antrąja puse. Jie pasiryš išleisti nemažai pinigų ir nupirkti dovaną, apie kurią seniai svajojo brangus žmogus. Tai ilgam pradžiugins abu sutuoktinius: ir dovanotoją, ir apdovanotąjį. Jų santykiai įgaus naujų ryškių spalvų.

2021 09 23 11:53
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt