antradienis, spalio 19 d.
Spalio mėnuo: kuriems Zodiako ženklams jis nebus sėkmingas
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Nepasisekė

Natūralu, kad mūsų gyvenimas nuolat banguoja: pakilimo periodus keičia pilki ir juodi etapai, paskui vėl užeina sėkmės banga.

Kuriems Zodiako ženklams šis spalis bus ne pats geriausias mėnuo?

AVINAS

(03 21–04 20)

Net prigimtinis gyvenimo džiaugsmas nepadės Avinui išlikti linksmam visą spalį.

Jam teks susidurti su daugybe sunkumų ir kliūčių. Kažkuriuo momentu jis norės mesti viską, kad nereikėtų kankintis. Jeigu pasiduos tokiam nusiminimui, tai nieko gero iš to nebus. Reikia suimti save į rankas ir pasistengti įveikti kliūtis.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Didelių išorinių problemų Liūtui rudens viduryje nekils, tačiau jis susidurs su stipriais vidiniais konfliktais ir prieštaravimais.

Jam teks nuolat ieškoti išeities ir priimti sprendimus, kas šiam Zodiako ženklui seksis sunkiai, nes jį kankins abejonės ir jis negalės realistiškai įvertinti situacijos.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovų nuotaika spalio mėnesį nebus labai gera. Mergelė bus linkus į rudens depresiją ir melancholiją.

Dėl tokių nuotaikų nukentės jos darbas, sunku bus spręsti sudėtingas užduotis, susikoncentruoti į tikslą. Prasti darbo rezultatai gali pakirsti jos pasitikėjimą savimi.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms apskritai sunkiai sekasi priimti sprendimus, tinkamai pasirinkti. O spalio mėnesį joms teks tai daryti nuolat. Jos, aišku, bus labiau įsitempusios ir sudirgusios .

Šio Zodiako ženklo žmones kankins nerimas, jie negalės rasti sau vietos. Žinoma, tokioje būklėje, nepavyks jokio sudėtingo darbo atlikti teisingai. Svarstyklės nuolat darys klaidų.

Iš anksto nusiminti dėl galimų nesėkmių neverta. Reikia sukaupti jėgas ir viską daryti labiau susikoncentravus ir ramiau, tada bus lengviau išvengti klaidų.

2021 09 24 18:34
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt