penktadienis, rugsėjo 17 d.
Stipriausia kiekvieno Zodiako ženklo ypatybė
Alfa.lt

Kiekvienas žmogus turi ir privalumų ir trūkumų. Sužinokite, kokiais bruožais gali didžiuotis kiekvienas Zodiako ženklas.

AVINAS

(03 21–04 20)

„Sunku rasti, lengva pamesti ir neįmanoma pamiršti“ – ši garsi frazė puikiai tinka Avino apibūdinimui. Neapsakoma charizma priverčia visus jį įsimylėti. Svarbiausia Avino savybė yra jo aistra. Taip pat daugelis teigia, kad Avino ženklo žmonės yra patys geriausi meilužiai. Jie gerai jaučia ir supranta savo partnerio norus.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Skirtingai nuo Avino, Jautis labai gerai žino, ko nori. Jis įpratę visada ieškoti geriausių partnerių. Jo noras turėti viską, kas geriausia, atsispindi ir kitose srityse – pavyzdžiui, karjeroje. Šio Zodiako ženklo atstovams dažnai sekasi dėl jų troškimo siekti paties geriausio. Jie taip tuo užsidegę, kad dažnai padeda net savo partneriui pasikeisti į gerąją pusę.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai visada jus supras ir jūsų nuomonė šiuose santykiuose visada turės reikšmės. Dvynių galvose saugoma daug informacijos, šie žmonės sugeba kompetentingai pritaikyti savo žinias ir išspręsti bet kokią problemą. Jie yra labai intelektualūs, todėl visada bus įdomu su jais pasikalbėti ir išmokti iš jų kažką naujo.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Švelniausi ir jausmingiausi santykiai bus su Vėžio ženklo atstovais. Nepaisant to, kad daugelis žmonių juos laiko nejautriais, nes atrodo uždari ir daug ką slepia savyje, jie yra labai emocingi. Su jais visada partneris gaus pakankamai romantikos bei meilės, o kartais jos gali pasirodyti ir netgi per daug.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas suteiks jums tiek pat meilės, kiek jos skiria sau. Šio ženklo žmonės labai rūpinasi savo partneriu ir skiria jam visą savo laiką. Jie visada būna nuoširdūs ir sąžiningi su savo partneriu. Jei Liūtas atkreipė į jus dėmesį, būkite tikri, kad jis niekada jums nesumeluos.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė visada viską iš anksto apskaičiuoja, todėl tai yra pats ištikimiausias Zodiako ženklas. Jos linkę visą savo gyvenimą sieti su vienu žmogumi. Mergelė niekada neišduos ir visada bus šalia savo mylimo žmogaus.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės visada turi apie ką pakalbėti. Tai yra labiausiai bendraujantys žmonės, atviri, ekstravertai, kurie mielai skirs daug dėmesio savo partneriui, tiesiog kiekvieną savo laisvo laiko minutę. Jie nemėgsta būti vieni, todėl jų partneris yra svarbi jų gyvenimo dalis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionai yra sudėtingi žmonės. Jie vadinami klastingiausiais ir kerštingiausiais iš Zodiako ženklų. Todėl Skorpionas visada saugos ir apgins savo partnerį, ir jei kas nors išdrįs įžeisti jo artimą žmogų, tada Skorpionas nenurims, kol jam neatkeršys.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Vienas iš labiausiai laisvę mylinčių Zodiako ženklų yra Šaulys. Šio Zodiako ženklo žmonės mėgsta keliauti ir mielai dalinsis įspūdžiais apie naujas aplankytas šalis ir miestus su savo partneriu. Santykiai su Šauliu yra lengvi ir laisvi, be rimtų įsipareigojimų ir taisyklių.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Kitas sudėtingo charakterio ženklas yra Ožiaragis. Nepaisant to, svarbi jo savybė yra atsidavimas ir noras visada pasiekti savo tikslą. Jis visada stengiasi suteikti savo partneriui „geresnį gyvenimą“ ir padėti jam tobulėti. Jis yra lyderis, kviečiantis sekti paskui jį.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis garsėja kaip didžiausias namisėda. Jis bet kuriuos namus gali paversti komforto ir meilės zona, tačiau tuo pačiu metu Vandenis visada kupinas idėjų naujai pradžiai (bet tai labiau susiję su savo namų tobulinimu). Su juo partneris visada jausis saugiai ir šiltai.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys yra atkaklūs žmonės savo dvasia. Jos sugeba daug, nepaisant pernelyg didelio emocingumo. Jos dažnai pasiekia savo tikslus ir moka tobulinti savo įgūdžius. Šio ženklo žmones galima vadinti lanksčiais, jie geba keistis dėl partnerio ir rasti su juo kompromisus.

2021 05 15 13:19
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt