pirmadienis, kovo 8 d.
Su kokiais negerais žmonėmis turi šiemet išsiskirti kiekvienas Zodiako ženklas
Alfa.lt

Ar turėjote priimti sprendimą, kurio pernai nesugebėjote? Tai gali būti ne jūsų kaltė. Toksiški žmonės, sąmoningai ar ne, dažnai sabotuoja mūsų asmeninį augimą. Dabar yra pats tinkamiausias laikas susitelkti ties savo tikslais. Nors galima kai kuriuos negerus žmones iš jūsų aplinkos kontroliuoti, jie vis tiek jus stabdo. Sužinokite, nuo kokio tipo toksiškų žmonių jums būtina išsivaduoti šiais metais.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas yra ugnies elemento ženklas, kurį valdo Marsas. Avinas yra energingas, valingas ir tvirtas visame kame, kas susiję su jo aistromis. Kiekvienas, kuris bando užgesinti jūsų ugnį, sumenkindamas jus ar jūsų pasiekimus, privalo tapti praeities dalyku. Atsisveikinkite su šiais žmonėmis arba tiesiog nueikite šalin.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis šiemet daugiausia dėmesio turėtų skirti savo būstui. Nėra nieko blogo didžiuotis savo namais. Tai ypač pajausite, jei pernai įdėjote arba šių metų pradžioje įdėsite pakankamai pastangų. Mėgaukitės savo namų patogumu, atidarykite duris širdžiai mieliems svečiams. Toksiški žmonės gali paskatinti jus laikytis tvarkaraščio, gyventi pagal jų taisykles. Jei kas nors įtikins jus netinkamu dalyku, klausykitės savo instinktų. Neleiskite, kad kiti jus klaidintų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Merkurijus daro įtaką Dvyniams suteikdamas jiems nesaugumo jausmą , tačiau šiais metais Dvyniai sustiprės ir pakeis savo gyvenimą į gerąją pusę. Jus globojanti planeta padės jums išsiaiškinti, kas yra kas. Jūs pagaliau suprasite, su kuo turėtumėte nutraukti santykius. Metų pradžioje įrodysite, kad esate geras ir ištikimas draugas, tačiau iki metų vidurio turėsite išsakyti savo poreikius. Jei jūsų partneris ar kolega nesugeba klausytis to, ką sakote, ir nepripažįsta jūsų argumentų, atėjo laikas iš naujo įvertinti santykius.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Tai labai svarbūs metai Vėžiui, kurį globoja Žemė ir Mėnulis. Šiais metais jūsų globėjai padės sutelkti dėmesį į rūpestingus ir atsidavusius santykius. Jums svarbūs žmonės pastebės jūsų meilę ir dėmesį detalėms. Jei kas nors jūsų gyvenime nesupranta, kiek jūs duodate, susitelkite į tuos, kurie tai žino.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Užsispyrimas ir valia šiais metais gali padėti toli nueiti. Tačiau žmonės, kurie nesidomi jūsų požiūriu, privers jus stoti į gynybos poziciją. Jei daugiau laiko praleidžiate savo idėjoms pateisinti kitų žmonių akyse, nei ties jomis dirbdamas, stovite vietoje. Šie žmonės jus sulaiko, todėl reikia su jais atsisveikinti.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Kai šiais metais jus globojanti Merkurijaus planeta įžengs į jūsų ženklą, jūsų dėmesys detalėms pasiteisins. Kiekvienas, kuris yra neabejingas jūsų darbui, įvertins jūsų profesinę etiką. Jei asmuo tingi būti dėmesingas ir bando įtikinti jus ignoruoti detales, pašalinkite jį iš savo projektų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Jūs atnešate harmoniją į santykius ir atrandate pusiausvyrą savyje. Egoistai bandys nutraukti jūsų santykius su mylimais žmonėmis, todėl nebandykite jų sutalpinti savo gyvenime. Jie tik sunaikins jūsų susikurtą pusiausvyrą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas pasižymi dideliu įtaigumu ir gali sukelti stiprų susidomėjimą aplinkiniams žmonėms. Tai daro ženklo atstovus puikiais lyderiais, nesvarbu, ar jie yra atviri, ar paslaptingi, jie vis tiek rodo pavyzdį. Nors jūsų natūrali charizma yra turtas, toksiškas žmogus jums pavydės dėl savo nepilnavertiškumo ir nesaugumo. Jei negalite įtikinti tokio žmogaus būti atviresniu, neskirkite jam daugiau savo laiko.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jūsų polinkis rizikuoti ir juoktis iš savo klaidų yra užkrečiamas, tačiau toksiški žmonės gali dėl jūsų jaustis nesaugūs. Palaikykite savo nuotykių troškulį ir neleiskite priešams jūsų kritikuoti. Gyvenkite taip, kaip geidžia širdis, o tuos, kurie jus engia, reikia išvyti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Jūsų disciplina ir sunkus darbas daro jus bauginančia jėga. Šiais metais pasisemsite daugiausia iš savo pastangų, kai atsikratysite toksiškų žmonių, kurie kaltina jus dėl savo klaidų. Tai silpnos ir jūsų nevertos asmenybės, su kuriomis jums ne pakeliui.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Uranas, jūsų globėja planeta, pakurstys jūsų maištingą prigimtį, todėl šiais metais būsite linkęs rizikuoti. Tačiau jus gali supainioti skeptikai, kurie bandys jus sulaikyti. Neleiskite jiems jumyse projektuoti savo asmeninio nesaugumo. Jums laikas žengti žingsnį pirmyn ir ką nors pakeisti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Jautrios Žuvys šiais metais pajaus savo planetos globėjos Neptūno poveikį. Išsivaduokite nuo manipuliatorių, kurie jūsų gailestingumu naudojasi asmeninei naudai. Jie gali medžioti jūsų emocijas, todėl neprisileiskite jų per daug arti. Verčiau leiskite laiką su žmonėmis, kurie jus vertina ir jumis nesinaudoja.  

2021 02 22 13:21
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt