šeštadienis, balandžio 10 d.
Su kokiomis pasakų veikėjomis asocijuojasi Zodiako ženklų atstovės
Alfa.lt

Pasakų pasaulis visada viliojo ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius, todėl pasidomėkime, su kokių pasakų personažėmis yra lyginamos skirtingų Zodiako ženklų atstovės.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo atstovė labai primena Gerdą iš pasakos „Sniego karalienė“, kurią mėgsta milijonai vaikų visame pasaulyje. Gerda yra labai ryškus, malonus, pasiaukojantis ir nepaprastai išradingas žmogus. Avino ženklo atstovės pasižymi plačia pasaulėžiūra, atkaklumu ir drąsa: visos šios savybės būdingos ir minėtos pasakos veikėjai.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Astrologai teigia, kad Jaučio ženklo atstovė yra labai panaši į bjaurios pamotės podukrą, kuri yra nepaprastai puiki namų šeimininkė. Jaučiai yra kruopštūs ir mokantys taupyti, todėl visa tai padeda sukurti namų harmoniją. Šio ženklo atstovės yra labai savarankiškos, todėl jos tikrai nesitaiksto su nurodinėjimais. 

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio Zodiako ženklo atstovė yra labai panaši į mažąją Alisą iš Stebuklų šalies. Dvyniai yra geraširdžiai, meilūs ir mėgstantys bendrauti žmonės, kurie pasižymi ypatingai lakia vaizduote. Jei tenka susidurti su tam tikrais gyvenimiškais sunkumais, Dvynių ženklo atstovės tunelio gale visada geba išvysti šviesą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo atstovė gali būti lyginama su Raudonkepuraite. Šio Zodiako ženklo atstovės yra labai šeimyniškos ir visada pasiryžusios aukotis dėl savo šeimos gerovės. Vėžiukės yra ramaus ir malonaus būdo, jos tiki teisingumu ir niekada neatsisako puoselėjamų vertybių.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto ženklo atstovė yra labai žaisminga ir žinanti savo vertę, todėl ji gali būti lyginama su Batuotu katinu. Šio ženklo atstovai yra labai įžvalgūs, todėl jie greitai perpranta kitų žmonių ketinimus, ir tuo pasinaudoja siekdami savo tikslo.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė yra labai ryški asmenybė, todėl ji gali būti lyginama su ragana. Mergelė yra labai pragmatiška, jai būdingas išradingumas ir cinizmas. Visos šios savybės labai primena rusų liaudies pasakos personažą Babą Jagą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės yra labai švelnios ir kilnios asmenybės, todėl šio zodiako ženklo atstovė gali būti lyginama su Išmintingąja Vasilisa. Nuo pat mažumės Svarstyklės geba tinkamai susidėlioti prioritetus, jos yra labai drąsios, nuoširdžios ir pasiaukojančios dėl teisingumo.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono ženklo atstovė gali būti lyginama su Šamachano cariene. Moterys, gimusios po Skorpiono ženklu, spinduliuoja ramybe, todėl joms yra paprasta suvilioti ir sunaikinti savo priešą. Šio ženklo atstovės visada žino, ko iš tiesų nori, todėl tai padeda ryžtingai siekti savo tikslo.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio ženklo atstovė yra panaši į Mašą iš pasakos „Maša ir lokys“. Nuo pat vaikystės Šaulio ženklo atstovės yra nepriklausomos ir gebančios savarankiškai įveikti sunkumus. Šio ženklo moterys nuosekliai siekia užsibrėžto tikslo ir per daug nesibaimina dėl iškilusių sunkumų.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio ženklo atstovė gali būti lyginama su nemirtingojo piktojo burtininko sutuoktine. Žvaigždės Ožiaragius apdovanojo gebėjimu vadovauti daugybei žmonių, puikiais organizavimo įgūdžiais ir geležine valia.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio ženklo atstovė savo charakterio savybėmis labai primena princesę Jasmine, kuri yra labai švelni ir geraširdė. Šio Zodiako ženklo atstovės taip pat gali pasigirti puikiu skoniu bei aštriomis įžvalgomis.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Charakterio savybėmis Žuvų ženklo atstovės yra labai panašios į Anderseno pasakos veikėją Undinėlę. Tai – tyli romantiška būtybė, kuriai būdinga ypatingai laki vaizduotė ir kūrybiškumas. Taip pat Žuvų ženklo atstovės yra labai jautrios, nuoširdžios ir linkusios pasiaukoti. 

2021 02 16 15:04
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt