antradienis, lapkričio 30 d.
Sunkiausio charakterio moterys pagal Zodiako ženklą
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Sunkaus charakterio

Ne visos moterys būna kantrios ir švelnios būtybės. Kai kurios gali elgtis kaip nirtulingos tigrės.

I vieta – SKORPIONAS

Nepakenčiama moteris. Efektinga, patraukli ir aikštinga. Šalia nežemiško grožio, ji išsiskiria nepakenčiamu charakteriu. Aštrialiežuvė. Gali aplieti nuodinga tulžimi kiekvieną be jokios priežasties.

Mėgsta „skandinti“ aplinkinius kritikoje ir skaudžiuose priekaištuose. Santykiai su emocingas Skorpiono ženklo moterimi niekada netaps nuobodūs, bet ištverti juos sugebės anaiptol ne kiekvienas.

II vieta – MERGELĖ

Arogantiška dama su bajoriškais užmojais. Su panieka žvelgia į aplinkinius ir neslepia to. Įprato demonstruoti savo pranašumą kiekviena patogia proga.

Sugeba patraukti vyrų dėmesį. Sužavi juos savo gracingumu, elegancija ir nepriekaištingomis manieromis. Prisileisti artyn prie savęs gali tik patį vertingiausią. Santykiuose užima dominuojančią padėtį ir paniekinamai ignoruoja išrinktojo nuomonę.

III vieta – LIŪTAS

Aikštinga gražuolė. Žino savo vertę. Nesutiks gyventi palapinės rojuje. Jai lengviau sukelti isteriją su griežtais reikalavimais, negu leistis į kompromisus. Neįsivaizduoja savo gyvenimo be nuolatinio kitų žavėjimosi ja.

Kai ji nemato susidomėjimo partnerio akyse, provokuoja rimtą konfliktą. Griežta, reikli ir kaprizinga. Niekada nebūna patenkinta gyvenimu ir nuolat reikalauja iš kito neįmanomų dalykų.

IV vieta – DVYNIAI

Pagarsėjusi intrigantė. Pina aplinkui paskalų, gandų ir apkalbų tinklą. Domisi visų, kuriuos sutinka savo kelyje, gyvenimo detalėmis. Priekabi partneriui. Kiekvienas jo žodis gali tapti skandalų pretekstu.

Nepaprastai pavydi. Gali pareikalauti skyrybų, pastebėjusi, kad vyras žvalgosi į kitas moteris. O pati nepasižymi ištikimybe ir aktyviai flirtuoja su nepažįstamaisiais.

V vieta – VĖŽYS

Dama su perdėtos globos sindromu. Ji yra tokia švelni, rūpestinga ir ideali, kad greitai pradeda kelti pasibodėjimą. Dėl per didelio nerimo nepalieka išrinktojo nė minutei vieno. Kontroliuoja kiekvieną jo žodį ir tiesiog „smaugia“ savo motinišku rūpinimusi. Laiko savo pareiga pasiaukoti dėl mylimojo.

Nepavargsta nuolat priminti vyrui, kad dėl jo atsisakė savo troškimų ir ambicijų. Reikalauja, kad jis atsilygintų nepaprasta ištikimybe ir atsidavimu, kuo dar labiau erzina išrinktąjį.

2021 11 16 09:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt