trečiadienis, spalio 20 d.
Svaiginantis meilės romanas: kam labiausiai pasiseks šį rudenį
tiesa.com
Pixabay.com
Meilė

Kad ir kas ką sakytų, kiekvienam žmogui reikia meilės. Tik prisišaukti jos neįmanoma. Tikra meilės ateina pati, netikėtai.

Kai kurie Zodiako ženklai turės daugiausia šansų išgyventi ją šį rudenį.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Vieniši liūtai ir liūtės šį rudenį pagaliau sutiks žmogų, kuris privers smarkiai plakti jų širdis. Įsižiebs karšta ir stipri meilė, todėl šio Zodiako ženklo damos galės būti tikros, kad dar iki žiemos mylimasis pasipirš.

Susituokę šio Zodiako ženklo atstovai turės galimybę išgyventi antrąjį savo santuokos medaus mėnesį. Mėgaukitės meile ir saugokite ją!

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Vienišų Svarstyklių „prastovos“ asmeniniame gyvenime užleis vietą tikrai jausmų audrai. Jos jau rudens pradžioje sutiks sau likimo skirtą asmenį.

Tačiau Svarstyklėms patartina saugoti savo naująjį ryšį nuo svetimų žmonių kišimosi. Tik tada jis galės būti ilgalaikis ir laimingas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šis ruduo Ožiaragiui bus įdomių ir neįtikėtinai malonių susitikimų metas. Gana greit jis sutiks asmenį, kuris pasirodys jam tinkamas į porą visais atžvilgiais. Dėl to jo gyvenimas rudenį suspindės nuostabiausiomis spalvomis.

Įsimylėjimas – puikus dalykas, bet Ožiaragiui patartina atidžiau įsižiūrėti į žmogų, kuris įeis į jo gyvenimą. Gali būti, kad tas asmuo bus visai ne naujas pažįstamas, tačiau jis taps tuo vieninteliu.

Kitaip tariant, reikia klausytis širdies balso, bet tuo pat metu nepamiršti ir sveiko proto.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvų šį rudenį laukia „tarnybinis“ romanas. Jis nebūtinai turi įsiplieksti darbe, bet tas žmogus bus tiesiogiai ar netiesiogiai susijęs su jų darbo, verslo ar hobio reikalais.

Žuvims patartina iš anksto išsiaiškinti, ar naujasis aistros objektas tikrai yra laisvas. Mat ryšys su susituokusiu partneriu joms bus nelaimingas, teks skaudžiai nukentėti, todėl verčiau reikėtų bėgti nuo jo tolyn ir pasisemti kantrybės, nes dar šį rudenį pasitaikys tinkamesnis kandidatas į nuolatinius partnerius.

2021 08 31 11:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt