pirmadienis, spalio 18 d.
Svajonių darbas: galite tapti pirmuoju pasaulyje „prosecco“ degustatoriumi ir gauti už tai atlyginimą
Alfa.lt
Unsplash

Ar kada nors svajojote, kad jums mokėtų už tai, kad geriate putojantį šampaną prosecco? Jei taip, turime jums puikių naujienų.

„House of Townend“, Jorkšyre įsikūrusi vyno prekybvietė, nori įdarbinti pirmą pasaulyje prosecco degustatorių, praneša britų naujienų portalas Daily Star. Šį „darbo skelbimą“ įmonė išplatino rugpjūčio 13 d., minėdama nacionalinę prosecco dieną.

Vis dėlto šis darbas yra tinkamas ne visiems. Ši pareigybė reikalauja ištvermės, atsidavimo ir išskirtinio gomurio. Atrinktasis kandidatas per dvi savaites turės paragauti putojančio vyno net iš šešių skirtingų  butelių ir apie kiekvieną jų parašyti išsamią apžvalgą. 

Prosecco degustatorius dirbs tiesiogiai su inovacijų ir klientų aptarnavimo komanda, prižiūrės naujų produktų pasirinkimą bei tobulins jau esamus produktus. Ragaujant putojantį vyną reikės įvertinti jo skonį, tekstūrą, aromatą, taip pat reikės siūlyti tobulintinas jo sritis. 

„Houseend of Townend“ yra įsikūręs Hulo miesto pakraštyje, Didžiojoje Britanijoje. Kandidatai turi būti vyresni nei 18 metų ir turi gyventi Jungtinėje Karalystėje. 

Atrinktam laimingajam kandidatui bus mokama putojančiu vynu. 

2021 08 24 16:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt