sekmadienis, vasario 28 d.
Svarbiausi šių metų veiksmažodžiai
tiesa.com

Tegu prasidėję metai pradeda patį gražiausią Tavo gyvenimo etapą! Ir tegu svarbiausi veiksmažodžiai 2016-aisiais būna:

Matyti

Viską. Žiūrėti į pasaulį gudrios lapės žvilgsniu, gintarinėmis apuoko akimis, nepraleidžiant nieko ir nei vieno. Juk pasaulyje viskas netikėta ir laikina – viena akimirka gali atimti viską. Be galimybės susigrąžinti. Bet gali ir Tavo delne patalpinti visą pasaulį.

O tai reiškia – pasitikti saulėtekius, būti su saulėlydžiais ir neduoti sau šanso ką nors praleisti… Žiūrėti ir matyti savo gylį. Dangų. Mylimas akis.

Girdėti

Klausyti ir išgirsti. Savo Širdį. Kartais – šaltą proto balsą. Garsus už lango. Šio pasaulio gyvybę. Klausyti ir girdėti muziką. Jautrią pūgą, svetimą gražią ir ne visada suprantamą kalbą, katės murkimą… Tylą ir begalybę. Klausyti ir girdėti.

Kvėpuoti

Pilna krūtine. Visa jėga. Mėgautis ant skruosto tirpstančios snaigės kvapu, skleidžiančiu vos juntamą liūdesio gaidą – apgaubiančią, kartais lengvai apgaunančią. Paliekančią. Kvėpuoti. Savimi, brangiu ir mylim žmogumi.

Tikėti

Savo pasirinkimu. Savo Žvaigžde. Neatsitiktiniais atsitiktinumais. Savo jėgomis. Net tada, kai nusvyra rankos, kai visas pasaulis, regis, atsisuka prieš Tave. Net ir tada, kai viskas nugarma į prarają. Tikėti ir žinoti, kad tamsoje yra Tau ištiesta ranka, padėsianti palikti „neįmanomų dalykų“ pasaulį. Tikėti susitikimais, keičiančiais gyvenimą. Tuo, kad viską (beveik viską…) gali pakeisti ir ištaisyti – tinkamą akimirką, tinkamomis mintimis, atvira Širdimi. Teisingumu.

Mylėti

Nes „mokėti mylėti – tai mokėti viską“. Mylėti Jį ar Ją. Save. Ir visą pasaulį. Kūrybą, meną, muzikos garsus ir gamtos šnabždesį. Savo Angelą. Draugus. Mylėti Gyvenimą, neskirstant jo į tai, kas Tau patinka, ir tai, ką privalai. Mylėti netikėtumus ir naujus posūkius. Ir kasdienes smulkmenas.

Dovanoti

Dovanoti nieko neprašant ir nelaukiant. Atiduoti daugiau, nei gauni. Dovanoti savo polėkį ir atradimus. Energiją. Savo pasitikėjimą. Šypsenas ir atvirumą. Žvilgsnius ir apkabinimus.

Jausti

Jokių pustonių – tik sodrias ryškias spalvas. Nuo–iki. Jausti kūną ir kraują. Ir savo Širdį. Žemę po kojomis. Ir sparnus už nugaros. Net skausmą, nes jis reiškia, kad Tu gyveni.

Suprasti

Save ir savo pasaulį. Kad vienatvė – tai ne laisvės sinonimas. Kad gyvenimo tėkmė gali nuplukdyti Tave ne visai ten, kur norėjai. Kad Tau lemta kažko pasiekti ir kartais teks pasipriešinti likimui. Kad gimimas – tai pirmas žingsnis mirties link. Ir kad mirtis – tai ne pabaiga, o kažko naujo pradžia. Suprasti šalia esantį. Paslėptą potekstę, prasmę, reikšmę ir mažas užuominas, kuriose paslėpta esmė.

GYVENTI! 

2016 01 10 11:15
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt