trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Svarbiausios M. Shumacherio lenktynės tęsiasi
tiesa.com

Legendinis „F-1“ lenktynininkas Michaelis Shumacheris tebėra stabilios, bet vis dar kritinės būklės dirbtinai medikų sukeltoje komoje. Artimieji ir gerbėjai visame pasaulyje kiekvieną dieną laukia gerų žinių iš Grenoblio (Prancūzija) ligoninės, tačiau gydytojai kol kas santūriai tyli.

 Nuolatinė įtampa ir nežinomybė išvargino mylimą sportininko žmoną Corinną. Šią savaitę ji išplatino pareiškimą. Jame moteris dar kartą padėkojo žmonėms, kurie palaiko ir meldžia, kad jos vyras atsigautų po sunkios traumos, tačiau taip pat paprašė daugiau privatumo, kurio jos šeima pastaruoju metu labai pasigenda. Ji kreipėsi į reporterius, jau kelias savaites budinčius prie ligoninės, prašydama atsitraukti ir leisti medikams dirbti savo darbą. Moteris taip pat paprašė palikti jos šeimą ramybėje.

Prie vokiečio nuolat budi žmona, dukra ir sūnus, į Grenoblį atvyko ir Michaelio brolis Rafaelis. Taip pat, kaip pranešė žiniasklaida, palaikyti dukros ir padėti šiuo sunkiu metu į Prancūziją atvyko ir Corinnos mama.

Šią savaitę taip pat pasirodė naujų žinių apie tai, kokiomis aplinkybėmis įvyko skaudi nelaimė, kai praėjusių metų gruodžio 29-ąją M. Shumacheris kartu su 14-mečiu sūnumi ir keliais draugais išsiruošė paslidinėti. Nelaimė įvyko, kai sportininkas, čiuoždamas nedideliu greičiu tarp dviejų trasų, paslydo ir trenkėsi į uolą. Smūgis buvo toks stiprus, kad skilo šalmas. Iš karto po nelaimės M. Shumacheris dar buvo sąmoningas, tačiau gabenamas lėktuvu į ligoninę sąmonę prarado ir iki šiol yra komoje.

Gydytojai nesiryžta prognozuoti, ar 45-erių vyriškis, kurio gimtadienis buvo šių metų sausio 3-iąją, atsigaus, ir jeigu taip, tai kada šitai tikėtina. Pasak medikų, komoje jis gali prabūti dar kelias savaites ar mėnesius. Tad visiems belieka tik laukti.

2014 01 09 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt