pirmadienis, gegužės 10 d.
Šykščiausi Zodiako ženklai, iš kurių geriau nesiskolinti pinigų
Alfa.lt

Nė nebandykite prašyti pinigų iš tų, kurie saugo kiekvieną centą ir niekada nesuteiks finansinės pagalbos. Kas tie šykščiausi Zodiako ženklai?

Pateikiame jums didžiausių šykštuolių sąrašą. Spręskite patys!

I vieta: MERGELĖ

Nepaprasta šykštuolė. Ji turi namuose sąsiuvinį, į kurį įrašo visas išlaidas. Ji nori uždirbti, o ne leisti pinigus. Svajoja apie nežemiškus turtus.

Kelyje į tikslą stengiasi visaip apriboti save. Mergelė niekada neskolina pinigų ir finansiškai nepadeda savo giminėms. Jos nuomone, bet kokios išlaidos neturi prasmės ir yra žmogaus silpnumo požymis.

II vieta: OŽIARAGIS

Godus ir taupus Zodiako ženklas, kuris praktiškai neišsiskiria su pinigais. Nuo vaikystės garsėja kaip šykštuolis be principų. Apsipirkinėjimas jam yra baisiausias košmaras.

Jis išsisukinės nuo išlaidų iki paskutinės akimirkos. Geriau vaikščios apiplyšęs, nei išsiskirs su savo sunkiai uždirbtais pinigais. Jis gali finansiškai pagelbėti savo artimiems draugams, bet užtat primins apie skolą kiekvieną minutę.

III vieta: JAUTIS

Jis gali išleisti milijonus sau ir savo malonumui. Bet kai prireikia kitiems, tai nepaaukos nė lito. Beprasmiška prašyti šykščiojo Jaučio piniginės paramos. Šis Zodiako ženklas sugalvos tūkstančius pasiteisinimų ir paskui meistriškai išsisuks nuo pokalbio. Jis mėgsta, kai aplinkiniai pildo jo užgaidas ir be jokios gėdos sutiks imtis Alfonso vaidmens.

IV vieta: VĖŽYS

Namus mėgstantis Zodiako ženklas. Jis pasirengęs skirti visą uždarbį būsto remontui ir įrenginėjimui, bet sau neišleis nė cento> jis atsisako vaikščioti po parduotuves ir pasitenkina minimumu.

Jis nesitiki paramos iš valstybės, todėl stengiasi taupyti kiekvieną centą juodai dienai, kad apsirūpintų senatvėje. Jis gali paskolinti pinigų artimiesiems, tačiau tik labai minimalią sumą.

V vieta: ŽUVYS

Nuotaikos žmogus. Šiandien gali mėtyti pinigus į visas šalis, o rytoj atsisakys važiuoti autobusu, kad sutaupytų. Stengiasi planuoti biudžetą ir svajoja maksimaliai sumažinti išlaidas.

Žuvys yra šykščios artimųjų atžvilgiu. Beprasmiška prašyti jų paskolinti pinigų Šis Zodiako ženklas bijo, kad jam gali negrąžinti skolos, todėl atsisako paremti net menkute suma.

2021 04 14 12:52
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt