antradienis, rugpjūčio 4 d.
Tavo vyro sėkmė – tavo rankose!
tiesa.com

„Moteris, kuri skiria sau laiko puoselėti savo moteriškumą – tikras savo vyro sėkmės talismanas. Ji neša sėkmę, pagarbą, gerovę ir klestėjimą, – sako savęs pažinimo centro „Sakubona“ lektorė Ilona Tamošiūnienė. – Moteris suteikia savo vyrui įkvėpimo darbuose ir tikėdama juo ji stiprina jo jėgas.

Savo šiltais jausmais ji apgaubia jį lyg nepramušamais šarvais. Jos jausmingumas ir intuicija padeda jam rinktis tai, kas geriausia. Ji – kaip katė, apeinanti viską, kas negera. Būtent tokia moteris daro savo vyrą nepažeidžiamu nugalėtoju.

Kodėl taip yra? Moteriška energija, kurią nuo gimimo akimirkos skleidžia kiekviena mergaitė – tai Gerovės krioklys. Moteris – kaip Gamta, jai nereikia nieko daryti, ji pati jau yra turtinga ir vaisinga, ir jei jai nebuvo pakenkta ir ji neina prieš natūralią Moters prigimtį – šios energijos pačios tekės į jos ir jos mylimojo gyvenimą, užpildydamos erdvę gerove.

Nuo moters nuotaikos, nuo to, kaip labai ji tiki savo vyru, didele dalimi priklauso jo būsena: pasiekimai darbe, sėkmė, pasitikėjimas savo vyriškąja jėga ir psichinė savijauta.

Moters nuotaika daro daug didesnę įtaką vyro reikalams, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio... Todėl labai svarbu, kad moteris rūpintųsi savo vidiniu pasauliu ir vidine harmonija. Pasirūpintų, kad jos viduje nebūtų vietos baimėms, abejonėms ir nepasitikėjimui. Kad ji jaustųsi pasitikinti ir kupina meilės.

Meditacija „Mano vyrui sekasi“

Kuo dažniau įsivaizduok, kad tavo vyras eina aukštai iškėlęs galvą, pasitikintis savimi, narsus ir sėkmingas. Jo kelyje vis pasitaiko reikiami žmonės, svarbi ir naudinga informacija, pinigai, Visatos parama.

Dėmesio! Labai svarbi teisinga meditacijos pabaiga: jis VISADA su visomis kelyje surinktomis gėrybėmis grįžta pas tave ir tave apdovanoja. Jūs esate drauge – džiaugsmingi, mylintys ir papildantys vienas kitą – tu jam teiki sėkmės energiją, jis tau – saugumą, vyriškos jėgos apraiškas ir materialius įrodymus to, kad šis metodas veikia.

2015 02 14 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt