sekmadienis, birželio 7 d.
Teigiamas minčių užtaisas
tiesa.com

Manoma, kad neigiamos mintys į mūsų gyvenimą patraukia neigiamus įvykius. Pasinaudojant afirmacija mes neigiamas mintis keičiame teigiamomis.

 
Ar teko kada nors girdėti  apie afirmaciją? Tai – paprasčiausias teiginys su teigiamu užtaisu. Jis suteikia galimybę įsidiegti naują programą, pagal kurią veiks jūsų pasąmonė.
 
a) Norint suprasti jos veikimo principus, pakanka įsivaizduoti indą su nešvariu vandeniu ir į jį nuolat besiliejančiu švariu vandeniu. Po kurio laiko nešvaraus vandens inde nelieka.
Kad ir kokie skirtingi būtų afirmacijos tekstai, visi jie paklūsta vienai svarbiai taisyklei: jame negali būti žodelio „ne“, kurio mūsų pasąmonė nepriima. Pageidautina vartoti tokias formuluotes, kurios pasąmonei pateikia „tartum“ jau įvykusį faktą: jei pasakysite „noriu būti liekna“ – pasąmonė analogiškai atsakys „tu nori būti liekna“ (na ir norėk sau toliau), o jei pasakysite „aš sveika“, tai atsakymas bus „tu sveika“, ir procesai jūsų organizme ims keistis į gerą. Taigi, visi mūsų ketinimai turi būti nukreipti tik gerąja linkme.
 
b) Vartokite esamąjį laiką. Tai, ko norite, aprašykite taip, tarsi jau turėtumėt, tarsi tai jau būtumėt pasiekę.  Blogai: „Ketinu įsigyti naują...“   Gerai: „Negaliu atsidžiaugti, naudodamasis naujuoju...“ c) Konstatuokite teigiamai: sakykite, ko norite, o ne ko nenorite.  Tegu jūsų tvirtinimai būna teigiami. Pasąmonė negirdi žodelio „ne“. Pasąmonė mąsto vaizdais, ir žodžiai „Netrankykite durų“ jai sukels durų trankymo vaizdą. Sakinys „Jau nebebijau skraidyti" jai sukels bijojimo skraidyti vaizdą, atmesdamas priešdėlį „ne“. O sakinys „Man patinka skraidymo sukeliamas jaudulys“ sukels malonaus susijaudinimo vaizdą.  Blogai: „Jau nebebijau skraidyti“. Gerai: „Man patinka skraidymo sukeliamas jaudulys.“
 
Taip projektuodami savo mintis, palaipsniui keisite įpročius mąstyti teigiamai. Ir netrukus įsitikinsite, kad mąstymas gali ne tik pagerinti jūsų savijautą, bet ir pakeisti gyvenimą.

2010 02 15 19:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt