ketvirtadienis, spalio 29 d.
Tempimo pratimai krūtinei
Alfa.lt

Tempimo pratimai gerina lankstumą, stiprina raumenis, padeda išlikti žvaliems ir jauniems.

Pratimų efektyvumas priklauso nuo to, kiek laiko atitinkami raumenys būna įtempti. Iš pradžių išlaikykite kiekvienos pozos įtampą po kelias sekundes, kasdien kartodami, pamažu didinkite iki kelių minučių. Kuo ilgiau išlaikysite raumenų įtampą, tuo geresnis bus rezultatas.

Atlikdami pratimus, neturite jausti diskomforto. Tempimo jausmas turi būti malonus. Bet kokie skausmingi pojūčiai įspėja, kad persistengėte, tada pratimą reikia tuoj pat nutraukti.

Pratimas „Užraktas“

Atsistokite tiesiai. Vieną ranką pakelkite į viršų, kita nuleista prie šono. Sulenkite alkūnes už nugaros ir pasistenkite vienos rankos pirštais užkabinti kitos rankos pirštus. Šioje padėtyje išsilaikykite kelias sekundes. Kvėpuokite laisvai pro nosį. Pakeiskite rankas. Pratimą galima kartoti 6 kartus. Jei negalite viena ranka pasiekti kitos, tai panaudokite jungiamąjį elementą – virvutę ar šokdynę.

„Tiltelis“

Atsigulkite ant nugaros, kelius sulenkite. Rankas ištieskite šalia kūno. Atsargiai kelkite sėdmenis ir krūtinę į viršų. Išsilaikykite tokioje padėtyje kelias sekundes ir nusileiskite. Trumpai atsikvėpkite ir pakartokite. Pratimą kartokite 8–10 kartų.

„Ramstis“

Atsistokite tiesiai, kojos pečių plotyje. Vieną ranką ištieskite ir pasukite į šoną pečių lygyje. Delnu atsiremkite į sieną ir atsipalaiduokite. Kūnu šiek tiek palinkite į priekį ir pasisukite nuo sienos į priešingą pusę . Išbūkite šioje pozoje kelias sekunde ir sugrįžkite į pradinę padėtį. Padarykite tą patį su kita ranka. Pratimą kartokite 10 kartų.

„Vienetas“

Atsistokite tiesiai, kojos pečių plotyje. Rankas sukabinkite už nugaros. Įkvėpdami kelkite rankas už nugaros į viršų, kol pajusite krūtinės raumenų įtampą. Iškvėpdami nuleiskite. Pakartokite 10 kartų. Tada vieną kartą pasilenkite į priekį ir atsitieskite.

Šaltinis: „Econet“.
2020 09 17 07:38
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt