antradienis, liepos 7 d.
„Tesco“ pirkėjai įgėlė bananuose tūnojęs skorpionas
tiesa.com

Naujienų portalas mirror.co.uk pranešė, kad britei, Kitai Fitton, įgėlė skorpionas, tūnojęs „Tesco“ pirktoje ekologiškų bananų kekėje.

Jauna moteris teigė, kad pirko bananus šalia namų esančioje „Tesco“ parduotuvėje. Incidento metu, socialine darbuotoja dirbanti moteris pakavo pietus neįgaliems jaunuoliams. Imdama bananus iš pakavimo maišelio, K. Fitton pajuto stiprų įgėlimo skausmą, o iškart po jo išvydo iš kekės ropojantį skorpioną.

20-ties metų K.Fitton iš Crayfordo pasakojo: „Aš esu drąsus žmogus, tačiau tai buvo itin baisu. Skausmas buvo keturiasdešimt kartų didesnis nei būtų įgėlusi bitė. Skausmas buvo toks didelis, kad aš galvojau, kad mirsiu vietoje.“

Skorpionas buvo užmuštas panaudojus batą ir įdėtas į maišelį, jei prireiktų įrodymų. 

Pasak naujienų portalo, po incidento K. Fitton nuskubėjo į ligoninės priimamajį, tačiau medikai manė, kad moteris juokauja dėl skorpiono įkandimo, nes Jungtinėje Karalystėje jų tiesiog nėra. Tik tada, kai K. Fitton parodė skorpiono nuotrauką, medikai ėmėsi veiksmų.

Moters teigimu, gydytojai nežinojo, kaip tinkamai elgtis įkandus skorpionui ir skyrė pacientei vaistų nuo skausmo. Šiuo metu K. Fitton visiškai nejaučia mažojo rankos piršto, tad žada grįžti atgal į ligoninę.

„Mane ištiko šokas, mano ranka tapo nejautri ir širdies ritmas buvo smarkiai padidėjęs. Net praėjus dviems valandoms po skorpiono įgėlimo, širdies ritmas siekė 100 mušimų per minutę. Tai baisiausias skausmas, kokį kada esu patyrusi,“ – savo išgyvenimais dalinosi K. Fitton.

Tuo tarpu „Tesco“ nukentėjusiai merginai tepasiūlė kompensuoti bananų pakuotės kainą – 0.59 svaro. Visgi vėliau prekybos tinklo atstovai pažadėjo, jog dėl šio atvejo bus pradėtas tyrimas.

Tai jau ne pirmas atvejis, kai prekybos centruose pirktuose bananuose randama pavojingų gyvių. Neseniai spaudoje aprašytas ne vienas atvejis, kai bananų kekėse tūnojo vorai, o vienas jų – buvo įkandęs ir lietuviui.

Nuodingų vorų atakos tęsiasi –  įkando ir lietuviui. 

[696]

2015 07 13 21:20
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt