sekmadienis, liepos 5 d.
Tikri tikro vyro ratai
tiesa.com

Vyrai įsitikinę, kad jų seksualumas priklauso nuo to, kokiu automobiliu jie važinėja, o geriausias būdas atkreipti moterų dėmesį –brangi mašina.

Džentelmenams, kurie nori sukurti gerą įspūdį apie save dailiosios lyties atstovėms, verta pasirūpinti... savo automobiliu. Nes mokslininkai įsitikinę – turima mašina išduoda jūsų charakterį, pomėgius, žalingus įpročius ir netgi seksualumą.
 
Brangūs automobiliai – seksualūs
Kanados mokslininkų atlikti tyrimai rodo, kad trykštantys seksualumu vyrai itin mėgsta greitį, todėl pirmenybę teikia sportiniams automobiliams. Vairuojančių „Porsche“ testosterono lygis kraujyje yra padidėjęs. O štai automobilio „Toyota“ vairuotojų – priešingai: šiek tiek mažesnis nei vidutinis.
Vyrams geras automobilis – tai savotiška reklama savo seksualumui pademonstruoti. Ir jie teisūs, nes prabangių automobilių vairuotojai iš tikrųjų labiau patinka moterims, – tokią išvadą patvirtino ir Didžiosios Britanijos mokslininkai. Britų psichologai atliko eksperimentą, kuriame dalyvavo 21–40 metų moterys. Jos buvo suskirstytos į dvi grupes ir turėjo įvertinti vyrų patrauklumą.
Pirmosios grupės moterims teko fotografijos, kuriose vyrai sėdi prabangiuose automobiliuose, o antrosios grupės moterims – tų pačių vyrų nuotraukos, tačiau jose vyrai sėdi gerokai kuklesniuose automobiliuose. Paaiškėjo, kad moterys iš tikrųjų daugiau dėmesio skyrė tam vyrui, kuris sėdėjo brangiame automobilyje. Kuo prabangesnė buvo jo transporto priemonė, tuo simpatiškesnis jis atrodė moterims.
Beje, patys brangių transporto priemonių savininkai retai atkreipia dėmesį, kokį automobilį vairuoja moteris. Mokslininkai atliko ir atvirkščią eksperimentą: vyrams buvo parodytos tų pačių moterų, bet sėdinčių skirtinguose automobiliuose, nuotraukos. Priešingai nei moterys, vyrai iš viso nekreipė dėmesio į moterų mašinas, o moterų patrauklumą vertino pagal veidą ir figūrą.
 
Mašina ir charakteris
 
Automobilis daugeliui vyrų – ne tik priemonė nuvykti iš taško A iki taško B, bet ir saviraiškos galimybė, kurią jie sėkmingai išnaudoja. Todėl pagal tai, kokį automobilį vairuoja, galima spėti ne tik apie vyro kišenę, bet ir apie jo charakterį.
 
Suomių psichologai nustatė, kad atsisėdęs už vairo vyras geba išreikšti viską – ir savo temperamentą, ir seksualumą, ir gebėjimą spręsti gyvenimiškas problemas.
Vyrai, vairuojantys galingus džipus, paprastai bet kokia kaina siekia gauti visa, kas geriausia. Beje, tai pasakytina ne tik apie daiktus, bet ir apie emocijas. Jų nedomina trumpi pasimatymai ar seksas su pirma pasitaikiusia moteriškos lyties atstove. Be to, jie niekada nenutrauks flirto nepasiekę finišo tiesiosios, mat jei jau užsigeidė šios moters – tai ją ir gaus.
 
Madingus automobilius paprastai renkasi vyrukai, kurie visur stengiasi pasirodyti geriausi – ne tik profesinėje veikloje ar žaisdami futbolą su bičiuliais, bet ir lovos reikaluose, o tai partnerei garantuoja nepakartojamas meilės naktis šio vyro glėbyje. Tiesa, kalbėdami apie savo gyvenimą, buitį ar darbą jie mėgsta pagražinti kai kuriuos faktus – kad tik nepasirodytų pernelyg menki ir nuobodūs. Beje, šie vyrai, norėdami įrodyti savo šaunumą, kartais tampa tikrais moterų kolekcionieriais.
 
Na, o labiausiai į meilės nuotykius linkę agresyviai galingus bei greitus automobilius vairuojantys vyrai. Ypač tai pasakytina apie tuos padūkėlius, kuriems pašėlusiu greičiu labiau patinka lėkti ne dieną, o naktį.
Tuo tarpu tie, kurie mėgsta vairuoti dieną, užsiimdami seksu dažniausiai trokšta pikantiškų vaizdų. Jiems patinka, kai partnerė keičia savo išvaizdą.
Jei vyras vairuoja ramiai, saugiai ir neskubėdamas, toks jis bus ir lovoje: gal ne itin išradingas, bet užtat patikimas ir pasitikintis savimi.
Tie, kurie vairuodami mėgsta pasilinksminti, pašmaikštauti, gyvenime retai kada kreipia dėmesį į smulkmenas.
 
Violetinė spalva – nepatraukliausia
 
Draudimo kompanija „Churchill“ atliko apklausą ir nustatė, kad seksualiausia automobilio spalva laikoma sidabrinė, antra – juoda, o trečia – raudona.
Tuo tarpu baltų, žalių ar pilkų automobilių vairuotojai moteris kelyje domina retai.
Beje, keliuose beveik nepamatysite violetinių automobilių. Pasirodo, vyrams ši spalva – pati nepatraukliausia, o į stipriąją lytį orientuota automobilių pramonė, savo ruožtu, tiesiog negamina šios spalvos automobilių.
 
Kėbulo tipas ir spalva gali daug papasakoti apie mašinos šeimininką. Raudona – optimistas, žalia – intelektualas, mėlyna ir geltona – romantikas. Dvivietį kupė renkasi laisvę branginantis individualistas, sedanus – kompanijos nesibodintys „tvarkinguoliai“, o universalus – „ūkiški“ vyrai arba kelionių mėgėjai. Vienatūriais automobiliais važinėja amžini turistai arba visiškos jų priešingybės, t. y. tie, kurie be šeimos nežengia nė žingsnio.
 
Vokiškos „Audi“ arba „VW“ šeimininkas – solidus ir patikimas žmogus, tačiau kartais nuobodokas, kaip ir pačios mašinos. O štai prancūziškų modelių gerbėjai – žmonės, neabejingi subtiliam dizainui ir rafinuotiems techniniams sprendimams, turintys menišką sielą, tačiau dažniausiai nepastovūs. Amerikietiškų automobilių pirkėjas – lyderiauti mėgstantis komforto mėgėjas, nelinkęs taupyti, kai trokšta pasiekti savo tikslą.
 
Vis dėlto seksualiausiais vairuotojais moterys laiko vyrukus, sėdinčius už „Aston Martin“, „Ferrari“ ir „Porsche“ vairo. Tačiau žurnalo „Men‘s Car“ duomenimis, patys aktyviausi meilės fronte – BMW, „Audi“ ir „Mini“ vairuotojai.
 
Paslaptys automobilio salone
 
Mašinos vidus irgi daug pasako apie jo savininką. Nišos, lentynėlės ir pirštinių dėtuvė akimirksniu išduoda žalingus mašinos šeimininko įpročius ir laisvalaikio pomėgius. Nuorūkos ir alaus kamšteliai peleninėje – automobilio savininkas rūko ir nevengia alkoholio, o valas ir kabliukai dėtuvėje reiškia, kad jis žvejys.
 
Jei pirštinių skyrelyje vietoj tuščio alaus butelio ar žvejybos įnagių mėtosi prezervatyvų pakuotė, galima spėti, kad jis nevengia atsitiktinių nuotykių. Automobilis apie savo šeimininką tikrai gali papasakoti daug, tad vyrams vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kokią transporto priemonę rinktis. O moterys, kurios lyg seklės tyrinėja naujojo draugo automobilį, turėtų atminti – vyriškis su blizgančiu, galingu mersedesu tikrai gali pasirodyti kaip svajonių princas, tačiau gal jo automobilis tėra brangus, bet labai pavojingas kabliukas naiviai žuvelei...
 

2010 04 09 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt