penktadienis, spalio 7 d.
Tingiausių Zodiako ženklų reitingas
Alfa.lt
Pixabay
Tinginys

Astrologai sudarė sąrašą Zodiako ženklų, kuriems būdingas tingėjimas ir kurie dažniausiai leidžia laiką ant sofos. Kas jie?

VI vieta. VANDENIS

Vandenis yra taip įsitraukęs į savo vidinį pasaulį, kad jam sunku išeiti už savo asmeninių interesų ribų. Astrologė iVictoria Thomas Vandenį vadina „klasikiniu neišsipildžiusiu žmogumi su nerealizuotu potencialu“.

Todėl šiam ženklui taip pat sunku ką nors daryti dėl kitų. Jei paprašysite jų iškrauti indaplovę ar išnešti šiukšles, labai tikėtina, kad jie atsisakys.

„Nors Vandenis yra labai smalsus ir protingas Zodiako ženklas, jis ne visada linkęs atlikti užduotis, kurias laiko nuobodžiomis, – sako aiškiaregė ir astrologė Emily Newman. –Vandenis mėgsta linksmybes ir yra temperamentingos prigimties, todėl jis mieliau nesiima nemėgstamo darbo.“

V vieta. ŽUVYS

Žuvys yra itin kūrybingos, dažnai būna menininkės ir dizainerės. Nors jos aistringai mėgsta savo užsiėmimus, tačiau vengia itin daug dirbti ir yra linkusios atidėlioti.

Newmanas sako, kad jos „vengs kiekvienos užduoties iki paskutinės minutės“. Šio Zodiako ženklo atstovus galite sutikti ieškančius įkvėpimo paplūdimyje arba einančius vidurnaktį bėgioti, kad patirtų kūrybinį proveržį.

Gerai, jei Žuvys dirba vienos, bet jei esate jų kolega, jos gali varginti. Tikėkitės, kad dėl paprasčiausių užduočių su jomis teks bendrauti kelis kartus. Jos gali įkalbėti jus padėti, kad galėtų pademonstruoti savo kūrybinį meistriškumą.

IV vieta. ŠAULYS

Šauliui svarbiausia gerai praleisti laiką, o tai lemia jo neveiklumą, kai jis nevaikšto po miestą.

„Šaulys vertina savo nepriklausomybę, ypač kelionių ir laisvalaikio praleidimo srityje, todėl jis nori gyventi pagal savo sąlygas“, – aiškina Newmanas. Kam atlikti tokius kasdienius darbus kaip skalbimas ir maisto produktų pirkimas, jei galite keliauti po pasaulį?

Newmanas taip pat pabrėžia, kad šis nepastovus ženklas dažnai „neprivalo dirbti“. Šaulio ženklo atstovai yra įdomūs bendradarbiai, nes jie pasakos jums istorijas apie savo laukinius nuotykius, tačiau jie nėra patikimi. Kai jie susitaupys pakankamai lėšų kitai kelionei, nesitikėkite sulaukti net dviejų savaičių įspėjimo.

III vieta. SVARSTYKLĖS

Tomas sako, kad lengvabūdiškos Svarstyklės mėgsta, kad viskas būtų malonu ir lengva. Jis aiškina, kad jos lengvai patiria stresą, todėl, užuot apmokėjusios sąskaitas, įkiš jas į stalčiaus dugną.

Tačiau tai nereiškia, kad Svarstyklės negali imtis darbo. „Kai turi energijos, jos dirba, bet tai nėra jų prioritetas“, – teigia Newman.

Vienas iš priežasčių, kai Svarstyklės mažiau tinginiauja, yra tas, kad jos turi „kur kas labiau motyvuotą bičiulį, dažnai valdingą Aviną, kuris pašalins netvarką“, – sako Tomas. Kai turi žmogų, kuris gali jas išauklėti, Svarstyklės būna produktyvesnės.

II vieta. JAUTIS

Jaučio ženklo atstovai mėgsta turėti ramią erdvę ir, norėdami tai pasiekti, itin kruopščiai valys ir tvarkysis. Tačiau nepaisant to, kad yra atsakingi, jie taip pat mėgsta atsipalaiduoti ir žiūrėti TV laidas. „Jautis nemėgsta sunkaus darbo, tačiau jis susidoroja su itin svarbiomis pareigomis,“ – aiškina Newmanas.

Thomas sako, kad kraštutiniais atvejais Jautis gali būti „kaip kūdikis, kuris visada nori būti auklėjamas, lepinamas ir raminamas saldumynais“. Atsižvelgiant į jo kulinarinį skonį, galima tikėtis, kad televizijos žiūrėjimo maratone bus gausu skanėstų.

I vieta. LIŪTAS

Vakarėlius mėgstantis Liūtas daugiau dėmesio skiria linksmybėms nei atsakomybei. „Liūtas gali vertinti buvimą dėmesio centre, bet ne pastangas, kurių reikia jam pasiekti“, – aiškina Newmanas. Taigi, nors jis gali turėti daug energijos ir motyvaciją surengti pasilinksminimą, jis vengs tvarkytis.

Kalbant apie profesinę aplinką, Thomas apibūdina Liūto ženklo atstovus kaip „puikius pardavėjus“, kurie moka dalyti pažadus. Jie susijaudina imdamiesi naujų projektų, bet kai atsiranda įtampa, jie pasitelkia darbštesnius ženklus, kad šie perimtų kasdienius darbus.

ve.lt

2022 09 14 14:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt