šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
Tinkamas partneris išvaduos jus nuo kompleksų, o ne daugins juos
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Pora

Jeigu vyras bando jus perauklėti, pataisyti jūsų išvaizdą, nuolat daro pastabas, laikas prisiminti apie asmenines ribas.

Partneris stengiasi kontroliuoti net menkiausius jūsų gyvenimo niuansus? Verta susimąstyti, ar tikrai jums reikalingas toks išrinktasis.

Teisingas vyras padės jums išsivaduoti nuo kompleksų, o ne atvirkščiai – tik įsitaisyti naujų.

Pasitaiko tokių vyrų, ,kurie po lozungu „Noriu, kaip geriau tau“ ima aiškinti moteriai apie tai, kaip jai reikia elgtis, rengtis, apskritai atrodyti, kokį gyvenimo būdą puoselėti. Kitaip tariant, vyras daro spaudimą moteriai ir stengiasi pritempti ją prie savo įsivaizduojamo idealo, palaužti ją ir padaryti patogią sau.

„Noriu, kad tau būtų tik geriau“

Toks vyra nepadeda moteriai išsivaduoti nuo kompleksų, kurių ir taip kiekviena turi, net jeigu jie visiškai išgalvoti. Priešingai, jis sustiprina senuosius ir dar prideda naujų, o moteriai tikrai ne to reikia. Taip neturi būti dviejų tikrai mylinčių žmonių darniuose santykiuose.

Svarbu pastebėti tokius momentus partnerio elgsenoje ir užkirsti jiems kelią. Kaip pataria psichologė Viktorija Kirsta, moteriai reikia turėti labai tvirtą vidinę šerdį ir atramą savyje, žinoti ir aiškiai suprasti, kad niekas neturi teisės daryti jai spaudimo, taip pat ir mylimas žmogus tariamai geranoriškais tikslais.

Tam reikia turėti atramą savyje, nepriklausyti nuo vyro nei materialiai, nei emocionaliai, Juk tik tokiu atveju vyras neturės jokio pagrindo diktuoti jums savo sąlygų, nurodinėti, kaip jums reikia atrodyti ir elgtis.

Tai yra jūsų asmeninis reikalas. Jeigu jūs nebūsite priklausoma nuo vyro, vadinasi, jums nereikės stengtis jam įtikti. Tada galėsite būti du lygiaverčiai partneriai, o tai yra labai svarbu santykiuose.

Tokia moteris nešaukia visiems aplinkui ir neįrodinėja, kad ji turi savo ribas ir pati geriau už kitus žino, ką jai daryti. Ji paprasčiausiai vieną kartą tai paskelbia, ir viskas. Daugiau ji prie šios temos negrįžta, nes nėra prasmės tai daryti – arba girdi ir priima ją, arba ne.

Žinoma, tokia moteris myli save, bet ji sugeba mylėti ir vyrą. Ji tiki juo, kad jis gali linkėti jai gero, kaip pats supranta, bet tai netrukdo jai tikėti savimi, tai yra, tikėdama juo ji nepraranda pasitikėjimo savimi – tai yra svarbiausia.

Ji aiškiai žino, ko nori , o ko – tikrai ne. Pareiškia savo išrinktajam tai žodžiais, o ne užuominomis. Taip viskas paprasta, tačiau kai kurioms moterims vis dar tebėra sudėtinga.

Kaip pataria psichologė Kirsta, būtent dėl to jums reikia padaryti vieną labai svarbų dalyką – išmokti būti kaip uola savo principų ir įsitikinimų atžvilgiu, o ne klausyti visų aplinkui, tarytum svetimi žmonės galėtų geriau už jus žinoti, ko jums reikia iš tikrųjų. Bet taip nebūna niekada.

Žinoma, jūs galite būti atviros pasauliui ir naujai patirčiai, bet jeigu jūs visą laiką kaip kempinė sugersite svetimus patarimus ir manysite, kad būtent taip nuo šiol jums reikia gyventi ir engtis, tai nieko gero iš to neišeis.

Jūs tik vis labiau apaugsite kompleksais ir baimėmis, nebegalėsite savarankiškai su visu tuo susidoroti. Užuot stengusios būti idealu kitam žmogui, verčiau pasistenkite būti juo sau. Būkite savo asmeninis idealas – tokia, kokia esate! Paprasčiausiai būkite tikrai laiminga!

2021 09 06 08:48
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt