sekmadienis, sausio 24 d.
Totalinis dėkingumas – stebuklinga praktika, pakeičianti gyvenimą
Alfa.lt

Žmonės, su kuriais mus suveda likimas, įneša neįkainojamą indėlį į mūsų gyvenimą. Jie palaiko, padeda, dovanoja vertingą patirtį. Net priešų buvimas turi savo prasmę mūsų egzistencijoje. Tėvai, mokytojai, pagalbininkai, visata – mūsų dėkingumas turi išsiplėsti ir apimti viską.

Išbandykite ir jūs Totalinio dėkingumo arba 360 laipsnių dėkingumo praktiką, kurią aprašė portalas „B17“. Tai – tikrai nuostabus ir efektyvus metodas.

Pirmas variantas. Tėvai

Įsivaizduokite savo tėvus tuo momentu, kai jūs gimėte. Tėvas pasitinka motiną gimdymo namuose su verkiančiu ryšuliu ant rankų. Įsivaizduokite, kokie jie laimingi.

Pažvelkite jiems į akis ir pasakykite: „Mieli tėveliai! Ačiū jums už gyvenimą. Tai buvo nuostabi jūsų dovana man. Aš ją priimu. Padarysiu iš savo gyvenimo kažką labai gero visų džiaugsmui!

Antras variantas. Mokytojai

Prisiminkite tuos, kurie išmokė jus naudingų dalykų: žaisti žaidimus ar užsidirbti pinigų. Gal kažkas išmokė dėmesingai įsiklausyti į visatos siunčiamus signalus ir iššifruoti juos. Gal prieš daug metų kažkoks žmogus davė jums impulsą pasirinkti profesiją, kuri jums įdomi.

Mintyse įsivaizduokite tą žmogų, pažvelkite į jo akis ir pasakykite: „Ačiū už tą patirtį. Tai, ką jūs man davėte, tapo mano profesija daugybei metų ir mano likimu Svarbiausia tai, ką davėte man savo asmeniniu pavyzdžiu – jūs užkrėtėte mane savo interesu gyvenimui. Tai man yra didžiausia vertybė – žiūrėti į gyvenimą, į pasaulį, į save, į žmones su susidomėjimu. Dėkoju jums už tai!“

Trečias variantas. Pagalbininkai

Pagalbininkai gali būti įvairūs. Kažkas davė nusirašyti per egzaminą, o kažkas pagelbėjo pinigais sunkiu momentu. Kažkas pakuždėjo problemos sprendimą, o kažkas paguodė. Kartais pagalbininkas būna tas, kuris nestumdė jūsų ir nespardė, kai kiti tai darė. Kartais paprasti palaikymo žodžiai būna kur kas svarbesni už visa kita.

Įsivaizduokite vieną ar kelis žmones iš savo pagalbininkų, pažvelkite jiems į akis ir pasakykite: „Ačiū. Su jūsų pagalba aš padariau savo gyvenime kur kas daugiau, pasiekiau reikšmingų dalykų . Svarbiausia, kad jūsų dalyvavimas mano gyvenime dovanojo man tikėjimą, kad pasaulis yra geras man. Ir man dėl to labai gerai. Aš pasitikiu savimi. Pasitikiu kitais. Dėkoju už tai.

Ketvirtas variantas. Priešai

Priešai taip pat būna įvairūs. Jeigu pažvelgsite į kiekvieną jų iš dieviškojo plano aukštumų, jūsų reinkarnacijos šiame gyvenimo požiūriu, tai daugumoje atvejų paaiškės, kad jūsų priešai neriasi iš kailio, kad jums pakenktų, o iš tikrųjų grūdina jus, skatina vystymąsi ir tobulėjimą.

Įsivaizduokite vieną iš savo priešų ir pasakykite jam: „Ačiū! Tu šauniai pasistengei, kad padarytumei mane stipresnį. Ačiū tau!“.

Penktas variantas. Universalus

Jeigu norite per trumpą laiką duoti sau maksimalios naudos, tai padarykite tokį dalyką. Įsivaizduokite save vieną su visata. Ir prisiminkite, kiek resursų, kiek stebuklingų dovanų jūs gavote, gaunate ir gausite kiekvieną dieną. Ir stogą virš galvos, ir maisto kasdieninio, ir nuotykių, ir įspūdžių, ir patirties, ir vertingų pamokų, ir meilės, ir įkvėpimo. Ir tėvų, ir draugų. Ir priešų, ir globėjų. Ir išbandymų dienų, ir poilsio bei atsipalaidavimo etapų. Ir visa tai sudaro nepakartojamą, unikalų derinį.

Juk tai nuostabu! Tai šventė, stebuklas!

Tuo gilaus visatos dosnumo suvokimo momentu pasakykite jai: „Dėkoju tau, visata, už viską, kas buvo, yra ir bus!“

O kas paskui? Kas toliau?

O toliau paprasčiausiai gyvenkite savo gyvenimo dienas, kurkite, klausykitės, kalbėkite, mylėkite visą pasaulį. Mylėkite kiekvieną aplinkui, artimą ir mielą. Mylėkite grožį aplinkui, palaikykite švarą ir tvarką, saugokite savo širdies gerumą.

Ir išaugs jūsų pasodinta „ropė“ didelė, didelė, iki dangaus. Derlius bus gausus. Ne visiems suprantamas. Kai kas klausinės: „Iš kur pas jus tiek turtų?“

O jūs žinosite aiškiai. Sėkmės, laimės, santarvės ir sveikatos šaknys slypi jūsų dėkingume visatai, gyvenimui, pasauliui, sau ir visiems aplinkui.

Dėkingumas yra jūsų raktas į pozityvių savęs ir pasaulio suvokimą

2020 12 14 07:11
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt