penktadienis, balandžio 16 d.
Trijų vyrų šeima džiaugiasi galėdami auginti du vaikus: tai tarsi laimėjimas loterijoje
Alfa.lt

Ianas Jenkinsas, Alanas Mayfieldas ir Jeremy Hodgesas sako, kad jie turėjo pereiti teisinį mūšį, kad galėtų auginti du vaikus, skelbia People.

Nepaisydamas unikalių aplinkybių, I. Jenkinsas sakė portalui, kad jie yra kaip ir kita šiuolaikinė šeima, išskyrus teisines kliūtis, kurias jiems teko įveikti, kad jie būtų laimingi.

„Turiu visas šias nuostabias šeimas, kurios mus priima, myli ir džiaugiasi mūsų vaikais. Mes turime du gražius mažus vaikus. Turiu dar du partnerius, kurių nemaniau galintis turėti. Man tai yra tarsi laimėjimas loterijoje“, – sakė I. Jenkinsas. 

Nors I. Jenkinsas prieš tapdamas tėvu abejojo, ar yra „vaikų žmogus“, A. Mayfieldas ilgai svajojo apie tėvystę, ir, prisijungus J. Hodgesui, vyrai pradėjo planuoti savo ateitį.

Po to, kai A. Mayfieldo vaikystės draugė pasisiūlė tapti kiaušinėlių donore, o kita draugė sutiko tapti surogatine motina, 2017 m. gimė dukra Piper.

Vis dėlto ne viskas buvo tobula: likus dienai prieš Piper atėjimą į pasaulį, teisėja turėjo nuspręsti, ar trys vyrai galės būti įrašyti į gimimo liudijimą. Tai užtikrintų jiems visas teisėtas teises vaiko gyvenime.

Nepaisant teisėjos argumento, kad tokiai situacijai nebuvo teisinio precedento ir pasiūlymo, ji galiausiai sutiko ir patenkino jų norą.

Vėliau šeima susilaukė antrojo vaikelio – sūnaus Parkerio. Sūnų pagimdė kita surogatinė motina, bet kiaušinėlių donorė buvo ta pati, šią moterį vaikai vadina teta. Šį kartą visi trys vyrai buvo įrašyti į vaiko gimimo liudijimą ir nereikėjo lankytis teisme.

Nors vyrai negali legaliai susituokti, jie sujungė savo finansus ir įvertino visą savo turtą kaip bendruomenės turtą.

2021 03 18 07:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt