šeštadienis, balandžio 10 d.
Trys ženklai, kuriems pagal Indų horoskopą 2021-aisiais labiausiai pasiseks meilės ir finansų srityse
Alfa.lt

Indų 2021-ųjų metų horoskopas pagrįstas medicininiu ratu. Skirtingai nuo vakarietiško horoskopo, žvaigždės ir planetos tokiam aiškinimui nenaudojamos, nes šiuo atveju astrologinių prognozių pagrindas yra gamta.

Pagal Indų horoskopą 2021-ieji metai atneš ypatingą laimę trims horoskopo ženklams. Tačiau reikia nepamiršti, kad ši sistema nenaudoja tokių gyvūnų globėjų, kurie yra įprasti Kinų ar Japonų horoskopams.

Taigi 2021-aisiais metais pagal Indų horoskopą ŽĄSIES ženklo atstovams – tiems, kurie gimė nuo gruodžio 23 iki sausio 19 dienos – žadami pelningi sandoriai ir naujas romantiškų santykių etapas. Jų laukia vestuvės arba susitikimas su likimo skirtu žmogumi.

Ne mažiau pasiseks ELNIO ženklo atstovams (gimusiems gegužės 21 – birželio 20 d.). Pagal Indų horoskopą, šiemet jų laukia paaukštinimas, verslo plėtra ir laiminga meilė.

Be to, horoskopas žada sėkmę GYVATEI. Šio ženklo atstovams, gimusiems nuo spalio 24 iki lapkričio 21 dienos, prognozuojama meilė ir pagarba santykiuose, taip pat galia ir sėkmė karjeroje.

Ar jums pasisekė gimti po kuriuo nors iš šių sėkmingųjų Indų horoskopo ženklų?

2021 01 28 11:21
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt