trečiadienis, spalio 20 d.
Trys Zodiako ženklai, kurie negaili pinigų brangiems drabužiams
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Apsipirkinėjimas

Drabužiai reikalingi kasdien. Visi žmonės periodiškai atnaujina savo garderobą, nori būti patrauklūs ir stilingi.

Kai kurie Zodiako ženklai per daug mėgaujasi apsipirkinėjimu ir gali išleisti drabužiams pasakiškas sumas.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Viską, kas yra geriausia, Jautis sau būtinai nusipirks. Jam patinka prabanga, todėl jis sau nieko negaili.

Šio Zodiako ženklo atstovai rinksis tik brangius drabužius ir pirks tik aukščiausios kokybės avalynę, kuri taip pat kainuos nemažai.

Visą Jaučio garderobą sudarys labai prabangūs drabužiai. Kiekviena detalė bus apgalvota. Visi daiktai derės vieni su kitais.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai yra iš prigintiems egoistai, todėl jie pasirengę išleisti sau visą šeimos biudžetą. Liūtas labai myli save ir pigių daiktų niekada nepirks.

Liūtas palepins save naujais brangiais pirkiniais. Jeigu jam po to liks nors kiek pinigų, tai jis galės ir artimiesiems nupirkti kokį gerą daiktą.

Liūtui patinka, kai jo artimieji džiaugiasi, todėl jis pasinaudoja proga jiems ką nors padovanoti, jeigu tokia galimybė pasitaiko.

Savo garderobui Liūtas niekada negailės pinigų ir netaupys. Jis gali atsisakyti maisto ar kelionių, bet drabužiams visada skirs stambias pinigų sumas.

AVINAS

(03 21–04 20)

Parduotuvės – mėgstama Avino vieta. Jose jis gali praleisti visą savaitgalį. Šio Zodiako ženklo atstovams patinka apžiūrinėti visokius daiktus, bet labiausiai juos traukia drabužiai.

Avinas gali pasimatuoti per dieną šimtus drabužių. Jis rinksis, kurs unikalų stilių. Patikusiems daiktams Avinas gali išleisti paskutinius pinigus ir išeiti tuščiomis kišenėmis iš prekybos centro.

Tačiau Avinas dėl to nesusk sau galvos. Jis jausis laimingas.

2021 09 06 11:27
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt