penktadienis, gruodžio 3 d.
Trys Zodiako ženklai, kurie niekaip neįstengia suvaldyti savo pykčio
tiesa.com
Zinoti.lt
Pyktis

Yra keletas Zodiako ženklų, kurie negali valdyti savo emocijų. Laimės akimirkomis jie šauks iš džiaugsmo, o nemaloniais momentais parodys savo pyktį. Išduosime paslaptį, kurie Zodiako ženklai yra labiausiai nesivaldantys.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šio žmogaus reakcija yra ryški ir suprantama. Avinas yra pernelyg tiesmukas, todėl nesistengia slėpti savo emocijų. Jis gali juoktis, jei jam tai juokinga, gindamas savo nuomonę – gestikuliuoti rankomis ir trankyti į stalą, jei jam kažkas nepatinka. Su Avinu viskas paprasta, apie jo nuotaikos svyravimus galite sužinoti net būdami kaimyniniame bute. Jei jis laimingas, tai juoksis taip, kad pusė miesto tai išgirs. Jei jį išvesite iš kantrybės, jis rėks taip, kad apie tai išgirs visame pasaulyje. Tačiau atkreipkite dėmesį – Avinas lengvai praranda savikontrolę, bet taip pat lengvai ir nurimsta.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Įniršęs Skorpionas kaip ir Avinas smarkiai paveikia aplinkinius. Tačiau Skorpionas elgiasi kitaip. Jis pamažu kaupia savyje nepasitenkinimą. Ir jei užlipsite jam ant nuospaudos, tai jis tiesiog sprogs. Jei jis įsižeis, tuomet nedelsdamas gali nutraukti visus santykius su jumis. Ir būkite atsargūs, kartais Skorpionas taip netenka kantrybės, kad nepajėgia kontroliuoti savo veiksmų ir gali tapti žiaurus. Tačiau dažniausiai jis tik lėtai nuodija jus savo nuodais, keršydamas už tai, kad jį įžeidėte. Būkite tikri, kad jis prisimins kiekvieną nuoskaudą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Jautrus ir emocingas žmogus. Jis yra pakankamai bailus ir įsižeidžia, jei pasakote jam ką nors šiurkštaus. Bet jis gali parodyti ir džiaugsmą, jei padarysite jam ką nors gero. Vėžys nuolat galvoja, kad viskas bus gerai, tačiau atšiauri realybė ne visada leidžia jam džiaugtis. Vėžys gali būti įžeistas iki ašarų. Paprastai šio ženklo atstovas neparodo, kad buvo įskaudintas, tačiau viską galima perskaityti iš jo veido. Ir kartais emocijos ima viršų, ypač po stipraus šoko ar didelio alkoholio kiekio. Šis Zodiako ženklas nėra agresyvus, pyktį jis išreiškia kitaip – apmaudu ir ašaromis.

Zinoti.lt

2021 10 22 13:07
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt