ketvirtadienis, gegužės 6 d.
Trys Zodiako ženklai, kurie visada turi pinigų
Alfa.lt

Šamanė Kazhetta Akhmetzhanova atskleidė, kurie Zodiako ženklai visada turi pinigų. Kad ir kas nutiktų, jie žino, kaip jų gauti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas, ugnies ženklas, polinkį į lyderystę laiko vienu iš jo asmenybės bruožų. Liūtai yra savimi pasitikintys, energingi ir bendraujantys. Jie puikiai žino, kaip juos suvokia kiti. Liūtai supranta, kad jų charakterio savybės koreliuoja su sumanumu ir iniciatyviu požiūriu į paaukštinimus, kurie gali prisidėti prie karjeros sėkmės ir finansinės naudos.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinai yra labai aktyvūs, išradingi ir nenorintys pasiduoti. Be to, jie yra pakankamai motyvuoti įgyvendinti bet kokią idėją. Avino akimis, tik sunkus darbas gali suteikti jiems gerą gyvenimą ir didelį atlyginimą. Avinai visada gali gauti įvairiausių privilegijų ir pasinaudoja proga uždirbti daug pinigų.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šis Zodiako ženklas yra gudrus, protingas ir diplomatiškas. Žmonės, gimę po Jaučio ženklu, turi nepaprastų idėjų ir moka kurti bei pasinaudoti įvairiomis galimybėmis. Niekas negali pakeisti jų įsitikinimų. Kur yra valia, ten yra ir išeitis. Jautis turi daug galimybių, ir jiems lengva užsidirbti pinigų. Todėl tikėtina, kad Jaučio šeima tikrai lengvai praturtės.

2021 04 09 11:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt