trečiadienis, spalio 5 d.
Tvarkinga darbo vieta: kuriems Zodiako ženklams būdingas tvarkos jausmas?
Gražina Vasiliauskienė
Freepik.com
tvarka

Kad galėtume nesiblaškyti ir būti kuo produktyvesni, turime palaikyti tvarką savo aplinkoje. Atrodo, kad tai nieko nereiškia, kad netvarka negali trukdyti darbui.

Iš tikrųjų nustatyta, kad chaosas ant darbo stalo blaško dėmesį ir trukdo susikaupti. Ir nors žmonės tai žino, ne visi sugeba palaikyti švarą aplinkui.

Tik keli Zodiako ženklai gali pasigirti, kad jų darbo vietoje viešpatauja pavyzdinga tvarka.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo asmenims viskas turi būti susisteminta, aiškiai sudėta, sutvarkyta, nes kitaip jie tiesiog negali atsiduoti darbui. Ožiaragis stengiasi sudėti daiktus ant savo darbo stalo taip, kad viskas būtų tvarkinga, bet tuo pačiu liktų po ranka.

Dėl to ant stalo visada lieka kažkokių daiktų ar aksesuarų. Bet bendras vaizdas visada atrodo tvarkingas. Ožiaragis nesunkiai randa viską, ko jam reikia, kai kiti pasiklysta savo erdvėje.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai negali gyventi netvarkingoje aplinkoje, nes tai juos slegia. Dėl šios priežasties jų namuose visada yra pavyzdinga tvarka ir švara. Tą patį galima pasakyti ir apie Mergelės darbovietę.

Mergelė viską, ką deda ant stalo, stengiasi sudėlioti minimalistiniu stiliumi, kad niekas netrauktų žvilgsnio ir neblaškytų dėmesio. Mergelė labai brangina savo reputaciją, todėl niekada neapsikraus daiktais, kad nesugadintų savo gero įvaizdžio.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo žmonės turi pirmūno sindromą, kuris dažnai neleidžia jiems ramiai gyventi. Svarstyklės gali šveisti ir valyti net ten, kur kitiems atrodo ideali švara.

Taip jos elgiasi ir biure, stengiasi reguliariai visą savo darbo vietą iššveisti iki blizgesio ir tobulai sutvarkyti. Apskritai toks noras yra pagirtinas, tačiau kartais jis atitraukia Svarstyklių dėmesį nuo pagrindinio darbo. Kolegoms ir viršininkams gali nepatikti, kas jo švaisto laiką pašaliniams dalykams.

Bet Svarstyklės stengiasi viską padaryti laiku, vykdyti visas užduotis, kurios joms patikėtos. Dažniausiai joms pavyksta viską suspėti ir laikytis nustatytų terminų.

2022 08 26 11:09
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt