sekmadienis, balandžio 11 d.
Tylėjimo jėga: niekas nesugadins to, ko nežino
Alfa.lt

Nors mes linkę dalytis su kitais žmonėmis savo gyvenimo smulkmenomis, yra dalykų, kurių neverta atskleisti. Kartais apsimoka susilaikyti nuo polinkio pasakoti kitiems žmonėms apie save.

Kuo aktyviau pasakojate aplinkiniams apie save, tuo didesnė tikimybė, kad jie panaudos prieš jus tai, ką sužinojo. Jeigu kruopščiau rinksitės savo patikėtinius, tai galėsite save apsaugoti. Jei anksčiau esate gavę smūgį iš nugaros ar jus nuskriaudė žmogus, kurį laikėte savo draugu, tai tikriausiai žinote apie sugebėjimo tinkamai pasirinkti svarbą.

Panagrinėkime tuos dalykus, apie kuriuos informaciją reikėtų padaryti neprieinamą bent jau menkai pažįstamiems žmonėms. Dalytis tais duomenimis galima tik su tais, kuriuos mes gerai pažįstame ir kam tikrai rūpi mūsų gerovė.

8 dalykai, kurių neverta atskleisti

1. Jūsų finansinė padėtis

Jūsų finansai liečia tik jus. Nėra reikalo pasakoti kitiems apie tai, ką jūs turite ir ko jums trūksta. Jeigu kiti nesiūlo jums savo pagalbos, tai jiems nereikia žinoti apie jūsų finansinę padėtį.

2. Jūsų materialinis turtas

Kuo daugiau žmonių žino apie tai, ką jūs turite, tuo daugiau atsiras norinčių iš jūsų tai atimti. Žinoma, nėra nieko bloga, jeigu kartais kyla noras pademonstruoti kai kuriuos savo daiktus, bet nebūkite pagyrūnai.

Aplinkiniai tik ir laukia, kad galėtų prieiti prie jūsų resursų. Kad ir kaip liūdnai skamba, bet taip yra sudarytas mūsų pasaulis.

3. Jūsų santykių problemos (jeigu tik nepatiriate smurto)

Nors kartais mums tikrai reikia palaikymo ir kyla noras pasiskųsti dėl to, kas vyksta mūsų santykiuose, vis tiek būtina susivaldyti. Kartais apie kai kuriuos dalykus dėl įvairių priežasčių reikia patylėti.

Pavyzdžiui, jeigu jus kažkas labai smarkiai neramina ir jūs verčiate savo partnerį kitų akyse absoliučiu blogiu, tai to įspūdžio apie jį jau nepavyks užglaistyti, net jeigu jūs vėliau taikiai išspręsite savo konfliktą.

4. Jūsų asmeninis gyvenimas

Be abejonės, kai kuriais dalykais iš savo gyvenimo dalytis galima, bet nereikia to daryti su pirmu pasitaikiusiu. Jeigu pažįstate žmogų nepakankamai gerai, tai verčiau jam nieko pasakoti. Iš pradžių pažinkite jį geriau ir tik po to atsiverkite.

5. Jūsų svajonės

Jeigu dalysitės savo svajonėmis su visais iš eilės, tai didelė tikimybė, kad dar nesate pasirengę jų įtraukti į savo gyvenimą. Pasakodami apie jas kiekvienam pažįstamam, jūs iššaukiate spaudimo jausmą ir prarandate laiką savo ketinimui realizuoti.

Tokia taktika priverčia daugumą apskritai atsisakyti savo planų, o juk to mums visai nereikia.

6. Jūsų geri poelgiai

Jeigu darote kažką gero kitam žmogui, darykite tai iš visos širdies. Neverta daryti to, kad gautumėte kažką mainais. Geros valios gestai turi būti nepastebimi aplinkiniams.

7. Jūsų silpnosios savybės

Žinoma, kai kuriems žmonėms apie jas galima papasakoti, bet ne visiems. Kuo daugiau žmonių žinos apie jūsų trūkumus, tuo didesnė bus pagunda panaudoti juos prieš jus.

Turėdami tą informaciją, jie privers jus suabejoti, kad tų trūkumų apskritai įmanoma atsikratyti.

8. Jūsų nuoskaudos

Jeigu įsižeidėte dėl ko nors, nereikia apie tai pasakoti niekam. Veikiausiai po kurio laiko tie jūsų jausmai išnyks ir viskas, kas liks po jų, tai tik susiformavusi aplinkinių nuomonė.

Nuoskaudos – tai tuščias laiko gaišimas.

„Kluber“
2021 02 24 08:07
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt