šeštadienis, sausio 16 d.
Tylėjimo valanda – efektyvus sveikatos gerinimo būdas, kuris nieko nekainuoja
Alfa.lt

Jau seniai egzistuoja iš Rytų atėjęs savigydos metodas, vadinamas „Tylėjimo valanda‘. Jis pagrįstas dėmesiu sau ir padeda išspręsti kai kurias lėtines sveikatos problemas. Naudinga išmokti nukreipti dėmesį į savo vidų tuo momentu, kai nejaučiate stipraus streso, nes pavojaus atveju veikia kitos biologinės programos.

Vienintelis dalykas, ką žmogus realiai gali valdyti savo gyvenime ir savo kūne – tai dėmesys. Visos kitos svarbios organizmo funkcijos jam nepavaldžios. Kai žmogus nukreipia dėmesį vieną konkrečią savo kūno dalį, tai ten priplūsta daugiau kraujo ir įsijungia gydomieji procesai. Visa tai galima moksliškai ištirti, išmatuoti ir įrodyti, rašo portalas „Econet“.

Valdyti savo dėmesį – naudinga

Žmogaus dėmesys gali būti visiškai nukreiptas į savo vidų tuo momentu, kai gyvenime jam negresia pavojus ir nėra didelio streso, nes pavojaus akivaizdoje įsijungia savisaugos programa „Bėgti arba pulti“.

Paprasta praktika kiekvienai dienai

„Tylėjimo valanda“ – tai savigydos metodas, paremtas dėmesingumu sau ir pripažįstamas šiuolaikinių mokslininkų. Tačiau savo kūno pajautimo būdai buvo žinomi visais laikais, pavyzdžiui, per meditaciją ar jogą. Šis metodas padeda išspręsti lėtines sveikatos problemas, kurios kitais būdais neįveikiamos. Jeigu klausysitės savo kūno prieš miegą, garantuotai užmigsite. Tai padės geriau suprasti save.

Ką reikia daryti?⠀

*Pasirinkite laiką ir vietą, kai jūsų gyvenimui ir ramybei niekas negresia.

*Įsitaisykite patogiai ir tylėkite.

*Visą dėmesį nukreipkite į savo kūną.

*Sukoncentruokite ir sulaikykite dėmesį toje vietoje, kur jaučiate diskomfortą ar skausmą.

*Pereikite per visą kūną savo vidiniu žvilgsniu nuo kojų pirštų galiukų iki viršugalvio.

*Tiesiog pastebėkite visai nevertindami tai, kas vyksta jūsų kūne.

*Kartokite šį procesą kasdien po valandą. Galima pradėti ir nuo trumpesnio laiko, pavyzdžiui, 20 minučių.

Tai labai galinga ir efektyvi kasdienė praktika. Ji tikrai yra neįkainojama, nes padeda išsigydyti savo kūną dėmesiu. Dar ji padeda pastebėti tai, kas vyksta ir užkirsti kelią ligų vystymuisi.

Įsigilinimas į savo kūną padeda sužinoti apie jį viską ir išvengti nemalonių siurprizų, taip pat gauti pageidaujamų dovanų.

Būkite sveiki!

2020 12 13 07:18
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt