šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Už kiekvieno stipraus vyro stovi jį mylinti moteris, o už kiekvienos stiprios moters – jos nemylintis vyras
Alfa.lt

Už kiekvieno stipraus vyro stovi jį mylinti moteris, na, arba moteris, kuri jį labai stipriai mylėjo ir iki šiol tebemyli. Dėl to jis, tai žinodamas ir jausdamas, toks sėkmingas ir savimi pasitikintis.

O štai moterys tampa stiprios ir neretai labai sėkmingos ne tada, kai už jų stovi mylintis vyras, o atvirkščiai – kai esama vyro, kurį ji labai mylėjo ir kuris visiškai nemylėjo jos arba išdavė, išėjo pas kitą, nustojo mylėti.

Ir tada moterys neretai nutaria tapti stiprios bei sėkmingos – kad jis žinotų! Įrodyti, kad ji ir be jo kažką sugeba, parodyti, ką jis prarado. Priversti jį pasigailėti dėl savo sprendimo išeiti pas kitą. Ir daugeliui moterų tai padaryti išties puikiai pavyksta. Tik ar laimingos jos būna, kai tai atsitinka?

Žinote, pastebėjau, kad jeigu moteris išties laiminga su vyru, ji visiškai nesiekia būti stipri ir sėkminga kokioje nors sferoje. Ji gali sau leisti prabangą būti silpna. O dar ji gali būti išties sėkminga, tačiau tampa tokia ne tam, kad kažką kažkam įrodytų, o savo noru, savo pačios malonumui, kadangi ji kupina energijos ir nori pasidalyti ja su pasauliu. Ji mylima ir laiminga – argi tai ne pasisekimas ir pasiekimas?

Jei moteris išties laiminga su vyru, ji elgiasi kaip vaikas. Ji nuoširdžiai juokiasi, dėl nieko nesuka sau galvos ir paprasčiausiai mėgaujasi gyvenimu.

O stipri moteris taip negali. Jai reikia viską tempti ant savo kupros, negalima atsipalaiduoti ir prarasti kontrolės. Reikia visada būti budriai. Dėl to neretai iš pažiūros tokia stipri, savimi pasitikinti moteris giliai savo viduje gali būti absoliučiai nelaiminga.

Tik ji jau tiek suaugo su savo stiprios ir sėkmingos kauke, kad jau ir pati sau bijo prisipažinti, kad kažkas su ja negerai, kad kažko trūksta iki pilnos laimės…

Reikia būti sąžiningoms su savimi ir kitais. Įsiklausykite į save ir patikėkite, kad viskas bus gerai. Svarbiausia – suprasti, kad viskas jūsų rankose ir kad laimė yra pasiekiama. Svarbiausia – suprasti, ko jums trūksta iki laimės, ir duoti sau tai, užpildyti savo vidines tuštumas. 

2020 07 18 09:53
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt